Leroy عاقل: پپ گواردیولا به من در زمان به یک سطح جدید اما من مجبور به ترک شهر بایرن مونیخ

Leroy عاقل تلفن نگه داشته وزوز و این همان منبع: Joshua Kimmich. بایرن مونیخ هافبک دفاعی ها نمایش داده می شود

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

Leroy عاقل تلفن نگه داشته وزوز و این همان منبع: Joshua Kimmich.

بایرن مونیخ هافبک دفاعی ها نمایش داده می شود نوع سرسختی همراه با او در زمین در تشویق عاقل به مبادله منچستر سیتی برای آلیانز آرنا. در 3 جولای که نتیجه یک احتمال – تایید شد در یک معامله به ارزش £55m.

عاقل بازگشت به بوندسلیگا مسلح با "من خود اهداف" پس از خروج از شالکه در سال 2016 برای شهرستان. "من می خواهم برای رسیدن به اهداف خود را ،" 24 ساله گفت.

پس از آن او شده است در باران و شامپاین و شیرینی جشن دو لیگ برتر عنوان یک جام حذفی و لیگ برتر جام, با لیگ قهرمانان تنها جایزه ای است که طفره رفت او در حالی که در انگلستان است.

او تا به حال این گزینه باقی می ماند تحت پپ گواردیولا را سرپرستی تا پایان مبارزات انتخاباتی با باشگاه سنجش این می تواند فصل خود را برای شکوه و عظمت. شهر را 2-1 استفاده بیش از رئال مادرید با خانه پا از خود گذشته-16 کراوات آمده و پس از متزلزل کردن 10 ماه املا در حاشیه با توجه به زانو آسیب رباط وجود دارد این شانس را به تاج اقامت خود در تاریخی مد.

توجه was a fairytale پایان مقابل صرفا فوتبال محاسبه است. آن یک سوال از زمان و او پاسخ داد: با اولویت بندی خود تنظیم دوره در بایرن.

با دور نهایی لیگ قهرمانان میزبان در لیسبون بین 12-23 اوت و جدید بوندسلیگا فصل اختصاص داده شده برای 18 سپتامبر عاقل می دانست که او نمی توانست هر دو به طور بالقوه بهترین پایان در شهرستان و بهترین شروع در بایرن.

"من در مورد آن فکر, بدیهی است, و شهرستان باید گزینه ای را برای پیروزی در لیگ قهرمانان," او می گوید. "اما من این تصمیم و من کاملا خوب با آن است. اگر شهر پیروزی از آن پس من خوشحال هستم برای باشگاه و برای همه دوستان من وجود دارد اما این راه رفتم. اگر آن را واقعا اتفاق می افتد [و شهرستان win] من فکر نمی کنم من را رنج می برند با آن بسیاری چون من تصمیم و هیچ کس دیگری.

"این سخت بود برای گفتن ندارد به لیگ قهرمانان. برای هر کس این است که رویای بازی در این رقابت است. اما از آن ساخته شده حس بیشتر فقط به اینجا می آیند به حل و فصل در پیدا کردن یک خانه جدید و برای آماده سازی واقعا خوب برای فصل آینده است. هر کس می داند که چگونه مشکل این فصل برای من بود.

"من به زمان بیشتری برای حل و فصل در به تمرکز بر روی تیم جدید به کار با آنها و آماده شدن خودم واقعا خوبی برای فصل آینده است. اگر من تا به حال باقی ماند تا پس از اوت و سپس آن را سخت تر برای من. من می توانم بگویم من واقعا خوشحال هستم با من زانو و چگونگی آن شفا است. من هیچ مشکلی واقعا نمی کنه و من فقط سعی خواهد کرد برای آماده سازی واقعا خوب به عنوان به عنوان بهترین من می توانم برای اولین بازی و در پایان ما را به دیدن اگر آن را به اندازه کافی بود یا نه."

عاقل صحبت می کند با بلوغ و آن را آشکار می شود با هیچ تاسف. او نشان دهنده در زمان خود را در شهر از روی علاقه است و به وضوح سپاسگزار از چگونه رونالدو بالا استعدادهای خود قرار داده و او را در پرتگاه جهانی را از وضعیت.

"بازی برای پپ و کار با او و بازی کردن برای این تیم است که من در بازی با, منظورم این است که آنها افراد شگفت انگیز," او می گوید. "هر کس می داند که چگونه پپ چگونه کار می کند, او در حال بهبود است بازیکنان و من فکر می کنم من بازی با بازیکنان از آنها من نیز آموخته بسیاری از.

"بدیهی است که ما برنده بسیاری در این چهار سال اما بایرن مونیخ نیز برنده مقدار زیادی! من فقط به حال یک احساس شخصی برای خودم. این چیزی بود در مورد منچستر سیتی و یا هر چیز دیگری – اگر از آنجا که ما می خواهم در حال حاضر برنده همه چیز را می خواهم در حال حاضر از دست گرسنگی و یا هر چیزی [بود که]. آن را فقط به من شخصا. من فقط به حال یک احساس و این که چرا من به این تصمیم است."

ملی آلمان بازیکن تیم فوتبال Leroy عاقل (EPA)

گواردیولا به خوبی آشنا با کشش مغناطیسی بایرن صرف سه موفق سال – ساندویچ بین جادوها خود را در بارسلونا و شهرستان – با آلمان عظیم.

"در آخرین روز وقتی که من خداحافظی او فقط می خواست من بهترین و تنها بود, مثبت, چیزهایی برای گفتن در مورد بایرن مونیخ," عاقل به یاد می آورد. او گفت: "این یک باشگاه بزرگ باشگاه, جذاب, مردم اینجا, که او نیز کار کرده ام. او گفت: من قطعا می خواهم آن را در اینجا چون همه واقعا عالی به عنوان یک فرد.

"من فکر می کنم او بهبود یافته زیادی به من. زمانی که من به منچستر سیتی من 19 بود و من تا به حال فقط یک فصل کامل که در آن من تا به حال بازی در اینجا در آلمان بود و بسیاری به بهبود و در هر منطقه است. من می توانم بگویم من بهبود یافته در هر منطقه با او مهم نیست آنچه در آن است – از لحاظ فنی این بازی موضعی من کل بازی تغییر زیادی به دلیل راه او کار می کند و چگونه او می خواهد من را به بازی. او بر روی یک سطح کاملا متفاوت."

وجود دارد بدون شک این جفت ارز درگیری بیشتر در رویکرد بیش از هر چیز دیگری است. Uber شدید گواردیولا همیشه می خواستم بیشتر و عاقل بود نه احساس خود را به صفات قدردانی شد به اندازه کافی rebuffing تلاش های مختلفی از شهر به گسترش یک معامله بود که ورود نهایی آن 12 ماه است.

او نمونه در 2017-18 نام این PFA را بازیکن جوان سال و به طور کلی اعداد بودند متناوب در شهرستان: 84 هدف سهم در 135 بازی.

باکاری سانیا که در خدمت به عنوان دستیار گواردیولا است و در حال حاضر در آرسنال نیز بسیار مهم به عاقل را توسعه می دهد. Arteta صرف ساعت اضافی کار برای اطمینان مهاجم و جراحی پیشبرد هر جنبه از بازی خود را. آنها را تشریح ویدئوها با هم خیلی عاقل درک فضای بهتر و چگونه به دستکاری آن با هدف بزرگتر و شدت.

"من فقط می توانید می گویند چیزهای مثبت در مورد باکاری سانیا," عاقل پرتوهای. "از آنجا که ما شروع به کار با هم او به من خیلی کمک کرد روی زمین. او تلاش برای بهبود فوتبال من; او به من گفت آنچه من خوب است و آنچه که من اشتباه بود و او سعی کرد به کار بر روی آن. در کنار پپ هر دو آنها واقعا به من کمک کرد و بهبود من به من را به سطح بعدی.

"حتی در حال حاضر در آرسنال برای من, شما می توانید او را به انجام یک کار بزرگ است. شما می توانید ببینید او یک مفهوم و یک راه است که او می خواهد به بازی یک راه است که او می خواهد تیم خود را به بازی و بدیهی است که آن را برخی از زمان تا زمانی که همه واقعا درک آن است. من فکر می کنم او خواهد شد انجام یک کار بزرگ به عنوان یک [سر] مربی بیش از حد."

عاقل است که به طور معمول ارام بنابراین در سهولت اما صرفا: "به نظر می رسد مثل من آرام اما من واقعا هیجان زده به بازی دوباره."

خواندن بین خطوط او مصمم است تا در نهایت آسانسور لیگ قهرمانان با بایرن در میان نمایشگاه چقدر بیشتر تصفیه شده از یک فوتبالیست او تبدیل شده است.

"من 19 زمانی که من نقل مکان به شهر. من برنده اول من به عنوان وجود دارد," او منعکس کننده. "ما فقط نگه داشته می گذرد. من واقعا خوشحال و خوشحال است که من به یک باشگاه بود که در چنین سن جوانی. به عنوان یک تیم ما خوب بود فصل که در آن ما در مورد علاقه های شما را برای لیگ قهرمانان اما ما نمی تواند آن را. اینطور نیست که من بگویم من متاسفم که من نمی برنده شدن در آن وجود دارد.

"من تا به حال لحظات خوب و خاطرات خوب و هیچ چیز وجود دارد من می توانم بگویم متأسفم. من به عنوان یک فرد و یک بازیکن است. من خدا را شکر و ممنون همه چیز را که من یاد گرفتم و تمام افرادی که ملاقات کردم واقعا خوب بودند. من فقط می خواهید همه آنها را بهترین.

"من شاید دیدن این بازیکنان در لیگ قهرمانان دوباره! من سه فصل در شهرستان و چهارم من مجروح شد. من فقط به حال یک احساس است که من نیاز به چیزی جدید است و به همین دلیل من آمد و در پایان به این تصمیم. من به آنها گفتم من می خواستم به حرکت می کند و این تصمیم درست است. من فکر کردن در مورد بسته کامل – نه فقط در مورد من اما خانواده من و هر چیز دیگری. به همین دلیل این تصمیم بود که من می خواستم برای آمدن به مونیخ."

عاقل شده Arjen Robben هیچ 10 پیراهن, اما به هیچ جای تعجب وجود دارد که شور و شوق بیشتری از دلهره. "او یک افسانه برای این باشگاه وجود دارد و فشار زیادی با شماره, اما من آن را بیشتر با شادی. من فکر می کنم مردم را ببینید من چقدر بهبود یافته است و چقدر گرسنه هستم و برای رسیدن به اهداف و اهداف کل تیم است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن