NASA Photographer ISS Transit Sun
عکس های اعتباری: Joel Kowsky
ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) حرکت می کند در پنج مایل در ثانیه و محافل سیاره ما در هر 90 دقیقه. در یک دوره 24 ساعته خدمه تجربه شانزده طلوع و غروب است. با وجود فراوانی است که در این ایستگاه عبور می کند به طور مستقیم بین زمین و آفتاب گرفتن یک تصویر از ISS ترانزیت بسیار نادر است که به حداقل می گویند. ناسا عکاس Joel Kowsky اسیر چنین رخداد از ویرجینیا در 24 ژوئن سال 2020 است. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.تصویر است که شما نگاه کنید به بالا یک کامپوزیت ساخته شده از شش فریم را نشان می دهد و ISS در شبح آن را به عنوان نقل مکان کرد و از راست به چپ در سراسر دیسک خورشیدی در حالی که در مدار 250 کیلومتری بالای زمین است. این حمل و نقل به طول انجامید حدود 0.54 ثانیه در حدود 1:15 بعد از ظهر آمریکا, Eastern Daylight Time و دستگیر شد در حالی که Kowsky را دوربین بود تیراندازی در 10 فریم در هر ثانیه است.

Solar Charger, 25000mAh Battery Solar Power Bank Portable Panel Charger with 36 LEDs and 3 USB Output Ports External Backup Battery for Camping Outdoor for iOS Android (Black)
خورشیدی شارژر خورشیدی 25000mAh باتری خورشیدی و پاور بانک قابل حمل پنل شارژر با 36 Led و 3 خروجی USB پورت باتری پشتیبان خارجی برای کمپینگ در فضای باز برای iOS آندروید (سیاه و سفید)
  • 【25000mAh فوق العاده بالا ظرفیت شارژر خورشیدی】پانل های خورشیدی شارژر ساخته شده در 25000mAh لیتیوم پلیمر باتری آن را به اندازه کافی برای شارژ یک آیفون XS برای 7.4 بار یک کهکشان S9 به علاوه برای 5.7 بار یک iPad Pro برای 1.6 بار!
  • 【دو روش شارژ】شارژر خورشیدی قابل حمل پیاده سازی شده توسط 5V/2A آداپتور(شامل نمی شود) و یا خورشیدی. آبی چراغ نشانگر این است که در هنگام شارژ با آداپتور و چراغ سبز نشانگر این است که در هنگام شارژ با پانل های خورشیدی.
  • 【3-پورت USB برای شارژر】شارژ خورشیدی powerbank دارای سه پورت USB است که می تواند شارژ سه دستگاه در همان زمان که مناسب است برای خود و دوستان خود را.
  • 【مواد ABS با 36 Led】USB قدرت بانک با استفاده از ABS مواد سازگار با محیط زیست و شیک و مناسب و معقول. ساخته شده است در 36 چراغ LED با روشنایی قوی عملکرد این خورشیدی شارژر گوشی بهترین انتخاب برای علاقه مندان در فضای باز.
  • 【آنچه شما دریافت می کنید】جز ما ظرفیت بالا 25000mAh خورشیدی قابل حمل قدرت بانک وجود دارد 1* کارابین, 1* USB کابل 1* دستی با هم آمدن, آن است که یک همراه و همدم بسیار خوبی برای ورزش در فضای باز!

بسیار محدود مسیر دید در کنار زمین داشتن روشن آب و هوا در شناسایی محل سکونت یکی از مهمترین عوامل محدود کننده در قادر بودن به گرفتن یک حمل و نقل گفت:" Kowsky.