انگلستان در مقابل غرب هند: اندرو دومینیک استراوس تحسین استوارت گسترده به عنوان باران تاخیر کاسه جدا از تاریخی 500 حلقه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

به عنوان استوارت گسترده آماده به صرف یک شب دیگر در 499 درها به باران شسته روز چهار سومین آزمون بین انگلستان و غرب هند او کاپیتان سابق اندرو دومینیک استراوس reckons او در اوج قدرت خود است.

شش ویکت در روز سه از 34 سال از نقل مکان به تهران در هشت اخراج از پیروزی با گردشگران 10 برای دو و تعقیب یک هدف 399. حتی با یک روز کامل بازی رفته باقی مانده از روز پنج, با 98 اور به دگرگون باید زمان کافی برای ایجاد شانس برای رفتن 2-1 در سری و ادعای Wisden جایزه – حتی اگر بیشتر باران انتظار می رود در روز سه شنبه.

در داخل خواهد شد که این فرصت را به صورت گسترده برای تبدیل شدن به تنها ششم کاسه آن را به 500 تست درها. از آنجا که حذف شده برای اولین بازی گسترده آمده است به ارائه 14 درها در قابل توجه متوسط 10.50. پس از شروع سال 2018 تنها استرالیایی پت کامینز (107) و ناتان لیون (104) گرفته اند بیش از گسترده 101. و هر چند که رقم ضربه توسط 12 در این سری در حالی که دیگر تیم ها در حال بازی او تنها جهش-frogged آفریقای جنوبی سریع Kagiso Rabada (92).

اشتراوس سابق انگلستان کاپیتان و مدیر مردانه کریکت شده است در امارات اولدترافورد برای این بازی به عنوان بخشی از آسمان's پوشش. این آزمون سوم نیز بخشی از #RedForRuth ابتکار تحت اموزش اشتراوس پایه که قرار بود توسط اشتراوس به افتخار همسر خود را که گذشت در ماه دسامبر سال 2018 با توجه به نوع نادری از سرطان ریه است. بازیکنان عینک اعداد قرمز در پیراهن برای پایه که قرار بود به جمع آوری پول برای خانواده هایی که از دست پدر و مادر به سرطان است. تا کنون £655,693 مطرح شده است.

بنابراین اشتراوس حال کامل نزدیک مشاهده گسترده چهار ویکت در چهار اور در صبح روز یکشنبه و در اواخر درها در غرب هند دوم نوبت آن شب.

"من صادقانه باور نمی استوارت گسترده است دگرگون خیلی بهتر از این گفت:" اشتراوس.

"وجود دارد یک زن و شوهر از سال که در آن شاید او از دست مچ دست خود را در یک بیت و این کار سخت بود برای او بولینگ برای راست دست. این سری تا کنون او به نظر می رسد به همان اندازه قوی در برابر چپ و راست دست. برای همه ما نوشتن [گسترده و جیمز اندرسون] در ما خطر و اجازه را نمی توان در عجله برای بازنشستگی آنها را از آنجا که آنها هر دو رو خیلی بیشتر به ارائه انگلستان است.

"آنها دو نفر از انگلستان بزرگترین در تمام دوران است. آنچه واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد با هر دو آنها این است که گرسنگی خود را برای ادامه. هر کسی که بازی کرده است برای انگلستان برای یک دوره طولانی از زمان می دانم وجود دارد مقدار زیادی از قربانی. شما دور از خانه هستید زیادی است و قطعا به عنوان یک پرتاب کننده شما را به انجام بیشتر کار فیزیکی و انجام تمام نوتوانی کار را به مطمئن شوید که شما آماده برای رفتن. به صورت دو به دو بود خیلی گرسنه فوق العاده است.

"در همان زمان آن را واقعا سالم وجود دارد رقابت برای مکان ها و برخی از این بچه ها جوان هستند و قرار دادن دست خود را و نشان دادن آنها آماده هستند برای بازی کریکت بین المللی. از یک انتخاب را از ديدگاه آن است که یک موقعیت عالی در. ما نیاز به مزه و درک و لذت بردن از هر زمان که این دو کاسه با هم در انگلستان پیراهن."

استراوس بازی 47 از 100 تست با گسترده captaining او برای 38 از آنها. اما آن را برای انگلستان شیرها در برابر هند در سال 2007 زمانی که جفت اول در زمان به میدان با هم. گسترده, 21, در زمان, در زمان پنج برای 76 که برجسته درها از ماهندرا سینگ Dhoni و Yuvraj Singh. اشتراوس نیز تحت تاثیر قرار شده است دراز و باریک سریع در سال 2006 فصل است که در آن گسترده کمک Leicestershire به یک داخلی Twenty20 جایزه.

"وجود دارد آشکار استعداد و او راحت بود در مرحله بزرگ و ارائه تحت فشار است. زمانی که من او را دیدم روشن بود که او تا به حال بسیاری از دارایی های مورد نیاز شما به عنوان یک پرتاب کننده سریع: سریع به اندازه کافی در 80-85mph بدیهی است که بسیاری از قد و توانایی چرخش توپ دور از راست دست. او همچنین استعداد واقعی شدن درها با توپ های بزرگ که خوب بود استعداد را داشته است.

استوارت گسترده (سمت چپ) و اندرو دومینیک استراوس جشن هم در سال 2011 (گتی ایماژ)

"اما وجود داشته اند بسیاری از bowlers که ستاره میدرخشید برای یک یا دو سال پس از آن هر دو آنها مشغول به کار شده اند و یا اعتماد به نفس خود را به ترک آنها شده ایم کنار. من فکر نمی کنم هر کسی می تواند داشته باشد گفت: 500 درها, اما من فکر می کنم مردم فکر کرد که او پتانسیل دراز مدت انگلستان حرفه ای.

"اما زمانی که ما در نگاه همه از ویژگی های شما می توانید به بحث در مورد ارتفاع و سرعت – آن را در واقع خود را در رقابت و ما آن را دیده اند در این سال است. او در بهترین حالت خود را زمانی که او چیزی را ثابت کند. او تا به حال کمی بین دندان های خود را در این دو آزمون مسابقات که در خدمت او به خصوص به خوبی در طول این دوره از کار خود را."

اشتراوس نیز محفوظ ستایش ویژه برای انگلستان افتتاحیه روری می سوزد و دم Sibley که 234 و 226 اجرا گرديد. تنها Sibley یک قرن را به نام خود به عنوان سوختگی سقوط کوتاه در 90 در حالی که میزبان تحت فشار قرار دادند به صورت سریع اجرا می شود اما با وجود خوش بینی در میان انتخاب و حامیان که پس از سال جدید-توپ ضربه آمدن و رفتن این دو در اینجا به ماندن بگیرید.

درب گردان در بالا راه اندازی شد در حال حرکت را با Strauss' بازنشستگی در پایان سال 2016 که دیدم ثروت از دانش 7,037 اجرا می شود و به طور متوسط 40 ناپدید می شوند با او. یک بار Alastair طبخ بازنشسته در پایان 2018 وجود دارد تنظیم می شود حتی بیشتر شار. اما چپ و راست دست که از طریق گروه های سنی در ساری قبل از Sibley نقل مکان کرد به Warwickshire, آمار آن را و در روز یکشنبه شد برای اولین بار به زبان انگلیسی افتتاحیه به رکورد یک قرن در یک خانه از ماه اوت 2016.

"من فکر می کنم Sibley و سوختگی در بالای این منظور ساخته شده از حق چیزهای temperamentally," استراوس گفت. "آنها هر دو رو کاملا دمدمی بازی اما بسیار موثر بازی. من فکر می کنم که یک تیک بزرگ. همانطور که همه ما می دانیم اگر افتتاحیه انجام کار خود را و سپس آن را می سازد آن را بسیار آسان تر برای بازیکنان در آینده به سفارش.

"من در خود بازی و روری برنز نشان داد برخی از تکنیک فوق العاده و صدای تیک تیک در مقابل استرالیا در سال گذشته است. من فکر کردم او با بازی درخشان در آن [خانه] خاکستر سری احتمالا انتخاب کنید از انگلستان ضربه اگر من صادق هستم. Dom Sibley, من فکر می کنم روش خود را از گرفتن سراسر کنده و وارد شدن به کانال به خوبی کار می کند در بسیاری از شرایط است. او ممکن است باید مراقب باشید در مورد پتانسیل به پایین legside یا در پای لغزش در استرالیا. اما آنها کار می کنند که و خواهد بود relishing چالش انجام آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب