مارکوس Rashford قرار می دهد فشار بر دولت برای معکوس پایان مدرسه رایگان کوپن غذا

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

منچستر یونایتد مهاجم مارکوس Rashford به اعمال فشار بر دولت برای معکوس تصمیم خود را به گسترش رایگان وعده های غذایی مدرسه سیستم کوپن, اصرار نمایندگان مجلس به "حفاظت از زندگی برخی از ما آسیب پذیر ترین اولویت" در دو صفحه نامه.

22 ساله که با همکاری موسسه خیریه FareShare در طول coronavirus مستند را تهیه کرده است سه میلیون بسته مواد غذایی به کسانی که بیشترین نیاز شده است یک مدافع قدرتمند در مبارزه با فقر.

Rashford عهد کرده است به "ادامه جنگ" به طوری که هیچ بچه ای در انگلستان "به نگرانی در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است."

مرکزی است که برگزاری این دولت به حساب آورد و آنها را وادار به u-نوبه خود در تماس برای جلوگیری مدرسه رایگان غذا کوپن زمانی که تعطیلات تابستانی آغاز خواهد شد.

انگلستان بین المللی هشدار داد "مواد غذایی فقر در انگلستان است که یک بیماری همه گیر است که می تواند span اگر نسل ما نیست البته درست کن."

Rashford مشترک تجربه های شخصی خود را با تکیه بر وعده های غذایی رایگان و تاکید کرد چقدر بیشتر از جان گذشته این وضعیت در طول همه گیر با شغل و درآمد از دست رفته.

"این سیستم ساخته شده بود و نه برای خانواده ها مثل من به موفقیت بدون در نظر گرفتن چقدر سخت من کار می کرد" او می نویسد.

"به عنوان یک خانواده ما متکی صبحانه, باشگاه, مدرسه رایگان وعده های غذایی و نوع اقدامات همسایگان و مربیان است.

"بانک های مواد غذایی و آشپزخانه سوپ بودند نه بیگانه به ما; من به یاد بیاورید بسیار به وضوح به ما بازديد به شمال شمال افریقا به جمع ما شام کریسمس هر سال است.

"در حالی که 1.3 میلیون کودک در انگلستان در حال ثبت نام برای وعده های غذایی مدرسه یک چهارم از این کودکان داده نشده است هر گونه حمایت از تعطیلی مدارس دستور داده شد.

"ما تکیه بر پدر و مادر بسیاری از آنها را دیده اند شغل خود را تبخیر با توجه به Covid-19 بازی جایگزین معلم در طول مستند امیدوار است که فرزندان خود را در حال رفتن به تمرکز کافی برای یادگیری و تنها درصد کمی از خود نیازهای تغذیه ای ملاقات در طول این دوره است.

"این یک سیستم شکست و بدون آموزش و پرورش ما در حال تشویق این چرخه از مشکلات همچنان ادامه دارد. برای قرار دادن این بیماری همه گیر در چشم انداز از 2018-2019 نه از 30 کودک در هر کلاس درس داده شده بودند در فقر زندگی در انگلستان است.

"این رقم انتظار می رود که توسط یک اضافی یک میلیون سال 2022. در انگلستان امروز 45 درصد از کودکان در سیاه و اقلیت های قومی و گروه در حال حاضر در فقر است."

Rashford اشاره می کند که او می تواند گنجانده شده در این نوع از آمار و ارقام در حالی که در حال رشد است اما "با توجه به اقدامات فداکارانه از my mum, خانواده من, همسایه, و, مربیان, تنها آمار من در ارتباط با اهداف حضور و کلاه. من انجام می شود خودم خانواده و جامعه بی عدالتی اگر من امروز اینجا ایستاده با صدای من و من پلت فرم و به شما کمک بخواهید."

Rashford و مادرش ملانی شده اند و کنار هم قرار دادن خیریه جعبه های آسیب پذیر ()

رو به جلو است تشویق مردم برای دریافت در تماس با نمایندگان مجلس محلی توسط برچسب گذاری آنها را در توییتر و با استفاده از #maketheUturn به زور دولت به واژگونی.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن