خرید رپورتاژ

Spy Camera Baby Macaque
در PBS جاسوسی در وحشی 2 – قسمت دوم: شمال یک دوربین جاسوسی مبدل به عنوان یک میمون پیوستن به یک گروه از پستانداران در Jigokudani میمون پارک. این میمون begin ترین روز با یک شیب استراحت در Joshinetsu Kogen پارک ملی در ژاپن در استان ناگانو.این پستاندار-تنها بپو است که در جهان معروف به عنوان ارجح میمون چشمه. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.چگونه آنها را تا پایان در اینجا ؟ این macaques در ابتدا مجبور از زیستگاه خود در 1950s و توسعه نزدیکی اسکی وحشت شهرهای نزدیک. مدیر نزدیکی سنتی ژاپنی مسافرخانه شروع تغذیه حیوانات در سال 1957 و پس از آن داوطلب خدمت سربازی پستانداران موسسه تحقیقاتی از دانشگاه کیوتو و همچنین به عنوان محلی طبیعت علاقه مندان Sogo هارا به مطالعه آنها. حرا و گروه خود را بازدید ژاپنی, مسافرخانه, که شامل, هوای آزاد, بپو برای مهمانان لذت بردن. یک روز در سال 1961 یک سیب به طور تصادفی سقوط کرد و به انسان داغ بهار و میمون آزمایش آب بدون بلافاصله خروج و بقیه سابقه است.

فروش

Mini Spy Camera Wireless Hidden,Webcam for Computer Laptop, 1080P Full HD Cop Spy Cam Body Camera, Security Nanny Cam Home,Car,Office Indoor Outdoor, 32GB SDHC Memory Card
مینی دوربین مخفی, دوربین بی سیم مخفی,وب کم برای کامپیوتر, لپ تاپ, 1080P Full HD پلیس مخفی بدن دوربین امنیتی, پرستار بچه مخفی خانه و ماشین و اتاق در فضای باز داخل سالن 32GB SDHC کارت حافظه

  • فوق العاده کوچک و جمع و جور mini جاسوسی طب مکمل و جایگزین به روز رسانی با ساخته شده است در آهنربای قوی و سوئیچ خودرو دید در شب. این دوربین های جاسوسی بی سیم پنهان اقدامات کمتر از یک اینچ اندازه آسان برای مخفی کردن در هر نقطه. تیراندازی باور نکردنی 1080P HD video and12MP عکس. هیچ فای مورد نیاز است. بهترین ابزارهای جاسوسی و دنده جاسوسی, شما می توانید با این دوربین مینی برای امنیت شخصی صفحه اصلی نظارت خانهدار یا یک پرستار بچه,نوزاد,حیوان خانگی,بدن, ایمنی و یا عمل و هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کنید.
  • تشخیص حرکت & Loop ضبط.ارائه 100 دقیقه از زمان اجرای باتری. و یا شما می توانید با وصل کردن به پریز برق ترک آن را 24/7. جاسوسی دوربین می توانید شروع به ضبط زمانی که آن را تشخیص حرکت و توقف در هنگام حرکت است که دیگر شناسایی شده است. سپس به سادگی ها nanny cam را به کامپیوتر خود را برای به اشتراک گذاشتن در ثانیه است.
  • خودکار دید در شب. شب چشم انداز روشن در تاریکی و خاموش با نور کافی. پلیس مخفی است که مجهز به 1 فوق العاده ساخته شده در LED مادون قرمز است که دستیابی به بیش از 7 Led های سنتی دوربین های مخفی.
  • متعدد و برای استفاده از این دوربین می تواند نظارت امنیتی خود را برای خانه,هتل,اتاق,انبار و یا تمام اموال خود را. جلوگیری از بسته دزد صفحه اصلی تهاجم یا همسایه آزار و اذیت. تیراندازی و خوب با دوستان خود. نگاهی حیوان خانگی خود را و یا در نظر گرفتن مراقبت از کودکان خود را. پیدا کردن اواخر شب snacker.
  • یک دسته کوچک موسیقی جاز بسته های آماده به, بدون نیاز به خرید اضافی مخفی کیت. همه چیز شما نیاز دارید در داخل جعبه:32GB SDHC CLASS 10 کارت حافظه برای ضبط x1 مفصل گردنده کلیپ برای بدن دوربین پوشیدن x1, سفارشی ساخته شده, براکت برای نصب x1, حافظه کارت خوان x1. ما ماندن در پشت محصول ما ما با ارائه 24/7 پشتیبانی از مشتری و 12 ماه گارانتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de