آمازون هشدار گوشی می تواند بر افروختن در گوش خود را

آمازون هشدار داده است که در آن هدفون بی سیم ممکن است در معرض خطر بیش از حد. اکو جوانه های بی سیم در گوش است که

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

آمازون هشدار داده است که در آن هدفون بی سیم ممکن است در معرض خطر بیش از حد.

اکو جوانه های بی سیم در گوش است که این شرکت دستیار صوتی الکسا به آنها ساخته شده اند تا به حال خود را افزایش درجه حرارت در حالی که در شارژ مورد.

آمازون از سال منتشر شد به روز رسانی نرم افزار به آدرس مسئله داشتن با ارسال یک ایمیل به مشتریان هشدار آنها را از این وضعیت است.

"ایمنی از مشتریان ما اولویت ما است. ما به تازگی مشخص شد که در موارد بسیار نادر ممکن است برای اکو جوانه به افروختن در حالی که در شارژ مورد" آمازون فرستاده شده به کاربران در 15 ژوئیه با توجه به اندروید مرکزی.

"از فراوانی از احتیاط ما منتشر شد به روز رسانی نرم افزار است که آدرس این خطر بالقوه ایمنی و بهبود طولانی مدت عملکرد اکو جوانه' باتری."

نرم افزار به روز رسانی خواهد شد به هدفون به صورت خودکار.

به اطمینان حاصل شود آنها را به نسخه های اخیر کاربران باید به الکسا برنامه در Android یا iOS حرکت به 'دستگاه' منو 'اکو و الکسا' و سپس 'اکو جوانه" و در نهایت "درباره".

اگر نرم افزار نسخه شماره 318119151 یا بعد هدفون را دریافت کرده اند به روز رسانی.

اگر شماره نسخه نرم افزار پایین تر از آن قرار داده اکو اشکالات در داخل شارژ مورد آنها اتصال به گوشی های هوشمند خود را از طریق بلوتوث و الکسا برنامه.

پس از earbuds و مورد بالاتر از 30 درصد باتری به روز رسانی نصب خواهد شد در عرض نیم ساعت.

آمازون همچنین گفت: "به روز رسانی "را بهبود می بخشد دراز مدت عملکرد اکو جوانه' باتری".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن