بدون, گردشگری, پر زرق و برق Amalfi coast است لغزش به فقر

With گردشگران آمریکایی ممنوع از ایتالیا, ساحل Amalfi کارگران کشویی به فقر

برای 15 سال او مشغول به کار در آشپزخانه رفت و آمد مکرر لوکس سرپرستي ماشین ظرفشویی نگه داشتن مواد نگردند مطمئن شوید که مهمانان در 1200 یورو-یک شب اتاق می تواند سفارش غذاهای دریایی اسپاگتی در هر ساعت.

اما در این تابستان به ارمغان آورده تنها قطره ای از مهمانان است. هتل های عامل با یک اسکلت کارکنان. در خانه اش پنج مایل داخلی Ninfo فالکون, 43, است, رقیب با بیکاری با این حال او می تواند: با فرو بردن به صرفه جویی در ساختمان های کوچک گلخانه ای, خرید خوک و خرگوش برای جمع آوری و گاهی مصرف یک بار از سبزیجات برای فروش در شهر است.

“من از پنج ستاره-هتل کار به کشت یک پچ از زمین” فالکون می گوید.

هنگامی که عامل پشت صحنه از نزدیک بهشت پخت و پز غذا و شستن ورق کارگران از ساحل Amalfi در حال حاضر به عنوان یک درد مقعد مثال از آنچه اتفاق می افتد زمانی که مرزهای سفت میشوند مسافرت های بین المللی فرو می ریزد و گردشگران از نقطه داغ کشورها منجمد شده است.

در یکی cliffside شهر پس از دیگری نرخ بیکاری. هتل و رستوران کارکنان بود که catered برای honeymooners غولهای و ستاره های هالیوود در حال کشویی به فقر است. برخی از آنها با تکیه بر بستگان برای کمک و یا تقلا برای پیدا کردن جایگزین. دیگران عمیق تر ناامیدی تبدیل شده است به سازمان های خیریه محلی و سالن های شهر برای مواد غذایی جزوه.

“این یک فاجعه اقتصادی می گوید:” کشیش فرانچسکو Della Monica که فصل کاتولیک خیریه کاریتاس هرگز تا این سال دریافت درخواست کمک از ساکنان ساحل.

برای گردشگران هنوز هم به اندازه کافی خوش شانس می آیند – عمدتا اروپایی و ایتالیایی در سفر آخر هفته – کمبود جمعیت ساخته شده است ساحل Amalfi حتی بیشتر جذب می کند. اما کارگران در حال تحمل هزینه های آن را تغییر دهید. برخی از بازگشایی هتل ها و رستوران ها ارائه کارکنان تنها کردن کتاب یا کاهش حقوق و دستمزد. رانندگان تاکسی بیکار نشستن برای بسیاری از روز خود را گسترش شیفت نیمه شب گذشته به کسب فقط بخشی از آنچه که آنها یک بار بود.

“در این نگاه پسر” یک راننده در تاکسی ایستاده می گوید: با اشاره به یک همکار با کیسه های زیر چشم خود را. “او شده است بیدار برای 23 ساعت است.”

حتی کسانی که به ظاهر شاعرانه مشاغل مانند وینچنتزو Parlatore, 39, یک ساحل امالفی اپراتور باید داستان درباره چگونه زندگی خود شده اند پاره شده. در طول یک ناهار Parlatore گفت: او می خواهم کار خود را تنها چند هفته پیش به عنوان اخرین گزینه پس از ماه از بیکاری است. او “صفر” پول در سمت چپ او می گوید. پس از زمستان سه تا از او چهار فرزند به حال جشن تولد; هیچ یک هدیه دریافت کرده بود.

“و در حال حاضر تولد همسر من در حال آمدن است تا در دو روز” او می گوید: بی سر و صدا.

او در تابستان گذشته هدایت گردشگران ثروتمند در 1,800 یورو تورهای قایق و او در آغاز این سال با برنامه ریزی برای راه اندازی یک شبیه تور کسب و کار خود را. فقط قبل از همه گیر آغاز شد او خریداری یک قایق یک سرمایه گذاری که شد تقریبا بلافاصله بی فایده است.

او را بیرون می کشد خود را به گوشی نشان دادن متن پیام او می خواهم رد و بدل شده با طلبکاران که می خواستم یک تکه از اولین چک: 600 یورو برای بیمه قایق 400 یورو برای یک کشتی سازی.

“من نه خواب خوب” Parlatore می گوید قبل از بازگشت به وظیفه در ساحل. وجود دارد راه راه چتر کشش در اجتماعی فاصله ردیف. مسافرانی جست و خیز به آب است. “من حسود هستم از این شانس بی خیال,” او می گوید.

هنوز هیچ حس زمانی که گردشگری یا منطقه کارگران ممکن است بهبود می یابند. که بستگی دارد تا حد زیادی در چگونه به سرعت به ایالات متحده می تواند این ویروس را تحت کنترل و متقاعد کردن اروپا به آمریکایی ها اجازه دیدار یک بار دیگر.

وینچنتزو Parlatore می گوید: دستمزد او را بدست آورده و به عنوان یک ساحل همراه است که به اندازه کافی برای حفظ خانواده خود و یا پرداخت بدهی های خود را

در برخی توریستی وابسته به بخش هایی از ایتالیا داخلی مسافران ساخته شده اند تا برای برخی از ضرر و زیان است. اما ساحل Amalfi که رشد بیش از چند دهه به یک تعطیلات امپراتوری بستگی به مردم که از دور – مردم پیشنهاد می splurging بدهید در یک بار-در-یک-عمر سفر و یا کسانی که با پول آمده هر تابستان. در یک سال نرمال خارجی ها بیشتر ایتالیایی ها تقریبا شش به یک است.

آمریکایی ها تا کنون مهم ترین ملیت برای منطقه با توجه به منطقه ای دولت اطلاعات حسابداری برای 25 درصد از کل بازدید کنندگان برای استان سالرنو به ساحل Amalfi. بیش از 40 درصد از افرادی که در سال گذشته به بررسی پنج ستاره امالفی هتل بودند از ایالات متحده است.

“این دردناک است از درجه اعتبار ساقط می گوید:” Corrado ماترا منطقه ای دولت برای گردشگری است.

در ماه ژوئن با اروپایی ها دوباره قادر به سفر بین کشورها در این قاره, گردشگری در این استان با اینحال پایین 80 درصد است. ساحل Amalfi در حال حاضر پر کردن در تعطیلات آخر هفته است اما sleepier محله احساس می کنید در غیر این صورت.

دولت ایتالیا راه اندازی کرده است یک برنامه از یارانه ها و مزایای هدف گردشگری کارگران است. اما بسیاری از افراد بیکار در ساحل Amalfi می گویند کسانی که مزایای کسری در بهترین حالت به مقدار چند صد دلار در هر ماه. Stanislao Balzamo یک جامعه سازمان می گوید: این روند برای تعیین که واجد شرایط بوده و ناهموار و “هرج و مرج.” برخی دریافت کرده اند هیچ چیز نیست.

در امالفی نیروی کار عمدتا محلی – افراد متولد و بزرگ شده در روستاها و مردم تمایل به کار فصلی بسته به بزرگی بهار و تابستان حقوق در حالی که گرفتن کوچکتر مزایای بیکاری در زمستان. اما در میان همه گیر کارگران می گویند دستمزد برای بهار و تابستان شغل – چند موجود – در حال سقوط است. یک اتاق تمیز کننده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اخراج گفت: او می خواهم در همان پنج ستاره رفت و آمد مکرر برای 30 سال – چه استفاده می شود حقوق و مزایای کار می کنند. در حال حاضر او است که به نام یک روز به صورت روز و حال کار کمتر از نصف زمان عادی.

کارمندان منتظر مهمانان به بررسی در پالازو Avino در Ravello

“من احساس می کنم بسیار به پایین” کارگر می گوید. “هتل هرگز قبل از این. برای من آن نامطلوبمان.”

نیکولا Vollaro, 64 شده بود یک شب پورتر در یک هتل پنج ستاره, درآمد ماهیانه در حدود 1 ، 500 یورو و جمع آوری نکاتی از مشتریان او گفت: تقریبا به طور کامل ، در حال حاضر او رفته ماه بدون چک.

اصلاح و قرار دادن در یک ترد پیراهن او رفته است شهر به شهر و درب به درب با یک CV در پوشش های پلاستیکی. در میان 30 رستوران ها و هتل ها او موفق به دریافت یک پیشنهاد در تنها جایی که ماهانه پرداخت شد 700 یورو است.

“این یک بحران است و این بهترین من می توانم پیشنهاد” Vollaro به یاد صاحب رستوران گفت:

یک بعد از ظهر او اقدام به خرید یک دو یورو بلیط اتوبوس به Positano شناخته شده در میان کارگران به عنوان Amalfi coast شهر با ثروتمندترین گردشگران و بهترین حقوق و دستمزد. او شنیده از یک دوست است که یک شرکت کوچک ارائه می شود که منابع به هتل ها و رستوران ها ممکن است استخدام.

“این است که آخرین مرحله قبل از استیصال” Vollaro می گوید.

سوار که می تواند ساعت در حالت عادی زمان 30 دقیقه طول می کشد. از پنجره به بیرون او می توانید ببینید همه دلایلی است که مردم بازدید: alluring سواحل در پایین زهوار در رفته پله های کوچک قطعه از زمین های کشاورزی با چاق و چله, لیمو, استراحتگاه لوکس به نظر می رسد که میخ به سنگ مطلق صورت.

Vollaro کردن در اتوبوس, برگزاری یک لغزش کاغذ با این شرکت به آدرس. جستجو برای آن طول می کشد او را بالاتر و بالاتر تا یک پرواز از مراحل و پس از آن دیگر تا زمانی که او به دور از منطقه توریستی. بالاتر از ابرها جام میرسد. در زیر چند قایق در خلیج تنها لکه.

او می آید به یک جاده پیچ در پیچ و در آخرین این شرکت است. مالک است ، برخی از کارگران در حال بارگذاری جعبه بطری آب بر روی یک کامیون مسطح.

Vollaro می گوید صاحب او است که به دنبال کار می کنند. مکالمه خود را کوتاه است. “آنها به دنبال کسی جوانتر” Vollaro می گوید لحظه ای بعد, پیاده روی دور. حتی اگر او می تواند انجام این کار, آن را می پردازد به سختی هر چیزی – 700 € در هر ماه.

“من بیش از حد جوان به بازنشسته و من بیش از حد به کار” Vollaro می گوید که او سر به پایین تپه.

مارپیچ به همراه Positano را پرپیچ وخم جاده عبور توقیف یک هتل و پس از آن دیگر از او شکایت کرده است که این شهر تبدیل شده بود “آرامگاه”. وی چت با یک صاحب رستوران که به او می گوید او را استخدام تنها دو تن از کارکنان 16. او اشاره می کند و لکه های که در آن او در حال حاضر زدم, به دنبال کار پیدا کردن هیچ چیز نیست.

“به اندازه کافی با این محل” Vollaro می گوید و او فکر می کند در مورد اینکه آیا مرحله بعدی ممکن است به جستجو در جاهای دیگر به حرکت به دور از ساحل به روی گردشگری حداقل به طور موقت. “من با این انجام می شود,” او می گوید.

او خواستار ساحل Amalfi یک “جعلی کیک” – قوی با شکوه و زیبا.

“اما” او می گوید: “آن را نمی خواهد شما را حفظ.”

© واشنگتن پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید