هری و مگان شکایت بیش از 'هواپیماهای بدون سرنشین عکس' گرفته شده از پسر, مورچه در خانه در مستند

دوک و دوشس ساسکس گرفته اند اقدام قانونی پس از این ادعا که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای گ

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

دوک و دوشس ساسکس گرفته اند اقدام قانونی پس از این ادعا که هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای گرفتن عکس از فرزند خود, مورچه در خانه.

با توجه به شکایت در لس آنجلس کالیفرنیا در پنجشنبه ناشناس فردی به دست آمده عکس از 14 ماه نوزاد در باغ پشت زن و شوهر در خانه در طول مستند.

هری و مگان نیز در تصویر, عکس, شکایت متحده است.

این زن و شوهر تحت پیگرد هستند و تحت قوانین حفظ حریم خصوصی در کالیفرنیا است که آنها را منع از اینکه عکس خود را در صفحه اصلی.

"هر فرد و اعضای خانواده در کالیفرنیا است که تضمین شده توسط قانون حق حفظ حریم خصوصی در خانه خود گفت:" مایکل Kump دوک و دوشس وکیل.

"هیچ هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و یا لنزهای تله می تواند به دور است که درست است.

"دوک و دوشس ساسکس در حال پر کردن این طرح دعوی در دادگاه برای محافظت از پسر جوان خود را حق به حریم خصوصی در خانه خود را بدون نفوذ توسط عکاسان و برای کشف و جلوگیری از کسانی که به دنبال سود حاصل از این اقدامات غیر قانونی."

در این دادخواست آمده است که زن و شوهر شده اند و دنبال شده توسط paparazzi برای ماه در حالی که زندگی در لس آنجلس ادعا که برخی از آنها پرواز هلیکوپتر بیش از خانه خود را در حالی که دیگران باید برش سوراخ در امنیت خود را از نرده ها.

این می آید به عنوان Meghan است که در میان یک پرونده حقوقی علیه ناشر ایمیل در روز یکشنبه و آنلاین ایمیل بیش از نقض حریم خصوصی و نقض کپی رایت.

Meghan است که مصرف اقدام قانونی علیه در ارتباط روزنامه ها بیش از انتشار بخش خصوصی در نامه ای به او نوشت و به او پدر جدا توماس Markle.

در ارتباط روزنامه ها را انکار می کند دوشس را ادعا می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن