یک سوم از افراد هدف قرار coronavirus کلاهبرداری, مشاوره شهروندان هشدار

تعداد زیادی از مردم شده ضربه کلاهبرداری از مستند آغاز شد و با توجه به تحقیقات جدید. مجرمان اقدام به فریب مردم

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

تعداد زیادی از مردم شده ضربه کلاهبرداری از مستند آغاز شد و با توجه به تحقیقات جدید.

مجرمان اقدام به فریب مردم را به خرید جعلی تست کیت و ساختگی واکسیناسیون و همچنین با استفاده از وعده پول از دولت به فریب قربانیان.

مشاوره شهروندان دیده می شود 19 درصد افزایش در تعداد از مردم بازدید از وب سایت خود را برای مشاوره و همچنین به عنوان تماس از اعضای عمومی آن گفت.

بر اساس یک نظرسنجی توسط موسسه خیریه بیش از یک سوم (36%) از افراد مواجه شده با یک کلاهبرداری - هر چند آسیب پذیر به نظر می رسد رنج می برند بیشتر است.

از کسانی که با معلولیت و یا بیماری طولانی مدت 45 درصد گفت: آنها هدف قرار گرفته در حالی که نیمی تلقی در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس یا محافظ شده بود تماس گرفت.

برخی از 54 درصد کسانی که آسیب دیده اند و با از دست دادن درآمد در طول همه گیر گفت: آنها بیش از حد شده بود در مواجهه با باهم.

یک نفر گفت: شهروندان توصیه آنها نگران شد برای یک دوست است که به آنها نشان داد یک شرکت در رسانه های اجتماعی که ادعا می شود فروش یک محصول خاص است که آنها ادعا محافظت از خانه خود را از coronavirus.

"من می دانستم که این صدا بیش از حد خوب درست باشد و بررسی خود را در Facebook صفحه بود که تنها 12 روز چیزی که بلافاصله مطرح شده من سوء ظن" مارتین, 34, توضیح داد.

"آنها می خواهم ارسال شده ویدئوها از محصولات خود را که مورد استفاده در مشتریان مختلف خانه.

"اما این نگاه ساختگی من می توانم بگویم که همه آنها گرفته شده در همان خانه."

صحبت به 2,009 بزرگسالان اکثریت (64%) می گویند که آنها نگران هستند که کسی که سقوط ناپاک از باهم.

مردم در حال تشویق به گزارش فعالیت های مشکوک را به عنوان بخشی از یک کلاهبرداری آگاهی شهروندان مشاوره و حمایت از مصرف کننده مشارکت.

"یادگیری چگونه scammers کار و کمک به یکدیگر را در درک آنچه به نگاه کردن به همه ما می توانیم با هم کار کنند برای جلوگیری از کلاهبرداران را در آهنگ های خود گفت:" خانم جیلیان پسر, مدیر اجرایی مشاوره شهروندان.

پل Scully مصرف کننده وزیر افزود: "من کاملا وحشت زده توسط این تحقیقات جدید نشان میدهد که چگونه کلاهبرداران فرصت طلب در حال هدف قرار دادن افراد آسیب پذیر توسط pandemic - کسانی که مبتلا به بیماری و یا در مواجهه با مشکلات مالی.

"در حال حاضر بیش از همیشه حیاتی است مردم هوشیار باشند به کلاهبرداری و می دانم که چگونه برای محافظت از خود و عزیزان خود را - به خصوص کسانی که جدا شده و یا به تنهایی زندگی می کنند - از حال بهره برداری."

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب