فرهنگ از خشم ساخته شده است تا بین هری و مگان و دیگر اعضای خانواده سلطنتی کتاب ادعا می کند

فرهنگ تلخی رشد کرده بود تا بین شاهزاده هری و Meghan Markle و دیگر اعضای خانواده خود را در دوره قبل از آنها پا

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

فرهنگ تلخی رشد کرده بود تا بین شاهزاده هری و Meghan Markle و دیگر اعضای خانواده خود را در دوره قبل از آنها پا را از وظایف سلطنتی, با توجه به کتاب جدید.

عصاره از پیدا کردن آزادییک بیوگرافی از زن و شوهر در حال serialised در تایمز و ساندی تایمز پیش از انتشار آن در ماه اوت است.

نویسندگان آن توصیف یک دیوار از خشم به تدریج در حال رشد بین دوک و دوشس ساسکس و دیگر اعضای شرکت.

سلطنتی خبرنگاران کارولین دیورند و امید Scobie نوشتن که Sussexes احساس خود شکایت نمی شد جدی گرفته و معتقد بودند که دیگر خانواده سلطنتی بودند نشت داستان در مورد آنها به مطبوعات.

نویسندگان نوشتن: "وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از افراد مشغول به کار در کاخ آنها می تواند اعتماد. یکی از دوستان این زن و شوهر با اشاره به گارد قدیمی به عنوان "vipers'.

"در ضمن نا امید کاخ کارمند توصیف Sussexes تیم به عنوان 'جیر جیر چرخ سوم" از کاخ."

این است که بیشتر ادعا کرد که روابط بین هری دوک کمبریج و شاهزادگان همسران رو به وخامت گذاشته به حدی که در ماه مارس این سال آنها به سختی در این شرایط صحبت کردن.

زوج ها به سختی تعامل در یک تعامل در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر با وجود نداشتن هر یک از دیگر دیده از ژانویه پیدا کردن آزادی ادعا می کند.

"اگر چه Meghan سعی کردم به تماس با چشم با کیت, دوشس به سختی اذعان کرد او گفت:" Scobie و دیورند. Scobie گفت: این بار: "به هدفمند حمله خود را خواهر در قانون... من فکر نمی کنم آن را به سمت چپ یک طعم و مزه در دهان."

این Sussexes "دوست بودن در کنترل خود روایت" در روزهای اولیه ازدواج خود را به نویسندگان می گویند. اما نیاز به کار در کاخ باکینگهام را چتر پس از تقسیم خانواده خود را از Cambridges بود "یک ناامیدی بزرگ به آنها".

دیورند و Scobie نوشتن: "به عنوان محبوبیت خود را رشد کرده بود و هری و مگان مشکل در درک چرا چند تا داخل قصر شد و به دنبال منافع خود است. آنها یک قرعه کشی بزرگ برای خانواده سلطنتی."

هری و مگان باید فاصله خود را از این کتاب است.

یک سخنگوی این زوج گفت: "دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی.

"این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن