باتری دستیابی به موفقیت باعث می شود لیتیوم-یون با تکنولوژی 90 ٪ ارزان تر – و ساخت آسان است به عنوان 'buttering نان تست'

یک باتری پیشگام است اختراع نوع جدیدی از باتری است که 90 درصد ارزان تر برای تولید از استاندارد لیتیوم-یون باتری

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

یک باتری پیشگام است اختراع نوع جدیدی از باتری است که 90 درصد ارزان تر برای تولید از استاندارد لیتیوم-یون باتری و به طور بالقوه بسیار امن تر است.

Hideaki Horie – که کار کرده است در فن آوری باتری از سال 1990 و چراغ نیسان در توسعه برگ ماشین های الکتریکی – کشف یک راه برای جایگزینی باتری اجزاء اساسی به منظور سرعت بخشیدن و ساده سازی فرآیند تولید.

"مشکل با ساخت باتری های لیتیوم در حال حاضر این است که این دستگاه تولید مثل هادی" آقای Horie گفت: ژاپن بار. "هدف ما این است که آن را بیشتر شبیه به تولید فولاد است."

ساخت باتری های جدید به طور قابل توجهی ساده با جایگزینی فلز-صف الکترود مایع و الکترولیت ها به طور معمول در بر داشت در lithium-ion واحد با رزین های ساخت و ساز.

آقای Horie گفت: ساخت و ساز جدید روش استفاده شده توسط خود را در توکیو بر اساس شرکت APB پارسیان است که به عنوان آسان به عنوان "buttering توست".

باتری های لیتیوم یون استفاده می شود در همه چیز از گوشی های هوشمند برای اتومبیل های برقی و اولین کاملی شده است نزدیک به سه دهه پیش توسط سونی.

قابلیت های خود را و استفاده از یک راه طولانی آمده و در سال 2019 سه نفر از دانشمندان با اعتبار خود را توسعه اهدا شد جایزه نوبل در شیمی است.

نوبل عضو کمیته سارا Snogerup Linse گفت: لیتیوم-یون باتری, تا به حال دسترسی به "ویژگی های یک انقلاب".

آخرین تجاری بالقوه برای تکنولوژی است که در داخل الکتریکی هواپیما, هر چند زمان چگالی انرژی از باتری های لیتیوم یون است که حدود 2 درصد است که از نفت سفید و سوخت جت.

بزرگترین الکتریکی هواپیما به پرواز به تاریخ یک تغییر نه نفره سسنا که زمانی 30 دقیقه پرواز در اوایل این سال است.

این MagniX بزرگترین برقی هواپیما با موفقیت به پرواز. (MagniX)

بزرگتر جت مسافری در حال حاضر تحت توسعه با بودجه خطوط هوایی EasyJet به تازگی همکاری با الکتریکی هواپیما هنگام راه اندازی رایت الکتریکی برای ساخت یک نمونه اولیه است.

یکی از مسائل کلیدی اطراف پرقدرت لیتیوم-یون باتری های ایمنی و داشتن باعث آتش سوزی در گوشی های سامسونگ و سقوط تسلا خودرو در سال های اخیر است.

"از آنجا که از بسیاری از حوادث و ایمنی شده است در بالای ذهن در صنعت" گفت: Mitalee گوپتا تحلیلگر ارشد برای ذخیره سازی انرژی در وود مکنزی.

"[APB باتری] می تواند دستیابی به موفقیت برای هر دو ذخیره سازی و برق خودرو برنامه های کاربردی ارائه شده است که این شرکت قادر به مقیاس بسیار به سرعت."

در اوایل سال جاری APB مطرح 8 میلیارد ین (£59bn) به تجهیز یک کارخانه برای تولید انبوه که برنامه ریزی شده است برای شروع در سال آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im