ویلی: پلیس در حال بررسی یهودستیزانه توییت ارسال شده از دوده ستاره حساب های رسانه های اجتماعی

پلیس در حال بررسی یک سری از پست ها از حساب های رسانه های اجتماعی از دوده ستاره Wiley که به اشتراک گذاشته شده ک

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

پلیس در حال بررسی یک سری از پست ها از حساب های رسانه های اجتماعی از دوده ستاره Wiley که به اشتراک گذاشته شده که دیدگاه ها و تئوری های توطئه است.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: مستقل: "ما آگاه گزارش از اتهام ضد یهودی نظرات ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی و به دنبال این موضوع است."

ویلی که نام واقعی ریچارد Cowie دریافت کرده گسترده محکومیت بیش پست از خود تایید نشده حساب توییتر و در Instagram.

یکی از پست های ساخته شده در توییتر در 24 جولای بخوانید: "من چالش تمام جهان از جامعه یهودی در خود من من می ترسم من می تواند آنها را اداره کند."

Wiley شده است از آنجایی که کاهش دیرین خود را در خارج از مدیر جان وولف بیش از توییت.

وولف که یهودی در توئیتر نوشت: روز شنبه 25 جولای: "پس ویلی را یهودستیزانه توییتهایی امروز ما در یک لیست MGMT را قطع تمام روابط خود را با او. وجود دارد هیچ جایی در جامعه برای یهودستیزی."

تعدادی از نمایندگان مجلس را نیز مورد انتقاد قرار Wiley که اهدا شد MBE برای ارائه خدمات به موسیقی در سال 2018 برای اظهارات خود.

کار MP جس فیلیپس در توئیتر خود نوشت: "فقط دیده می شود تمام Wiley مسائل است. چرا بر روی زمین باید @توییتر چپ کردن چنین آشکار یهودستیزی و نفرت? از آن بازدید همه خطرناک ضربان یهودیان گرفتن چیزهایی که شما نمی توانید آنها را در کنترل آنها فکر می کنم آنها بهتر... این خطرناک است ، قطعا آن را باید پایین آمده است."

جان مان مستقل مشاور دولت در یهودستیزی به نام توییتهایی از Wiley حساب یک "خشونت نژادپرستانه حمله و انتقاد توییتر برای به کندی عمل می کنند.

"وجود خواهد داشت عواقب از جمله توییتر اجازه می دهد خود را متعفن و نفرت به ادامه برای مدت طولانی" او هنوز توییتی.

ویلی شد به طور موقت به حالت تعلیق از توییتر اما بعد از بازگشت و ادامه داد: برای به اشتراک گذاشتن التهابی نظرات. او در حال حاضر با توجه به هفت روز ممنوعیت توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن