Samsung 860 QVO 1TB SSD
سامسونگ 860 QVO 1TB هارد درایو حالت جامد است که یک ارتقاء بزرگ برای هر سیستم کامپیوتری و شما می توانید یکی برای $99.99 عرضه امروز تنها در اصل $129.99. آن را بر اساس معمولا با استفاده از رابط SATA و 2.5-inch, فاکتور شکل ساخت آن را یک فرد کامل در استاندارد ترین لپ تاپ یا دسکتاپ. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش
Samsung 860 QVO 1TB Solid State Drive (MZ-76Q1T0) V-NAND, SATA 6Gb/s, Quality and Value Optimized SSD
سامسونگ 860 QVO 1TB هارد درایو حالت جامد (MZ-76Q1T0) V-NAND SATA 6Gb/s با کیفیت و ارزش بهینه سازی SSD
  • ارزش بهینه سازی SSD: ساخته شده با Samsung V-Nand تکنولوژی 860 Qvo SSD به شما می دهد بزرگ ذخیره سازی جامد عملکرد و قابلیت اطمینان با ارزش استثنایی
  • فوق العاده سریع خواندن نوشتن سرعت: تا 100MB/S خواندن و 90 مگابایت/S سرعت نوشتن; Uhs Speed Class U3 و سرعت Class 10 (عملکرد ممکن است متفاوت باشد بر اساس دستگاه میزبان, رابط, استفاده از شرایط و عوامل دیگر)
  • هوشمند Turbowrite: تسریع سرعت نوشتن و حفظ طولانی مدت با کارایی بالا با یک بزرگتر متغیر بافر
  • رمزنگاری امن: حفاظت از داده ها با انتخاب گزینه های امنیتی از جمله AES 256-bit مبتنی بر سخت افزار رمزگذاری سازگار با TCG عقیق و IEEE 1667
  • گارانتی و سازگاری: 3-سال گارانتی محدود; رابط: SATA 6 GB/S رابط سازگار با SATA 3 GB/S و SATA 1.5 GB/S رابط

مباهات متوالی خواندن و سرعت نوشتن تا 550 مگابایت بر ثانیه (MB/s) و 520 MB/s به ترتیب 860 QVO رسیدن به همان سطح از عملکرد به امروز 3-بیت MLC SSD. این ساخته شده است ممکن است با سامسونگ در آخرین 4-bit V-NAND و ثابت MJX کنترل. همچنین با یکپارچه هوشمند TurboWrite تکنولوژی است که کمک می کند تا برای سرعت بخشیدن به سرعت در حالی که حفظ عملکرد بالا برای مدت زمان طولانی.

امروز مصرف کنندگان با استفاده از تولید و ذخیره سازی بیشتر با وضوح بالا فایل ها از جمله فیلم 4K و گرافیک-بازی فشرده, افزایش تقاضا برای ظرفیت بیشتر و عملکرد در دستگاه های ذخیره سازی. سامسونگ همچنان ادامه دارد منجر به حرکت به سمت چند ترابایت Ssd ها با مقدمه ای از سامسونگ 860 QVO ارائه عملکرد سریع قابلیت اطمینان و ارزش بیشتر به مصرف کنندگان در سراسر جهان گفت: "دکتر مایک Mang, معاون رئیس جمهور از نام تجاری محصول, بازاریابی, حافظه کسب و کار در سامسونگ الکترونیک است.