اسکندریه Ocasio-کورتز که در معرض تبعیض جنسی در محل کار است و جای تعجب نیست به هر کارمند زن از

"فقط مطمئن شوید که شما استخدام نمی هر زنی که به نظر می رسد مثل او ممکن است باردار شوید." من خیلی به عقب گرفته

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

"فقط مطمئن شوید که شما استخدام نمی هر زنی که به نظر می رسد مثل او ممکن است باردار شوید." من خیلی به عقب گرفته شده توسط کلماتی که از دهان من در آن همکار که من چیزی گفت. به جای من ملایم تکان داد و سعی کرد به کار کردن که چگونه یک امر حتی در مورد حصول اطمینان از اینکه آیا هر گونه بالقوه کارمند زن ممکن است تصمیم به شروع یک خانواده.

حافظه باعث می شود من عصبانی اما کمتر در رفتار خود و بیشتر در خود من نامردی. من احساساتی پاسخ – سکوت خشم به جای پرتاب من لیوان آب بیش از او با استناد به 2010 قانون مساوات و برابری و رفتن در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام در نزدیکترین بخش زنان و زایمان – شاید نشان دهنده چگونه تعجب آور تبعیض جنسی در محل کار هنوز هم است. تکان دهنده, بله تعجب آور ،

بله ما تا به حال برابر پرداخت قوانین در انگلستان بیش از 50 سال بر علیه قوانین تبعیض از این نوع برای بیش از یک دهه و در حال حاضر تمام شرکت با بیش از 250 کارمند توسط قانون ملزم به ارائه گزارش خود در مسابقۀ. اما این به این معنا نیست موذی فرهنگ جنسیتی نمی حباب دور زیر میز ما (گاهی اوقات) دعوت به نشستن در.

این هفته به تنهایی دیده ایم ما که کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز بود به نام "سگ ماده" (یک تحقیر امیز استفاده شده است که پس از قرن 15 در برابر زنان از جمله معروف در برابر هیلاری کلینتون) توسط جمهوری خواه تد Yoho بر روی پله های ساختمان کنگره ایالات متحده. Ocasio-کورتز گفت: در پاسخ گفت: "این موضوع است که در مورد یک حادثه است. آن فرهنگی است." به عنوان اگر برای تقویت خود نقطه یک مطالعه منتشر شده 12 ساعت بعد در بر داشت یک سوم از زنان شده اند خواست با کارفرمای خود به "لباس جذاب" پوشیدن بیشتر آرایش یا ازنو موهای خود را در طول تماس های ویدئویی از صفحه اصلی.

ما در ماه مه جشن 50 سال پس از دگنهم فورد کارخانه مجبور به موضوع حقوق مساوی بر روی مرحله سیاسی اما اگر آن دسته از زنان بودند به مراجعه هر تعداد از محل کار در سراسر انگلستان امروز آنها را در پیدا کردن بسیاری از مسائل ساختاری. فقط بخواهید این زن که تغییر امضا ایمیل با یکی از همکاران مرد در بر داشت و همه او را "جدی تر" و "بیشتر پذیرای" به ارتباطات است.

و یا کار برای ویرجین آتلانتیک و یا خطوط هوایی ژاپن که تنها به تازگی مجاز به جرات به نوبه خود برای کار در شلوار و کفش به جای کفش پاشنه بلند یا دامن کوتاه – پیشرفت!

یک گزارش خیریه زنان جوان اعتماد در ژانویه سال 2020 دو از پنج مديران زن هنوز هم فکر می کنم خود را در محل کار جنسیتی است. دو در پنج گفت: آن را سخت تر برای زنان به پیشرفت در سازمان خود از مردان و 10 درصد از مردان مورد بررسی گفت: مردان هنوز بهتر مناسب برای مدیریت ارشد نسبت به زنان. در برخی از صنایع از آن بدتر است. برای مثال یک مطالعه از کارگران ساختمانی یافت می شود 72 درصد از زنان ادعا کرد که تجربه تبعیض جنسیتی در محل کار.

این موضوع است که البته حتی بدتر برای زنان رنگ که تجربه بیشتری مسابقۀ و کمتر احتمال دارد به منn مدیره مواضع نسبت به زنان سفید پوست. این مجمع جهانی اقتصاد می گوید در حالی که زنان سفید پوست را در رسیدن به برابری جنسیتی با مردان در ایالات متحده در 2059 برای زنان تاریخ است 2130 – 110 سال های دور.

زنان معلول نیز صورت "تبعیض مضاعف" یک اصطلاح مورد استفاده توسط سازمان ملل متحد; TUC تحقیقات نشان داده زنان معلول تجربه "به طور قابل توجهی بالاتر" سطح آزار و اذیت جنسی از مردان معلول و غیر معلول مردان و زنان است. زنان معلول دو بار به عنوان به احتمال زیاد به گزارش ناخواسته لمس کردن (50 درصد در مقابل 26 درصد برای غیر فعال زنان) در محل کار.

و آن را نه تنها غیر قانونی, تیتر گرفتن نمونه از تبعیض جنسی یا. دفتر فرهنگ بر ساخته شده است و نرم افزار-مرد زبان به عنوان مختصر: آقایان توافق میانه مرد دست راست. اما کلمات مهم; زنان بیشتر احتمال دارد به عنوان پراکنده فرصت طلب جالب بیهوده احساسی و غیر قطعی. این ممکن است به نظر می رسد بی ضرر اما در بررسی عملکرد زنان دریافت مبهم کلیات در حالی که مردان دریافت جزئیات – بدون شک یک عامل مؤثر در پیشبرد مردان مشاغل.

که اگر این مسائل به اندازه کافی بد نیست قبل از سال 2020 تاثیر coronavirus بدون شک ما دو گام به عقب. ما در حال حاضر می دانیم زنان اند که بخش عمده ای از مراقبت از کودکان در طول مستند, حتی زمانی که آنها در حال کار همان ساعت به عنوان همتایان مرد; تر هستند به احتمال زیاد ساخته شده اند کار برکنار شده و در swathes از دست دادن شغل و پرداخت شکاف گزارش متوقف شده است – از آنجا که نیاز به نگرانی در مورد برابری در زمان بحران ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن