ببر شاه کارول Baskin فریب به ضبط 'فریاد' به رولف هریس و Jimmy Savile

کارول Baskin, ستاره ضربه Netflix True Crime سری Tiger Kingکاهش یافته قربانی به بد مزه شوخی با استرالیا کمدین ت

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

کارول Baskin, ستاره ضربه Netflix True Crime سری Tiger Kingکاهش یافته قربانی به بد مزه شوخی با استرالیا کمدین تام آرمسترانگ.

بزرگ-cat فعال حقوق بود فیلم برداری رساندن این پیام به اعدام محکوم و مجرم جنسی رولف هریس ظاهرا غافل از خوار خواننده-ترانه سرا گذشته است.

بسکین ارائه می دهد شخصی پیام های تصویری برای هزینه از طریق محبوب ترین ها افراد مشهور, خدمات پیام Cameo.

در کلیپ, Baskin می گوید: "هی همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها. این کارول Baskin در Big Cat Rescue. سلام رولف هریس. همه بچه های خود را می خواستم به شما بگویم که شما واقعا آنها را لمس و آنها که با عشق تمام است که شما باید برای آنها انجام می شود."

"من می شنوم بسیاری از داستان های بزرگ در مورد شما و بهترین دوست, Jimmy Savile – نمی توانید صبر کنید برای شنیدن آن. تولدت مبارک رولف!"

Savile و هریس هر دو برای بررسی جنایات جنسی توسط پلیس شهری به عنوان بخشی از عملیات Yewtree.

آرمسترانگ شناخته شده است برای شوخی های خود را در رسانه های اجتماعی محبوب سایت Infinite. هفته گذشته کمدین فریب خورده 7th Heaven ستاره Beverley Mitchell به دادن "فریاد" به ایوان Milat یکی از استرالیا بدنام ترین قاتل های زنجیره ای.

های تصویری از Baskin در توییتر Armstrong نوشته است: "اگر این شکستن نیست اینترنت من بدهد."

این واقعیت است که Baskin توافق به خواندن پیام در همه – همراه با mispronunciation از Jimmy Savile نام – به شدت پیشنهاد کرد که Baskin شد غافل از رسوایی های اطراف یا مرد.

او تایید کرد به آینه که در این مورد بود. "البته من نشنیده اند رولف هریس, و نمی خواهد که انجام داده Cameo من تا به حال شناخته شده," او گفت:.

"خط امضا در ایمیل آمده است:" من از شما درخواست به قاضی من با دشمنان من را ساخته اند' - فرانکلین D. روزولت و من فکر می کنم که به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن در مورد این نوع از افرادی که سوء استفاده از من در تلاش های خود را به دیگران نفرت من."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب