تاتنهام را در منچستر یونایتد به عنوان از سر گرفته 2019/20 فصل لیگ برتر همچنان در شب جمعه.

اسپرز نشستن هشتم در جدول در لگد کردن در شمال لندن و هفت امتیاز در صدر جدول لیگ برتر صلاحیت محل و چهار پشت امشب بازدید کنندگان است. مدیر خوزه مورینیو خواهد شد که انگیزه بیشتری برای به دست آوردن یک نتیجه مثبت او به عنوان خطوط در مقابل باشگاه سابق خود یک بار دیگر پس از از دست دادن معکوس ثابت در ماه دسامبر. ایران شکست نخورده بودند در 11 بازی قبل از coronavirus توقف خواهد شد و امیدواریم که برای انتخاب کنید تا جایی که آنها را ترک کردن آنها به عنوان نگاه به آن را به چهار صفحه خود را.

دنبال آخرین به روز رسانی از تاتنهام ورزشگاه در وبلاگ زیر:

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

18 mins: منچستر یونایتد برنده شدن در یک گوشه. برونو فرناندز آن طول می کشد برای هدف رزمی در نزدیکی پست. Aurier می شود وجود دارد اول قرار می دهد و توپ را برای یک تکرار. Fernandes طول می کشد آن را دوباره اما پسر پاک خطر این زمان.

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

15 دقیقه: پسر شاخه حدود 30 متری از هدف است. او نمی رسید آن را به خوبی و De Gea قاشق تا توپ. Lamela با این نسخهها کار راه خود را به یک بیت از فضا در سمت چپ. او باز به خوراک توپ را به کین در جعبه و توپ منحرف می آید و به De Gea به جای.

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

12 دقیقه: Lamela مبارزات به گذشته فرد و McTominay در وسط زمین و داور قوانین را به نفع خود. اسپرز ارسال رایگان لگد کردن جناح راست و Bergwijn برنده یک پرتاب در. نه طرف واقعا تهدید به هدف نشده است. De Gea و Lloris داشتن یک زمان آسان از همه چیز.

تبلیغات

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

9 mins: رزمی خط تا شات از محدوده. او باز خود را به ساقه اما پسر nips در از پشت به توپ او.

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

6 دقیقه: پسر طرفداران توپ به پای Lamela که تبدیل آن به سمت هدف است. او می گذرد به کین که شیارهای آن را به سمت راست از جعبه برای Aurier. Aurier به نظر می رسد برای عبور توپ اما شاو بلوک های آن را برای یک گوشه.

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

3 دقیقه: ایالات پیروزی یک ضربه آزاد به سمت چپ از جعبه. برونو فرناندز طول می کشد آن را به سرعت در تلاش برای گرفتن تاتنهام خاموش نگهبان. Rashford هدف است به عنوان توپ است رهبری کند. آفساید پرچم در برابر Rashford.

تبلیغات

لگد کردن

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

لگد زدن: Man Utd شروع بازی آنها برنده یک پرتاب در جناح راست قبل از Bergwijn برنده یک ضربه آزاد برای اسپرز.

دور از کف زدن از بازیکنان مقامات و کارکنان قبل از شروع. نشانه ای از احترام به قربانیان و خانواده های کسانی که تحت تاثیر Covid-19.

هر کس پس از آن طول می کشد یک زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. تصاویری از این بسیار مهم است برای بالا بردن آگاهی از این موضوع در سراسر جهان است.

این تاتنهام ورزشگاه به نظر می رسد ساخته شده برای اجتماعی فاصله. این تیم باید سه ورودی های مختلف به بیرون آمدن به زمین است.

این است که با توجه به این ورزشگاه در حال برنامه ریزی به جای این تیم NFL.

این تیم بیرون آمده و به زمین با استفاده از خود تونل سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سراسر بازگشت از بازی پیراهن.

در اینجا ما بروید.

تبلیغات

منچستر یونایتد رفت و مستند در 11 بازی بدون شکست را اجرا کنید. David De Gea به اذعان یک بار در شش بازی.

خواهد شد که در صورت ادامه دهید ؟

مارکوس Rashford بسیار انسان از لحظه ای. او با ارسال نامه سرگشاده ای به دولت و به درخواست آنها برای معکوس تصمیم خود برای لغو مدرسه رایگان وعده های غذایی برای کودکان بیش از تابستان است.

مبارزات انتخاباتی خود را به دست اورد بسیاری از کشش بیش از رسانه های اجتماعی و فراتر از آن در نهایت قانع کننده شماره 10 را به U-نوبه خود.

این طرح بهره مند خواهند شد در حدود 1.3 میلیون کودک در انگلستان است.

خوب بازی مارکوس.

تبلیغات

هری کین باعث می شود بازگشت خود را به زمین برای اسپرز. آن بوده است حتی دیگر صبر کنید برای کاپیتان تیم ملی انگلستان که در گذشته های ویژه برای تاتنهام در روز سال نو.

او دچار جدی مصدومیت همسترینگ که نیاز به عمل جراحی. قبل از آسیب او در فرم خوب socring چهار گل در پنج بازی خواهد او همچنان که امشب ؟

نورویچ باقی می ماند ریشه در پایین لیگ برتر با ساوتهمپتون در حال حرکت به 13. تمرکز ما حرکت در حال حاضر به تاتنهام ورزشگاه که در آن تاتنهام در حال تنظیم را در منچستر یونایتد.

اوله گونار Solskjaer داده است افکار خود را بر روی تو از لحظه مارکوس Rashford و rthe بازگشت پل پوگبا. او گفت:

"هنگامی که شما خوشحال هستند در خارج از فوتبال شما را خوشحال خواهد شد بر روی زمین.

"مارکوس Rashford خوب است انسان یک مرد جوان خوب و خواهیم بهترین ها را از او.

"پل پوگبا یکی از بهترین بازیکنان در جهان است و او شده است آموزش سخت آموزش هست اما من نیاز به مطمئن شوید که من بعد از همه. ما هفته بیستم لیگ, جام حذفی و پل را به تدریج بازی بیشتر و یک بخش حیاتی."

تمام وقت

نوریچ 0 - 3 ساوتهمپتون

90+4 mins: سه امتیاز برای ساوتهمپتون. سه بسیار خوب پس از اتمام قرار دادن پرداخت به نورویچ را ضعیف مقاومت است. پرستاران احتمالا امن آنها 10 امتیاز و روشن از سقوط اماکن و نگاه به احتمال زیاد به بهبود است.

آن یک داستان متفاوت برای نورویچ آنها نشان داد که بدون مبارزه و بدون ضرورت و بدون میل به موفقیت امشب. دانیل Farke می خواستم پنج برنده از گذشته و نه بازی. او در حال حاضر نیاز به پنج برنده از هشت. من می توانید ببینید این اتفاق می افتد.

تبلیغات

نوریچ 0 - 3 ساوتهمپتون

90 دقیقه: جاش مارتین باعث می شود یک ظاهر برای نوریچ. او طول می کشد محل Drmic تا بالا. چهار دقیقه بیشتر عذاب برای نوریچ را از طریق بازی.

نوریچ 0 - 3 ساوتهمپتون

87 دقیقه: مهدی سیدصالحی' قابل توجه شب به پایان می آید او به عنوان جایگزین ناتان اسکورت واپسین لحظات بازی.

نوریچ 0 - 3 ساوتهمپتون

84 دقیقه: Daniel Farke نیست بهترین خوشحال است. این یک عملکرد ضعیف از تیم او هیچ واقعی وجود دارد مثبت را از آن. دفاع شده است نامنظم و Pukki/Drmic همکاری نکرده کلیک. ساوتهمپتون به قناری ده دقیقه پس از آن به کار می رفت.

تبلیغات

نوریچ 0 - 3 ساوتهمپتون

81 دقیقه: Duda جایگزین Pukki برای نورویچ و بلافاصله می آید نزدیک به ثمر رساند. نورویچ حمله کردن جناح چپ قبل از به توپ منتقل می شود در داخل به Duda. او شاخه های از لبه جعبه اما آن را اتصال پاک با توپ را می فرستد و آن را گسترده است.

هدف!

نوریچ 0 - 3 آرسنال - ردموند

79 دقیقه: هدف! Floodgates باز هستند, اسب باید پیچ و مهره ای. ساوتهمپتون شده اند بالینی در مقابل هدف. Obafemi جمع آوری توپ در این زمینه به سمت راست. او می دهد و آن را به ردموند که در حال اجرا است را در جعبه. ردموند طول می کشد از آن گذشته یک مدافع حرکت به سمت چپ و کاهش خود را به ضرب گلوله به هدف در سراسر پیدا کردن گوشه پایین. بازی بیش از!

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار