Facebook و Instagram در حال حاضر خواهد یادآوری شما را به پوشیدن ماسک به ما coronavirus موارد افزایش می یابد

Facebook روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را فشار توصیه هایی در بالا از او خوراک خبری برای تشویق کاربران به ماسک می

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

Facebook روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را فشار توصیه هایی در بالا از او خوراک خبری برای تشویق کاربران به ماسک می پوشند.

هر دو Facebook و شرکت تابعه Instagram باید هشدار در بالای اخبار یادآوری مردم به پوشیدن پوشش صورت.

آن را نیز لینک به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) شده اند که یک منبع از اطلاعات در Facebook را coronavirus hub

توسعه می آید که ایالات متحده با آن مواجه است یک موج جدید در coronavirus موارد است.

کاخ سفید را coronavirus مشاور Dr Anthony Fauci گفت که این کشور "هرگز همه چیز را به قبل از" و ما "رو ضربه بسیار بد بدتر از هر کشور با توجه به تعداد موارد و تعداد مرگ و میر."

Facebook مصرف شده است انواع اقدامات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور تلاش و محدود کردن گسترش خبر جعلی بر روی پلت فرم آن و همچنین تشویق مردم به اقدامات احتیاطی.

این شرکت با راه اندازی یک کمپین برای کمک به مردم نقطه نادرست داستان و تغییر الگوریتم خود را به منظور ترویج اصلی گزارش بیش از clickbait.

این می آید به عنوان یک آنلاین 'بیماری همه گیر از اطلاعات غلط' تهدید انگلستان دموکراسی با توجه به یک گزارش از مجلس اعیان دموکراسی و فن آوری های دیجیتال کمیته.

"ما زندگی را از طریق یک زمان که در آن اعتماد رو به فروپاشی است. مردم دیگر از ایمان است که آنها می توانند با تکیه بر این اطلاعات آنها را دریافت و یا بر این باورند آنچه که به آنها گفته شود. که کاملا خورنده برای دموکراسی است." کمیته صندلی پروردگار Puttnam گفت:

در همان زمان رسانه های اجتماعی غول پیکر است که محکوم به گرفتن نیست به اندازه کافی اقدام علیه نژادپرستانه و نفرت محتوا بر روی آن سیستم عامل است.

این محتوا به اشتراک گذاشته شده است در رابطه با کروناویروس پست که سازمان ملل متحد می گویند منجر به یک "سونامی نفرت و بیگانه ستیزی".

بسیاری از تبلیغ کنندگان تحریم Facebook به موضع در شرکت انفعال – اگر چه مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفته است که این شرکت ها خواهد بود "به زودی به اندازه کافی"

با این وجود زوکربرگ همچنین اعلام کرد که این شرکت شروع به برچسب زدن التهابی پست از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران چیزی است که این شرکت تا به حال بوده است بیزار به انجام قبلا و انتقاد توییتر برای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب