Razer Kishi Smartphone Game Controller
Razer کیشی تبلیغ به عنوان بهترین گوشی آندروید کنترل کننده بازی در حال حاضر در بازار با USB-C اتصال و به حق ، این دستگاه ایجاد شده بر جمع و جور و ارگونومیک شکل Razer Junglecat و ارائه قابل کلیک آنالوگ کنترل و همچنین thumbsticks در هر دو طرف از تلفن با یک جهانی مناسب ایجاد شده در همکاری با Gamevice. صفحه محصول می باشد. ادامه مطلب برای نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.در نهایت وجود خواهد بود نسخه iOS منتشر شده اما این مدل آندروید فراهم می کند فوق العاده کم پوشیدگی بومی و ابر بازی contro تحویل از طریق یک USB-C اتصال در حالی که عبور از طریق پورت شارژ در کیشی اجازه می دهد برای دستگاه های شارژ در طول بازی است.

Razer Kishi Controller for Android: Compatible with Most USB-C Android Phones - Cloud Gaming Ready - Type-C Passthrough Charging - Clickable Analog Thuimbsticks
Razer کیشی کنترل کننده برای آندروید: سازگار با اکثر USB-C گوشی های آندروید - Cloud Gaming آماده - نوع-C Passthrough شارژ - قابل کلیک آنالوگ Thuimbsticks
  • قابل کلیک آنالوگ Thumbsticks برای دقت و بازخورد لمسی: اصلاح و هدف خود را اعدام با یک آشنا کنسول کنترل کننده تجربه های پشتیبانی شده توسط آرایه ای از صورت و سپر دکمه و همچنین به عنوان یک D-pad برای ورودی اضافی.
  • متناسب با اکثر دستگاه های آندروید به صورت بدون درز سازگاری: کنترل طراحی انعطاف پذیر اجازه می دهد تا آن را به صورت کشیده و محکم بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها ارائه امن نگه دارید که شما هرگز سست است.
  • پوشیدگی-بازی رایگان بازی برای کنترل صاف: بر خلاف بلوتوث بی سیم, کنترل, که تولید تاخیر این کنترل صفر پوشیدگی چرا که آن را متصل به طور مستقیم به دستگاه شما پورت شارژ—که به معنی فوری دکمه پاسخ.
  • نوع C پورت شارژ به شارژ دستگاه خود را در حالی که در استفاده کنید: اگر گوشی یا تبلت در حال اجرا پایین در حالی که شما در حال بازی با کنترلر هنوز هم متصل شده و به سادگی به قلاب کردن یک کابل شارژ به کنترل خود را به دستگاه شارژ.
  • طراحی ارگونومیک برای راحت دستی گرفتن: طراحی شده برای جلسات انجمن کنترل کننده احساس می کند بزرگ برای نگهداری و بهینه سازی دکمه دادن مطمئن شوید که هر دکمه را فشار دهید احساس طبیعی و شهودی است.

Razer هیجان زده است به تقویت همکاری خود را با کارت گرافیک NVIDIA با پیوستن به خود کارت گرافیک GeForce در حال حاضر توصیه می شود برنامه. کارت گرافیک GeForce در حال حاضر بازی های PC در ابر تبدیل underpowered یا ناسازگار سخت افزار قدرتمند GeForce gaming PC. Razer بازی های موبایل, کنترل, کامل مکمل دستگاه به منظور افزایش این نوع از گیم پلی" گفت: Jason شوارتز رئیس Mobile Gaming Razer در.