آرسنال را در منچستر سیتی در جام حذفی, نیمه نهایی در ومبلی در این شب ،

پپ گواردیولا را به دارندگان هنوز جشن موفقیت آمیز خود را درخواست تجدید نظر در برابر یک دو سال در لیگ قهرمانان بان کی مون در حالی که غالب داخلی شکل دیده می شود آنها را نمره 12 گل در سه بازی گذشته خود را به تنهایی.

آرسنال در حال سوار موج مثبت از حرکت از خود به خود بعد از یک شوک پیروزی قهرمانان لیورپول در اوایل این هفته. توپچی ها بودند به راحتی ضرب و شتم توسط شهرستان در مدت کوتاهی پس از راه اندازی مجدد, اگر چه, و به صورت یک کار دشوار برای رسیدن به فینال به عنوان Mikel Arteta تعقیب یک جایزه به عنوان مدیر ، دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

هدف!

19 mins: هدف! آرسنال 1 - 0 منچستر سیتی - (بیلبائو)

18 mins: شانس بزرگ برای توپچی ها! David Luiz نقش یک توپ راست پایین وسط. لاپورت بازی بیلبائو خارج نشده و او به ارمغان می آورد توپ را در جعبه قبل از قدرت هدف قرار دادن یکی. Ederson بیرون می آید و متوقف می شود ،

15 دقیقه: Lacazette قرار می دهد توپ را به پشت خالص برای آرسنال است. کبللس تراشه های مناسب و معقول توپ بیش از Mendy سر به Lacazette و Bellerin هر دو را اجرا می کند در پشت. آفساید پرچم بالا می رود اما Lacazette اسلات آن گذشته Ederson.

ور می کند آن چیز و آن را به دست بگیرید. Lacazette حاشیه آفساید.

تبلیغات

12 دقیقه: آرسنال تقریبا گرفتار دوباره توسط مرد شهر را بالا فشار دهید اما په په می کند واقعا به خوبی به روشنی از Mendy. او آن را می فرستد تا به بیلبائو که نمی تواند آن را پایین آورد که به چالش کشیده شده توسط کایل واکر.

9 mins: Mahrez شلاق یک گوشه به جعبه برای شهرستان Laporte می رود ofr اما نمی تواند کاملا از رسیدن به آن است. دیوید سیلوا قرار می دهد توپ را به جعبه اما مارتینز جلب آن است.

آرسنال سعی کنید به بازی بازی های توپ از بازگشت اما Mustafi ایرانی توپ توسط استرلینگ. او تلاش می کند برای پیدا کردن سیلوا در جعبه اما تصویب بوت کردن پشت. فقیر مسائل از آرسنال است.

6 mins: مارتینز می فرستد توپ بلند و بیلبائو تلاش برای تصویب آن را به Lacazette اما نمی توانید نگه دارید از آن را پاک و توپ می رود از بازی.

تبلیغات

3 دقیقه: ده بروین تلاش می کند برای پیدا کردن استرلینگ با هوایی توپ را در جعبه Mustafi می خواند تصویب و سران آن روشن است. شهر دوباره در اختیار داشتن بعد از کبللس از دست می دهد و توپ. آن بیرون می آید به سمت چپ از منطقه و استرلینگ اسلات آن را به شش حیاط جعبه. Tierney می شود برای اولین بار وجود دارد و او توپ را به گوشه ای.

لگد کردن

لگد زدن: اتلتیک Auubameyang می سازد اولین حضور خود را در جام حذفی در این فصل است. منچستر سیتی بازی آغاز شده و آنها را شکست داد و آرسنال در هر یک از آنها گذشته هفت جلسات. آیا آنها آن را دوباره انجام امشب ؟

به اینجا می آیند این تیم است. منچستر سیتی برای اولین بار پس از آرسنال است. ومبلی در آگهی ها. لگد کردن در آینده است...

تبلیغات

برای آرسنال وجود دارد چیزهای بیشتر در معرض خطر پس از آن برنده جایزه. اگر آنها غلبه بر منچستر سیتی و رفتن به برنده نهایی آرسنال خواهد بود تضمین لیگ اروپا گروه جای فصل آینده است. چیزی است که دوری کردن از آنها در لیگ.

پپ گواردیولا دوست دارد در جام حذفی و یک جام او می دانم که کنار او می توانید برنده شوید. او گفت:

"ما سعی می کنید به بازی هر بازی را به نفع خود من نمی دانم چه سیستم آرسنال بازی خواهد کرد اما امروز آنها شده اند جامد و سازگار در هفته های اخیر.

"آنها یک تیم خوب هستند روح همه دنبال مدیر و شما می توانید ببینید که. این یک رقابت - شما می دانید بهتر از من است."

تبلیغات

باکاری سانیا باعث می شود پنج تغییرات به تیم آرسنال که با شکست لیورپول آخرین بار ، اتلتیک بیلبائو را برمی گرداند به حمله با دنی کبللس و Ainsley میتلند-نیلز سلتنج به هافبک.

شکودران مصطفی و هکتور Bellerin بازگشت به دفاع در محل غارت برگزاری و سدریک سوارس.

مرد شهرستان نیز پنج تغییرات. Aymeric لاپورت و Eric Garcia جدید مرکز پشت جفت شدن با Raheem Sterling, Riyad Mahrez و کوین ده بروین نیز بازگشت.

برنلی گرفتن سه امتیاز در غیر این صورت فراموش شدنی شب برای نوریچ سیتی. توجه ما در حال حاضر تبدیل به جام حذفی به آرسنال آماده را در شهر.

تبلیغات

تمام وقت

90+4 mins: Tim Krul تا به حال یک شب خوب. یک گوشه می یابد Bardsley که حملات یکی از فقط در خارج از جعبه. شات پرش کردن زمین و Krul جهش خود را به سمت راست و به شدت کف دست توپ رو دور.

آن همیشه آسان به شکستن نه مردان دفاع عمیق اما برنلی را به اندازه کافی. یک درب بازکن از کریس چوب می شده اند به اندازه کافی برای رئال به امتیاز اما بن گادفری استعداد آنها یک دوم.

نیک پاپ می سازد در 15 کلین شیت در لیگ برای فصل.

90 دقیقه: چهار دقیقه اضافه شده در ملک فهد. می برنلی اضافه کردن به خود را شمارش?

SUBS

87 دقیقه: نورویچ را در ایرلندی جوانی آدم ایده برای Onel هرناندز. نوریچ در حال رفتن به یک رکورد نهم مستقیم شکست.

تبلیغات

84 دقیقه: Godfrey تا به حال یک بازی بسیار خوب است تا به آن نقطه. او را دو برابر برنلی را منجر شود که نوریچ نگاه نسبتا راحت از.

هدف!

81 دقیقه: هدف! نوریچ 0 - 2 برنلی - (Godfrey OG)

فاجعه برای نوریچ. توپ میل به جعبه برای برنلی اما هیچ کس در حال انتظار برای آن را. گادفری در تلاش برای آوردن توپ به پایین و کنترل آن اما خود را لمس بیابان و او به پایان می رسد تا در حال عبور از آن گذشته Krul و به خالص.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.