'من بیش از حد زمان به فکر می کنم": آنچه در آن است مانند به شکستن تا با کسی که در مستند?

Mپایان یک قلب شکسته دشوار است در بهترین زمان. در مستند می توان آن را غیر قابل تحمل. سنتی تونیک ها – بیرون رفتن

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

Mپایان یک قلب شکسته دشوار است در بهترین زمان. در مستند می توان آن را غیر قابل تحمل. سنتی تونیک ها – بیرون رفتن صرف زمان با دوستان در حال حرکت با افراد جدید هستند یا غیر ممکن است یا غیر قانونی. با وجود محدودیت شده کاسته در بخش هایی از بریتانیا هنوز هم وجود دارد بسیاری که انگلیسی ها می توانید انجام دهید گذشته از کار غذا خوردن و ایستادن در یک نسبی پشت باغ دو متر فاصله از هر کس دیگری.

سام*, 25, از لندن شده بود دوستیابی دوست دختر خود را برای نه ماه هنگامی که او ریخته و او را. آن را یک هفته قبل از بریتانیا رفت و به مستند. "آن بوده است ساده ترین به خصوص که من صرف یک تکه از مستند تنهایی" روابط عمومی اجرایی می گوید. "به طور معمول شما می توانید همه چیز را به اشغال ذهن خود را مانند دیدن دوستان و انجام فعالیت های فرهنگی است. اما زمانی که شما قادر به انجام هر یک از است که شما سمت چپ با بارهای از زمان را به نشستن در خانه و خورش در هر منفی افکار یا احساسات شما ممکن است داشته باشد.

"همچنین ممکن است برای قرار دادن خود در خارج وجود دارد و ملاقات با افراد جدید که من همیشه یافت می شود بسیار مفید پس از فروپاشی" او می افزاید.

در حال حرکت بوده است به همان اندازه خسته کننده فرایند تام Jenane, a 30-year-old متخصص تغذیه مستقر در برایتون بود که با دوست پسر خود برای پنج سال زمانی که آنها را شکست تا در اواخر ماه آوریل است. "این بسیار هماهنگ," او گفت و توضیح داد که چگونه سابق خود در لندن زندگی می کردند ساخته شده است که آن را سخت را برای آنها به حفظ یک رابطه از لحاظ جغرافیایی داده شده و مستند آنها مانع از دیدن یکی دیگر که در آن زمان.

با وجود فروپاشی شده متقابل و عاری از هر گونه درام گرفتن بیش از آن هنوز سخت است. "من استفاده می شود به رفتن به میخانه بان میخانه رفتن با دوستان و نوشیدن کمی بیش از حد" تام می گوید از معمول خود را فروپاشی استراتژی. او به تنهایی زندگی می کند. "ساخته شده است که همه چیز کاملا افسرده," او اضافه می کند. "حتی با" حمایت حباب "است که" بوریس جانسون صحبت کرده است در مورد بسیاری از دوستان من در لندن و بنابراین من مردد به ترک برایتون در سفارش به آنها مراجعه کنید. اما من احساس می کنم واقعا بی قرار است. من فقط می خواهم برای دیدار با افراد جدید است."

شکستن تا با کسی که در مستند ممکن است به نظر می رسد مانند یکی از مهمترین و ضعیف-بهنگام تصمیم گیری شما می توانید, اما بدیهی است آن اتفاق می افتد. و آن را قابل فهم به خصوص اگر شما شده اند جداسازی با یک شریک صرف 24/7 با هم در محدوده. هر نهفته مسائل را ناچار به نقطه جوش رسیده. درست مثل بعد از کریسمس هنگامی که وکلای طلاق دیدن افزایش نرخ طلاق کارشناسان پیش بینی در شروع مستند است که این دوره زمانی خواهد بی درنگ breakups. و آنها حق داشتند; این ماه Co-op خدمات حقوقی گزارش 42 درصد افزایش طلاق سوالات نسبت به سال گذشته است.

"برای برخی از چشم انداز قرنطینه با شریک زندگی خود خواهد بود خوش آمدید فرصت را به صرف زمان با هم و در عین حال برای دیگران ممکن است نیروی نهفته تنش در رابطه خود را به افزایش به سطح" گفت: وکیل طلاق آماندا ریمر که پیش بینی افزایش تفکیک نمایش داده شد در ماه مارس. "اغلب زمانی که زوج صورت جدی و موقعیت های استرس زا می تواند منجر به ارزیابی مجدد زندگی خود و آنچه برای آنها مهم است," او اضافه شده است.

"در حالی که همه ما سعی می کنید به حرکت این بیماری همه گیر به بهترین شکل ممکن آن را نمی خواهد تعجب من اگر زمانی که گرد و غبار حل و فصل کنیم افزایش زوج برای پایان دادن به رابطه خود را."

چگونه شما مقابله با فروپاشی بستگی به تعدادی از عوامل: چگونه رابطه به پایان رسید که ریخته که و مهمتر این که آیا شما نوع از کسی که نیاز به تنهایی به درمان و یا احاطه شده توسط دیگران است. اگر شما در رده سابق خود را در نظر مستند فروپاشی بیشتر از یک نسیم ملایم از یک نبرد است. اگر شما کسی است که سقوط به رده دوم دست و پنجه نرم کردن.

"برونگرا افرادی که دریافت انرژی خود را از بیرون رفتن و بودن با دوستان به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر" توضیح می دهد که روانشناس Daria Kuss. برای این افراد که در خارج از خانه به مثابه روحی و عاطفی تندرستی آنجا که در حال حاضر خواهد شد به شدت به خطر بیافتد توسط lockdown. فروپاشی می تواند نکته آنها را بیش از لبه.

این مستند همچنین بدان معنی است که برای بسیاری از خوش شانس افراد جوان – که اصلا مسئولیت مانند مهد کودک و یا مدرسه در منزل وجود دارد زمان بیشتری برای ruminate در شرایطی که منجر به انحلال یک رابطه است. آن را سخت به بیش از کسی دریافت هنگامی که شما چیزی جز زمان به فکر کردن در مورد آنها. "این تفکر مثبت استراتژی می گوید:" دانستن و روابط درمانگر کیت john holl, که توضیح می دهد که overthinking, پایان یک رابطه می تواند باعث تشدید ناامنی و فضا را برای خود نفرت به شکوفا.

"من قطعا رو بیش از حد زمان به فکر می کنم می گوید:" 21 ساله در لندن, Elle, که, پیدا کردن دوست پسر او از شش ماه شده بودند فریب او را در حالی که آنها در مستند. "ما جدا به طور جداگانه اما تا به حال شده است اقامت در تماس از طریق FaceTime," او می گوید. آن را به بیرون او تا به حال شده است با استفاده از نرم افزار دوستیابی و ملاقات با زنان دیگر پشت ال را در نتیجه نقض هر دو قوانین مستند و رابطه خود را. "به طور معمول من می خواهم خودم را پرتاب به دیدن دوستان به طور مداوم و یا تمرکز بر روی کار می کنند اما کار من آرام است و آن را سخت تر برای دیدن دوستان من در حال حاضر به عنوان بسیاری از آنها در حال زندگی با پدر و مادر در خارج از لندن است. آن را واقعا دشوار است."

آن را ممکن است احساس وجود دارد بسیار کمی برای انجام این کار در راه منحرف خود در حال حاضر, اما وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید انجام دهید برای افزایش تندرستی خود را. Kuss توصیه به تغییر تمرکز خود را از آنچه که شما نمی توانید خارج از خانه خود را به آنچه که شما می توانید در آن یعنی مراقبت از خود است. که ممکن است به عنوان ساده به عنوان تماس با یک دوست در حال اجرا یک حمام داغ یا خواندن یک کتاب.

"شرکت در سرگرمی و گذراندن وقت با خانواده و دوستان خود را به عنوان آنجا که می توانید و نوع به خودتان" او می افزاید. "به عنوان مشکل به عنوان یک فروپاشی می توان آن را نیز می تواند یک تجربه یادگیری فوق العاده است که اجازه خواهد داد که شما را به درک آنچه برای شما مهم است در یک رابطه, و خارج از آن. فروپاشی را نیز باز خواهد شد تا فرصت را برای حرکت و رشد به عنوان یک انسان با توجه به چالش های که شما در حال مواجهه و غلبه بر آنها."

سام در جریان بوده است مجازی تاریخ با کسی جدید که او در یک برنامه. "ما او را ملاقات کرد به لحاظ اجتماعی فاصله نوشیدنی در پارک در هفته گذشته که خوب بود," او می گوید. "بدیهی است که هیچ تماس فیزیکی وجود دارد که یکی دیگر از نقطه ضعف, اما شما را به بهترین از این وضعیت است." تام در ضمن امضا کرده است تا به مجازی کاباره سایت – "آن را به ارمغان آورده است بسیاری از می خندد به من و دوستانم".

همانطور که برای کسانی که نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد سابق خود را سعی کنید به تمرکز افکار خود را از نابودی خود را به انتقاد از خود. "سعی کنید به فکر می کنم در مورد اینکه چرا چیزهایی که کار نمی کند به جای درونی و سوال خود را و آنچه شما اشتباه" نشان می دهد john holl. آن را نیز می تواند مفید باشد برای شناسایی هر گونه منفی باعث شود که شما ارسال فزاینده مانند رسانه های اجتماعی. "قطع اتصال از حساب های خود را برای چند روز" john holl می افزاید. "اولویت بندی نیازهای خود را به طوری که شما در یک سالم که همه این است که بیش از. تمام روابط با شروع ارتباط ما با خودمان است."

سه ماه به مستند ما هنوز نمی دانیم که این تمام خواهد شد بیش از. هنگامی که آن چیزی که ما میدانیم این است که هیچ چیز همان خواهد بود - و این شامل بسیاری از مردم را در ارتباط با وضعیت.

*نام تغییر کرده استtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب