Barbra Streisand ایران و آمریکا نمی تواند زنده بماند' چهار سال دیگر با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور

Barbra Streisand است پاره شده را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مجازی جمع آوری کمک کنسرت برای نامزد

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

Barbra Streisand است پاره شده را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مجازی جمع آوری کمک کنسرت برای نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

خوانندگان John Legend Andra روز و Adam Lambert همه انجام شده برای بایدن با 100 روز تا بعد از انتخابات آمریکا.

اما آن Streisand بسته شدن گفتار ساخته شده است که بزرگترین علامت. ماندگار هشت دقیقه او عبارت بودند از هر دو حمایت از بایدن و زخم زبان در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

"اجازه دهید آن صورت, مغلوب ساختن پیشی جستن است نا مناسب ذهنی و اخلاقی به برگزاری این برجسته دفتر," او گفت:, و اضافه کرد که رئیس جمهور این است که "خطرناک به سلامت ما".

Streisand همچنین خطاب به حوادث اخیر که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در آورده نظامی میان تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید پس از سفید افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

"چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به نام از نیروهای نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز. این چیزی است که بزدل انجام زمانی که آنها می ترسند."

Streisand ادامه داد: "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما شکست خورده. و ما نمی تواند زنده ماندن چهار سال بیشتر از بی کفایتی خود را احساس ما در حال حاضر. [بایدن] خواهد گوش دادن به مردم به جای تبریک و آنها را با اسلحه. همه آنها می خواهند عدالت است. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است."

او گفت که بایدن می تواند یک رئیس جمهور "با فضل و کرامت است که احترام به حقیقت بر خلاف تهمت که باور ندارد در حقایق".

Streisand افزود: "ما در حال زندگی در کابوس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – این مرد بی پروا ندارد عقل یا شخصیت برای رهبری ملت ما."

دیگران برای به اشتراک گذاشتن پیام های کوتاه برای حمایت بایدن شامل برنده جایزه اسکار, بازیگر, Julianne Moore کارگردان Lee Daniels و نامزد سابق ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ،

بایدن غایب از مجازی جمع آوری کمک اما این رویداد میزبان – Jay Leno – گفت که بیش از $760,000 مطرح شده بود از طریق نمایشگر سهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن