هری پاتر جهان باز تصویری جزئیات بازی به بیرون درز

جزئیات جدید شده اند به بیرون درز مورد بلند پروازانه هری پاتر بازی های ویدئویی است که هنوز هم در حال توسعه است.

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

جزئیات جدید شده اند به بیرون درز مورد بلند پروازانه هری پاتر بازی های ویدئویی است که هنوز هم در حال توسعه است.

فیلم ارسالی از این اعلام نشده جادوگری بازی به بیرون درز آنلاین در سال 2018 اما ناشران Warner Bros هرگز تایید نشت اصالت.

با توجه به یک گزارش جدید در بلومبرگاین دو نفر کار بر روی این بازی در بهمن Software studios در ایالت یوتا در حال حاضر تایید کرد که بازی را ببرند و نشان داد تعدادی از جزئیات بیشتر در مورد زمان انتشار آن است.

این بازی است که به اتهام برنامه ریزی برای انتشار "اواخر سال آینده" در 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X کنسول.

به گزارش قبلا به پیشنهاد این پروژه را یک open world RPG (نقش بازی کردن بازی). ناشران شد تا برای اعلام پروژه در سال جاری E3 کنوانسیون قبل از آن لغو شد به علت ادامه بیماری همه گیر.

این روزنامه نگار Jason Schreier همچنین اشاره می کند که "برخی از اضطراب را احاطه کرده و کار" با توجه به دو منبع در پی نظرات اخیر از جی کی رولینگ شده اند که به عنوان "transphobic".

رولینگ اظهارات که مورد انتقاد قرار گرفته است با اطلاعرسانی ناشران پزشکی کارشناسان و اعضای برخی از بازیگران هری پاتر حق رای دادن گزارش "ساخته شده برخی از اعضای تیم ناراحت کننده" و "خصوصی موجب بحث در میان کارکنان".

بسیاری از طرفداران هری پاتر اعلام کرده اند در رسانه های اجتماعی که آنها برنامه ریزی برای تحریم بازی بیش از رولینگ views.

نویسنده دخالت در این بازی شده است, حداقل با توجه به این گزارش اگر چه فرض بر این است که او را به دریافت حق امتیاز از این بازی فروش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de