Virgin Galactic SpaceShipTwo Cabin
در آینده نزدیک Virgin Galactic آغاز خواهد شد حمل و نقل مسافر به لبه فضا در آن SpaceShipTwo وسایل نقلیه با اول بودن VSS وحدت. می خواهد آن را به یک کلاس اول تجربه ؟ خوب این شرکت نشان داد طراحی در همکاری با طراحی لندن آژانس Seymourpowell کامل با به صورت جداگانه اندازه صندلی است که ایجاد شده با استفاده از بالاترین درجه آلومینیوم و فیبر کربن تکنیک های ساخت. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.فضانورد راحتی است که بیشترین اهمیت را تا صندلی ساخته شده از فوم مهندسی و فنی پارچه. Under Armour توسعه فضانورد spacesuits و همچنین به عنوان فن آوری پارچه برجسته در داخل کابین صندلی. هر andevery صندلی است طراحی شده است برای مطابقت با پویایی از پرواز در حالی که یک خلبان کنترل تكيه مکانیزم بهینه موقعیت فضانوردان به مدیریت G - نیروهای در افزایش و ورود مجدد.

فروش
LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)
  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

فقط من هفته دوم به عنوان Virgin Galactic مدیر عامل شرکت آن است که با غرور و افتخار بزرگ است که من می تواند منجر ما با استعداد تیم در آشکار این آخرین نقطه عطف ما در سفر به فضا. سفینه فضایی کابین داخلی است که در بسیاری از طراحی centrepiece فضانورد سفر و چه ایجاد شده را هم تسهیل و بالا بردن منحصر به فرد عمیق و تحول سفر برای هزاران نفر که پرواز خواهد کرد. شیفتگی با spaceflight جهانی است و کهکشانی است که در اینجا برای برآوردن آن است. ما به خصوص با افتخار قادر به به اشتراک گذاری این آخرین نقطه عطف با میلیون ها نفر در سراسر جهان به خصوص در طول این غیر معمول بار. ما امیدواریم که این برنامه جدید با برش لبه تکنولوژی AR کمک خواهد کرد را به رویای فضایی یک گام نزدیک تر برای علاقه مندان به فضا در همه جا" گفت: Michael Colglazier مدیر عامل شرکت Virgin Galactic.