چلسی در مقابل واتفورد نتیجه: آرسنال, Willian و راس بارکلی ارسال بلوز دوباره به بالای چهار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چلسی رو بالا خود را-چهار چالش در مسیر بازگشت با یک 3-0 پیروزی بر واتفورد در استمفورد بریج. آرسنال را باز کرد به ثمر رساند برای فرانک لمپارد طرف در 28 دقیقه پس از Ross Barkley تولید یک لحظه از درخشش به انتخاب از هم جدا فراوان دفاع.

Willian دو برابر استفاده درست قبل از نیمه وقت از نقطه پنالتی پس از عالی مسیحی Pulisic به پایین آورده شد توسط یک وحشی Etienne Capoue چالش است. Barkely اضافه شده سوم در زمان توقف به تاکید چلسی تسلط.

آن را یک پیروزی راحت به سمت خانه خود را پس از شکست ناامید کننده با وستهام در هفته گذشته تهدید به از خط خارج پیشنهاد خود را به امن لیگ قهرمانان گیرد. آنها نقل مکان کرد و به مقام چهارم در لیگ برتر دخالت منچستر یونایتد.

واتفورد مشکلات عمیق تر. آنها یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط و نیاز به بهبود این عملکرد اگر آنها به سهولت خود را از سقوط نگرانی. این یک بی دندان و دست و پا چلفتی تلاش از نایجل پیرسون تیم. آنها ارائه شده کمی بیشتر از نیروی عضلانی و فاقد جاه طلبی و اعتقاد.

از سمت راست شروع واتفورد به نیت روشن بود. تماس از "پشت خط" و "افت" تکرار در اطراف ورزشگاه و تیم راه اندازی شد به انکار فضا به سمت خانه را حمله. Pulisic افزایش به چالش و در قلب چلسی نوآوری.

لیورپول جشن پس از شکستن بن بست در برابر واتفورد (گتی)

آمریکا زد در مرکز دفاع و ضرب و شتم دو مرد اما در آن زمان او خود را تا سر هر خیابان مسدود شده بود. تن راه اندازی شد. واتفورد می خواستم برای گرفتن اجسام اطراف Pulisic به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

مسابقه حل و فصل را به یک الگوی. چلسی اعمال فشار و ارتفاع از مخالفان خود را' جاه طلبی بود سریع فیزیکی ضد حمله. عواقب اجتناب ناپذیر بودند.

Willian در بن فاستر و Reece جیمز باعث مشکل یورش پایین سمت راست. اولین شانس واقعی بازی آمد پایین سمت چپ ، Pulisic تضعیف جریمه توپ را به منطقه و لیورپول زده خوب تلاش است که پرورش را به خوبی به بلوک.

ماسون کوه و Barkley نشسته کمی بیش از حد عمیق در اوایل مبادلات اما این جفت ارز همراه به سادگی در ساخت تا به هدف باز. Barkley تحت فشار قرار دادند و دریافتند کوچک درز بین واتفورد هافبک و دفاع. کوه دیدم شکاف و پینگ یک پاس رو به جلو است که به نظر می رسید به حمل بیش از حد وزن. Barkley آماده شد, اگر چه, و کنترل توپ و تبدیل در همان جنبش است. او زدم هوشمندانه تصویب به لیورپول مسیر و فرانسوی پیچ توپ در سراسر این صورت از هدف را به دور گوشه ای از net.

چلسی سزاوار سرب خود را حتی اگر خیلی از اختیار خود فاقد قدرت و وجود دارد همیشه یک سوء ظن است که سریع واتفورد شمارنده می تواند آنها را در مشکل. آنها نیاز به یک هدف دوم. Ismalla Sarr دویدیم رو به جلو و fizzed یک توپ در سراسر چلسی جعبه. جیمز تا به حال به تیز برای منحرف کردن توپ پشت یک گوشه با ویل هیوز کمین در پشت پست.

چلسی جشن پس از Willian دو برابر سرب (گتی)

دو دقیقه قبل از نیمه وقت چلسی رو کوسن آنها مورد نیاز است. Pusilic سوار به جعبه دوباره اما به نظر می رسید به خوبی پوشش داده شده است. Capoute می تواند ایستاده اند و تنگ کردن جناح گزینه اما در عوض رفت و پرواز و طرح میتوانست 21 ساله. آن را روشن مجازات و Willian فرستاده نقطه-ضربه به بالای net ماهرانه. واتفورد مقاومت شکسته شد.

نیمه دوم بود و حتی بیشتر کج. Willian شد لذت بردن از خود. برزیل متهم در دفاع و تضعیف توپ به لیورپول بود که نا امید به دیدن او نزدیک محدوده تلاش شارژ توسط فاستر. دروازه بان دوباره به حال به تیز به نوبه خود یک Willian شات در اطراف پست. Kurt Zouma شده در هدر از پس از آن گوشه بود اما مستقیم در پرورش

پیرسون اقدام به تغییر جریان بازی با آوردن بر آدم مسینا, تام کلورلی و دنی Welback و واتفورد به طور خلاصه نشان داد نشانه هایی از زندگی است. Sarr باعث بهت و حیرت برخی از زمانی که او تلاش برای پیدا کردن ولبک در نزدیکی پست و مسینا یک شات در هدف از طولانی محدوده. آن شد واتفورد را برای اولین بار. مسینا و سپس فر اهلی و پا زدن رایگان به Kepa Arrizabalaga دست. چلسی دروازه بان نیز مجبور شد برای ایجاد یک ذخیره از ولبک قبل از توپ درهم دور.

در عین حال آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. واتفورد خواهد نیاز به بیش از دیر خورشید به سیمان جای خود را در پرواز بالا.

Pulisic به پایان رسید به او آغاز شده و باعث ویران کردن در مخالفت با منطقه است. او رفت زیر توجه از دو مدافع اما VAR خود را نشان داد بود و بدون خطا. لحظاتی بعد dribbled خطرناکی دوباره.

خدمات عادی بود از سر گرفت. روبن لوفتوس-گونه به عنوان یک جایگزین, باید گل از جیمز صلیب به عنوان چلسی کاسته نسبت سوت پایان. Barkley حال نهایی می گویند با یک تیز شات از 12 متری به آن را 3-0. هافبک سزاوار پاداش او. لمپارد تیم به مراتب از محصول به پایان رسید اما آنها را حمل به اندازه کافی تهدید خود را برای رسیدن به بالا و چهار هدف در این فصل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب