مایکروسافت به شما اجازه بازیکنان در جریان بازی های کنسول بر روی گوشی از ماه سپتامبر به صورت رایگان در صورتی که بازی با تصویب نهایی

مایکروسافت را نرم افزاری با هم بازی خود را با تصویب نهایی خدمات خود را با جریان پلت فرم اجازه می دهد مردم را ب

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مایکروسافت را نرم افزاری با هم بازی خود را با تصویب نهایی خدمات خود را با جریان پلت فرم اجازه می دهد مردم را به بازی بازی های کنسول بر روی تلفن خود را بدون هیچ هزینه اضافی.

این شرکت شده است تست "پروژه xCloud" یک سیستم اجازه می دهد مردم را به بازی کنسول بازی از طریق اینترنت بر روی دستگاه های قابل حمل برای ماه. در حال حاضر آن را گفت که آن را بخشی از بازی های ایکس باکس تصویب نهایی اجازه دادن به بازیکنان بازی هر عنوان شامل این سرویس بر روی تلفن خود و یا قرص.

بازی های ایکس باکس تصویب نهایی در حال حاضر به ارمغان می آورد با هم Xbox Live و Xbox بازی عبور به یک اشتراک. بازیکنان دریافت خواهد کرد علاوه بر این از جریان بازی برای بدون هیچ هزینه اضافی.

این به این معنی است که بازیکن می تواند راه اندازی یکی از این بازی عبور عناوین در ایکس باکس خود قبل از پس از خروج از خانه با خود گوشی و چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش, ایکس باکس, رئیس, فیل اسپنسر گفت: در یک پست وبلاگ.

در این اطلاعیه آمده به عنوان بخشی از یک مقاله توضیح میدهد که چگونه آنچه مایکروسافت مشتریان "می توانید انتظار از آینده ایکس باکس".

علاوه بر تغییرات xCloud و بازی عبور از آقای اسپنسر متعهد است که مایکروسافت می خواهد اطمینان از Xbox جامعه بود استقبال به همه بازیکنان که ایکس باکس سری X را بازی "نگاه و بازی بهترین" که عناوین جدید ساخته شده به عنوان بخشی از بازی های ایکس باکس استودیو می آیند به بازی عبور خود را در روز اول و سازگاری خواهد اجازه می دهد لوازم جانبی و عناوین برای رسیدن به پلت فرم جدید بدون خرید آنها را دو بار.

آقای اسپنسر روشن بود که او معتقد بود که ایکس باکس بود "تنها نسل بعدی کنسول" با همه این تعهدات در یک شات روشن در پلی استیشن 5 هر چند او به نام کنسول جدید یا سونی.

او همچنین با اشاره به ایکس باکس دسترسی به همه اشتراک سرویس است که اجازه می دهد تا بازیکن را به پرداخت یک هزینه ماهانه به صورت آنلاین و اشتراک به عنوان به خوبی به عنوان یک کنسول. آقای اسپنسر گفت: "شما می توانید پرش به نسل بعدی برای یک پرداخت ماهانه کم و بدون هزینه" با این سرویس نشان می دهد که آن را در دسترس خواهد بود برای نسل جدید و همچنین به عنوان یک جریان است.

شایعات پیشنهاد کرده اند که مایکروسافت در حال آماده دیگر کنسول ارزان تر از ایکس باکس سری X – شاید شناخته شده به عنوان ایکس باکس سری S – که منتشر می تواند به عنوان بخشی از ایکس باکس دسترسی به همه.

مایکروسافت شده است آشکار یک میزبان از اطلاعات در مورد نسل بعدی کنسول پیش از انتشار آن در "تعطیلات" فصل در پایان این سال است. اخیرا این ادعا آن "سرعت معماری" اجازه می دهد برای عملکرد بالا و فراتر از آن است که انتظار می رود از اجزاء منحصر به فرد موجود در کنسول.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن