7 کامل pinots به صورت باران یا درخشش تابستان یا پاییز

Dontcha' فقط دوست دارم به انگلیسی, آب و هوا ؟ پس از یکی از با شکوه ترین چشمه و اوایل تابستان ما را دیده اند, ج

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

Dontcha' فقط دوست دارم به انگلیسی, آب و هوا ؟ پس از یکی از با شکوه ترین چشمه و اوایل تابستان ما را دیده اند, جولای تا کنون بوده است و کمی سرد و بسیار مرطوب و باد می وزد در بسیاری از مکان ها.

که همه بر مشکلات شما می توانید در هنگام نوشتن شراب ستون مربوط به فصلی سلیقه و آب و کمی مخلوط: یک ستون معرفی سرد یخ گل سرخ یا شراب برای کباب کردن ممنوع است و بدیهی است که چالش آب و خدایان برای ارائه یک بازی سرد و مرطوب طلسم و گیج کردن خواننده است. آن است که فقط به خاطر من به زبان انگلیسی است که در طول سال در زمان های خاص, من تبدیل به یک کمی بیشتر از معمول تثبیت شده در آب و هوا.

و به همین دلیل است که پس از نگاه کردن به این مخلوط تا حدودی پیش بینی برای این آخر هفته این هفته ستون است در مورد برخی از خیره کننده pinot noirs به جای رز ستون برای گرمتر شب که من در ابتدا پیش بینی شده. که خوب است چرا که pinot نوآر همه کاره است: یک قرمز مناسب برای تابستان طراوت و آشامیدنی با غذاهای کبابی و سالاد و ماهی و به طور معمول باید در خدمت سرد – یک انبار یا سنگ floored فضا کمک خواهد کرد – در حالی که آنهایی که سبک تر می تواند و باید به طور خلاصه سرد.

اما از آنجا که ما نیز در حال تجربه برخی از روز سردتر و پاییز در حال حاضر نیست که دور این نیز مناسب برای این فصل بازی و بیشتر از همه, قارچ, که, گرفتن, خاکی, یادداشت های قارچی در بر داشت در بسیاری از pinots.

من تا به حال افتخار به تازگی از مزه برخی از بالای محدوده جدید جهان pinots و این شامل یکی از فوق العاده ترین pinot noirs من همیشه مواجه می شوند. این تارا Pinot نوآر آتاکاما 2016 (£39.99 thewinereserve.co.انگلستان; £35.99 حداقل سفارش شش بطری simplywinesdirect.انگلستان) محصول یک سرمایه گذاری توسط شراب Vino Ventisquero به بوته های انگور در شیلی Atacama desert, یکی از حداقل مهمان نواز مکان در جهان برای رشد انگور با روزانه fogs و رسوبات نمک است که چسبیده به انگور. سبکی از رنگ belies شدت طعم در این نسخه محدود از شراب ساخته شده بدون تصفیه و یا fining که عطری از زمین و میوه های قرمز روی بینی, پر جنب و جوش و پیچیده توت فرنگی و گیلاس سیاه طعم خوب و واضح اسیدیته و شور, بله, شور به پایان برسد. قیمت بالا اما ارزش آن را برای تجربه و فقط ایده آل با ماهی کبابی یا مرغ به خصوص اردک مست انبار سرد است.

اقامت در بالا پایان بازار و در سواحل اقیانوس آرام آمریکا اما در نیمکره شمالی, اورگان در شمال غربی ایالات متحده آمریکا است سزاوار شهرت برای بالا پایان Burgundian-سبک pinots. من در مورد نوشت: اورگن در اوایل این سال در اینجا و یکی دیگر از نمونه درخشان از سبک شب زمین هفت چشمه و مستغلات Pinot نوآر 2016 (£39.00 thegoodwineshop.co.انگلستان) از کلید Eola Amity تپه های منطقه است که بیشتر کامل سالم و متعارف از تارا, با مشخص, روشن, سیاه میوه طعم خوش طعم برای پوست های بسیار روشن و تانن کل زخم ظرافت و ظرافت است.

در طرف دیگر اقیانوس آرام نیوزیلند البته در حال حاضر تولید فوق العاده حق بیمه pinot به خصوص در Central Otago منطقه. این والی تاکستان بننککبورن Pinot نوآر 2017 (£40.50 thevinorium.co.انگلستان) است که بسیار پیچیده شراب – رایحه معطر ابریشمی mouthfeel, روشن, سیاه, گیلاس, میوه, دودی, تند, undertones و طولانی به پایان برسد.

هر سه شراب حق بیمه pinots برای حق بیمه مناسبت ها و مواد غذایی مناسب است. اما آنچه در مورد شراب برای بیشتر هر روز نوشیدن? اقامت نیوزیلند Kumeu ایجاد کرد Pinot نوآر (2019, £9.95 thewinesociety.com; 2018, £14.00 noblegreenwines.co.انگلستان) از Hawkes Bay منطقه بسیار نور در کام با روشن و با طراوت طعم های میوه ای و فقط merest اشاره بلوط به نگه داشتن آن جالب – قطعا نیاز به خنک کننده و مست با خشکیده تن ماهی و غذاهای سبک تر; بسیار خلاصه pinot.

رقص به طور خلاصه به شیلی دیگر مقرون به صرفه تر Vino Ventisquero شراب خاکستری یخچال لاس Terrazes واله ده Leyda 2018 (£16.95 davywine.co.انگلستان) می آید از انگور کاشته شده در خاک های آتشفشانی در رنگینپوستان رو تراس با توده های صاف و تیره تر و سیاه میوه ها و برخی از انجام نگرفته بلوط قرار دادن ما بصورتی پایدار و محکم تر در پاییز نوشیدن خاک.

بسیار برای دنیای جدید است. در اروپا pinot معنوی خانه همواره کبود اما در حال حاضر وجود دارد برخی از عالی روزمره pinot تولید شده در جنوب فرانسه معمولا از ارتفاع بالاتر تاکستان که تحویل طراوت به تعادل آفتاب داغ. دو دوست داشتنی, همه منظوره, کباب پسند pinots به کشف سپس: La Belle Angele Pinot نوآر 2019 (£10.99 یا £8.99 اگر بخشی از مخلوط شش بطری خرید; با شکوه است.co.انگلستان) از عالی Badet کلمنت پایدار آبدار به رنگ قرمز روشن گیلاس و تمشک میوه با لمس ادویه و فولر سالم Le Champ des Etoiles Pinot نوآر 2019 (£11.49 قیمت laithwaites.co.انگلستان) بسته بندی شده با شاداب غنی تیره و طعم میوه و تر و مجزا پاییزی را در آن قارچ است.

Pinots به صورت باران یا درخشش, پس از آن, اما من سنجاق امید من در دومی این آخر هفته – اولین وعده غذایی برای چهار ماه عالی فهرست شراب و باغ میز رزرو شده است. که احتمالا سرنوشت وسوسه انگیز...tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب