NASA 30th Anniversary Space Telescope
ناسا در جشن 30 سالگرد تلسکوپ فضایی هابل با خیره کننده "صخره کیهانی" تصویر می کشد که یک طوفان از starbirth در یک کهکشان همسایه. چیزی که اینجا می بینید یک غول قرمز nebula (NGC 2014) و آن آبی کوچکتر همسایه (NGC 2020) بخشی از گسترده منطقه تشکیل ستاره در بزرگ Magellanic Cloud ماهواره ای کهکشان راه شیری واقع 163,000 سال نوری دور است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.دقیقا سی سال پیش 24 آوریل سال 1990 هابل منتقل شد از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا روی شاتل فضایی دیسکاوری به همراه پنج فضانورد خدمه. آن بود و سپس فرستاده شده به مدار زمین یک روز بعد باز کردن یک چشم بر روی جهان هستی است که تحول برای تمدن ما. این تلسکوپ فضایی ساخته نجوم مربوطه جذاب و قابل دسترس برای مردم در تمام سنین است.

فروش
Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان - سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور
  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5x24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

هابل به ما داده است خیره کننده بینش در مورد جهان از سیارات نزدیک به دورترین کهکشان ما تا کنون دیده می شود. آن انقلابی به راه اندازی چنین بزرگ تلسکوپ 30 سال پیش و این ستاره شناسی نیروگاه هنوز ارائه انقلابی علم امروز است. آن تصاویر دیدنی و جذاب را اسیر تخیل برای چندین دهه ادامه خواهد داد و برای الهام بخشیدن به بشریت برای سال آینده گفت:" توماس Zurbuchen دانشیار مدیر برای علم در مقر ناسا در واشنگتن ،