ناسا نام سیارک را به عنوان هدف تمرین برای حفظ سیاره امن از تاثیر

ناسا با توجه به نام به ماه از آن برنامه ای برای تست سیاره خود دفاع ، سنگ خواهد بود هدف ناسا دو سیارک تغییر مس

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

ناسا با توجه به نام به ماه از آن برنامه ای برای تست سیاره خود دفاع ،

سنگ خواهد بود هدف ناسا دو سیارک تغییر مسیر آزمون (DART) ماموریت که برای برنامه ریزی 2021.

این ماموریت شامل عمدا توفنده یک فضاپیما به سیارک به تغییر حرکت آن در فضا است.

هدف سیارک برای اولین بار کشف شد نزدیک به دو دهه پیش با یک همراه ماه. سیستم دوتایی داده شد به نام "Didymos" در حالی که ماه بود به نام Didymos B.

"پس از کشف سیارک ها یک نام موقت تا زمانی که ما می دانیم مدار خود به خوبی به اندازه کافی به می دانم که آنها نمی خواهد از دست داده است. هنگامی که Didymos سیستم شناخته شده است به عنوان هدف ایده آل برای DART ماموریت ما نیاز به طور رسمی تمایز اصلی بین بدن و ماهواره ای گفت:" اندی Rivkin تحقیقات ستاره شناس و دارت تحقیقات شرکت سرب در فیزیک کاربردی دانشگاه جانز هاپکینز آزمایشگاه, در بیانیه ای.

ماه در حال حاضر خواهد شد به نام Dimorphos. آن است که تقریبا به اندازه هرم بزرگ مصر است.

"Dimorphos که به معنی "دو اشکال' نشان دهنده وضعیت این شی به عنوان اولین جسم آسمانی به 'فرم' مدار آن به طور قابل توجهی تغییر بشریت — در این مورد توسط DART تاثیر" گفت: سیاره دانشمند Kleomenis Tsiganis که پیشنهاد نام.

"مانند این خواهد بود که اولین جسم شناخته شده برای انسان دو اشکال بسیار متفاوت یکی دیده توسط DART قبل از تاثیر و دیگر دیده می شود توسط سازمان فضایی اروپا (ESA) هرا چند سال بعد."

"هرا" است که ماموریت آن خواهد شد انجام شده توسط ESA چند سال پس از اثر به منظور ارزیابی دارت را اثر.

تاثیر خود را خواهد بود ثبت شده توسط LICIACube CubeSat که مستقر خواهد شد از DART چند روز قبل از سقوط. دراز مدت اثر خواهد بود مورد مطالعه توسط تلسکوپ در سطح زمین و در فضا.

پیکان اولین ماموریت طراحی و توسعه توسط ناسا سیاره ای دفاع هماهنگی دفتر حفاظت از زمین را از سیارک های بالقوه خطرناک و ستاره های دنباله دار.

"سیارات به طور بالقوه خطرناک هستند و نگرانی جهانی است و ما هیجان زده به کار کردن با ما و همکاران اروپایی به جمع آوری دقیق ترین اطلاعات ممکن است از این جنبشی تاثیر انحراف تظاهرات گفت:" Andrea رایلی, DART, برنامه اجرایی در مقر ناسا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن