لستر مقابل منچستر یونایتد: فشار بر روی آنها می گوید برندان راجرز قبل از بالا به چهار مرحله نهایی مسابقات

منچستر یونایتد را تحت فشار بیشتر از منچستر سیتی به امن لیگ قهرمانان اسکله به آنها تکیه می کنند پاداش های مالی

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

منچستر یونایتد را تحت فشار بیشتر از منچستر سیتی به امن لیگ قهرمانان اسکله به آنها تکیه می کنند پاداش های مالی آمده است که با بازی در اروپا رقابت نخبگان لستر رئیس برندان راجرز گفت: در روز جمعه.

پنجم-قرار داده لستر یک نقطه در پشت متحد و یک پیروزی در کینگ پاور استادیوم در روز یکشنبه در فینال لیگ برتر بازی فصل را تضمین بالا-چهار نقطه. ایالات سرنوشت خواهد بود تصمیم گرفت با چلسی را با نتیجه برابر ولورهمپتون واندررز.

اگر چلسی از دست دادن یک قرعه کشی خواهد بود به اندازه کافی برای ایالات واجد شرایط در حالی که لستر را به پایان برساند چهارم در هدف تفاوت و بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار در سه سال است.

"تفاوت وجود دارد که در آن ما می خواهیم در لیگ قهرمانان, اما زمانی که شما مانند یک باشگاه منچستر یونایتد وجود دارد باید در لیگ قهرمانان" راجرز گفت. "هنگامی که شما در آن سطح از هزینه های... وجود دارد که باید در آن وجود دارد و به ارمغان می آورد که سطح متفاوتی از انتظار است. ما می خواهیم در آن می شود اما اگر ما سقوط آن را هنوز هم که واقعا خوب فصل است."

لستر ثابت در بالا و چهار پس از سپتامبر اما ضعیف اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد در ماه گذشته منجر به راجرز سمت انداختن به پنجم پس از 3-0 شکست تاتنهام در یکی مانده به آخر بازی.

آسیب به بازیکنان کلیدی مانند مدافع بن Chilwell و هافبک James Donald را ساخته اند خود را از بالا به چهار تعقیب سخت تر است. راجرز گفت که با وجود مشکلات بازیکنان را خوب انجام شده را به مبارزه برای روز آخر.

"ما شده است واقعا مایه تاسف است که در این زمان بسیار مهم ما از دست داده ایم برخی از بهترین بازیکنان در لیگ," او اضافه شده است. "اما وجود دارد نه بسیاری از تیم های است که می تواند حمل آن دسته از بازیکنان است. و این نشان می دهد چقدر خوب بازیکنان شده است که ما هنوز در حال مبارزه برای جایزه نهایی."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب