ترانه سرا دایان وارن تصحیح کاربران توییتر که به اشتباه او را برای Ghislaine ماکسول

نامزد جایزه اسکار ترانه سرا دایان وارن اتحاد اصلاح تعدادی از کاربران توییتر که به اشتباه او را برای جفری اپستا

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

نامزد جایزه اسکار ترانه سرا دایان وارن اتحاد اصلاح تعدادی از کاربران توییتر که به اشتباه او را برای جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول.

وارن که نوشته شده است, آهنگ های کلاسیک از جمله Aerosmith را "I don't Want to Miss a Thing" و LeAnn Rimes است "چگونه می توانم زندگی می کنند؟", ویروسی رفت دیروز (14 جولای) با توجه به شباهت غیر طبیعی به شخص مقتدر در جامعه.

یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته یک کلیپ که در آن Mariah Carey به نظر می رسد به بازی شیر یا خط وارن از راه در یک رویداد فرش قرمز اما به اشتباه نوشته بود که ماکسول در این فیلم است. "راه انداخت Ghislaine" این صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

"تو این Diane Warren" اصلاح دوم کاربر.

غیر منتظره وارن در ابتدا بارها و بارها ادعا کرد زن نما با کری نبود او نوشتن "ام هیچ نیست." که با وجود پیروان خود نشان وارن selfie او با کری در فرش قرمز که وارن خودش توییتی در اکتبر 2019.

در نهایت وارن به نظر می رسد به تشخیص خودش به tweeting: "واقع آن است!"

ساعت بعد وارن اصلاح دیگری ویروسی صدای جیر جیر که ادعا کرد که ماکسول "می دانستم که همه" با استفاده از عکس های مقتدر نما با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Elon Musk, نائومی کمپبل و لیدی گاگا.

متاسفانه تصویر از "ماکسول" و دل شکسته بود و در واقع یک تصویر از دل شکسته نما با وارن که co-نوشت او آهنگ "تا وقتی که آن اتفاق می افتد به شما" و "چرا شما انجام این کار؟"

"Ummm یکی در سمت چپ و پایین نیست Ghislaine تو!!" وارن توییتی.

ماکسول بود دیروز (14 جولای) رد وثیقه توسط دادگاه منهتن و دستور داد تا در زندان باقی می ماند تا زمانی که دادگاه او در ماه جولای 2021.

58 ساله التماس کرد گناه نیست به اتهام تسهیل سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی توسط اپستین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب