Sheffield United مدیر کریس وایلدر چالش های تیم برای حفظ حرکت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کریس وایلدر به چالش کشیده است خود را شفیلد یونایتد طرف برای حفظ شتاب به عنوان فشار خود را برای فوتبال اروپا همچنان ادامه دارد.

تیغه نگه داشته و خود را بصورتی پایدار و محکم در هفته بیستم لیگ برتر تصویر به عنوان آنها ربوده آخرین بریده بریده نفس کشیدن پیروزی بر رقیب مدعی گرگ ها در روز چهارشنبه.

با چهار بازی باقی مانده در لیگ برتر وایلدر طرف هستند هفتم در جدول هنوز هم جلوتر از آرسنال, تاتنهام و شادابی برنلی.

برنامه فعلی این است که وحشی اما با بازدید از سوم قرار چلسی در روز شنبه پس از سفر به چهارم قرار می گیرد لستر پنج شنبه آینده.

"آنها باید برای به دست آوردن بیش از هر مانع در مقابل آنها" وایلدر گفت: از بازیکنان خود را. "این یک بی امان لیست ثابت اما همه نیاز به غلبه بر آن. ما باید با آن.

"بازیکنان غلبه که چهارشنبه شب آنها عالی بودند و آن را احساس مانند یک پیروزی بزرگ است."

وایلدر می پذیرد فوری کار در مقابل آنها دشوار است.

چلسی شده اند یکی از فرم دو طرف پس از فوتبال از سر گرفته پس از Covid-19 توقف. فرانک لمپارد تیم باید برنده پنج تا از شش بازی در تمام مسابقات از جمله قابل توجه پیروزی دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی.

وایلدر که طرف آمد از 2-0 به ادعای یک تساوی 2-2 در استمفورد بریج در ماه اوت بوده است تحت تاثیر قرار لمپارد در فصل اول خود را در کار.

وایلدر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "رفتن به یک باشگاه فوتبال که در آن او یکی از بهترین ها در این باشگاه تاریخ را در مدیریت نقش طول می کشد برخی از بطری. او حمله کردند و آن را مانند او بازی خود را حرفه ای.

"آنها یک تیم فوق العاده با آزادی که همه از مدیر و زمانی که آنها نیاز به حفاری در آنها انجام دهد.

"من هرگز نگاه در لیگ برتر و رفتن 'که راحت بازی' و 'که یکی از ما چیزی از' – هر بازی بسیار دشوار است و ما باید در بهترین ما.

"اما زمانی که شما نگاه کنید از طریق لیست و نگاه از بالا به چهار تیم از جمله چلسی آن را اضافه می کند کمی بیشتر به بازی.

"ما باید مطمئن شوید که ما شکل است که در آن و تولید یکی از بهترین اجراهای این فصل است."tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن