فرتونگن را تحسین کرد لیورپول 'زیبا' عنوان برنده فصل قبل از تعطیلات تابستانی

فرتونگن به رهبری, برای تعطیلات تابستانی آماده به اجازه می دهد خاطرات یک "زیبا" فصل لیگ برتر به نزول است. منشاء

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

فرتونگن به رهبری, برای تعطیلات تابستانی آماده به اجازه می دهد خاطرات یک "زیبا" فصل لیگ برتر به نزول است. منشاء هر ایمیل های نا به ثمر رساند برای اولین بار پس از دربی پیروزی بر اورتون در ماه دسامبر برای کمک به پایان مبارزات انتخاباتی با شکوه با پیروزی 3-1 در خانه نیوکاسل که در سمت چپ لیورپول با باشگاه رکورد 99 امتیاز برای رفتن با یک عنوان برای اولین بار در 30 سال.

منشاء هر ایمیل های نا گفته, باشگاه, وب سایت رسمی: "آن را زیبا. من فکر می کنم این چیزی است که با زمان ما قادر خواهد بود برای لذت بردن بیشتر و بیشتر. از آن شده است بسیار ویژه فصل و این چیزها آنقدر بزرگ است که آن را نیاز به زمان برای هضم. ما جشن آن را به خوبی. در حال حاضر من فکر می کنم ما می توانیم در تعطیلات با یک احساس کامل."

Jurgen Klopp مردان تا به حال به آمده از پشت در Tyneside برای اطمینان از آنها راه جداگانه خود را رفت با لبخند در چهره خود پس از درد و رنج نادر زود شکست.

وجود دارد تنها 24 ثانیه در ساعت که دوایت گیل چاقو توپ رو دروازه بان Alisson بکر پس از اینکه در بازی با جونجو شلوی را به سرعت گرفته شده ضربه آزاد و آنها تا به حال به صبر کنید تا زمانی هفت دقیقه قبل از استراحت برای ویرژیل Van Dijk برای پاک کردن کسری.

اما منشاء هر ایمیل های نا در نیمه دوم طبیعی و کشت پایان از Sadio یال که همراه با محمد صلاح و روبرتو Firmino, تا به حال معرفی شده است به عنوان یک 64 دقیقه جایگزین تکمیل این کار است.

منشاء هر ایمیل های نا که به ثمر رساند برنده در مربوطه ثابت فصل گذشته گفت: "این شروع بود کامل نیست اما پس از آن ما مطمئن ساخته شده است که این ذهنیت درست بود که ما در بازی ما و, ما گفت: 'صبر' – فقط نگه داشتن در حال حرکت توپ و نگه داشتن به دنبال فضاهای.

"ما مقابل یک تیم خوب دفاعی با مقدار زیادی از شجاعت و که او نیز آمد و با یک قلب بزرگ است. اما در نهایت ما فقط سخت کار می کرد و موفق به نمره آن سه گل."

برای Magpies سر مربی تیم استیو بروس سوت پایان بازی را به پایان یک فصل اول در شارژ از خانه اش در شهر باشگاه است که با آغاز ناآرامی بیش از انتصاب او به پایان رسید و با هیچ قطعنامه ای برای تصاحب یک حماسه است که در لیگ برتر دست برای تقریبا چهار ماه.

خواسته خود را در مورد 12 ماه در راس بروس گفت: "من مصمم به انجام یک چیز را به می آیند و از آن لذت ببرید.

"آن شده اند که به مراتب آسان تر برای من می گویند" اوه نه من نمی فانتزی است که از آنجا که بیش از حد دشوار است کار من ممکن است یک بیت از چوب وجود دارد. که نمی آمد به معادله. معادله بود من نیوکاسل lad طریق و از طریق و من می خواهم در این باشگاه به خوبی انجام دهد. که همان آنجایی که من بچه بودم, من همیشه برای نگاه نیوکاسل را با نتیجه بنابراین به مدیر از آن را لذت بخش بوده است تا کنون.

"بیایید ببینید که در آن آن را به ما طول می کشد بیش از تابستان است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن