دانشمندان کشف کوچکترین-همیشه دایناسور حفظ در کهربا

کسی تماس گینس: جهان کوچکترین دایناسور یافت شده است حفظ در برمه کهربا از میانمار. به دام افتاده در اطراف 99 میل

توسط FARDAALEFBA در 26 فروردین 1399

کسی تماس گینس: جهان کوچکترین دایناسور یافت شده است حفظ در برمه کهربا از میانمار.

به دام افتاده در اطراف 99 میلیون سال پیش ظریف جمجمه—tinier حتی از کوچکترین زندگی پرنده متعلق به یک گونه جدید Oculudentavis khaungraaeیا "چشم-دندان-پرنده."

با نام مستعار "کرتاسه ترور حشرات" Oculudentavis اشاره به موجودی غیر معمول امکانات: چشم های بزرگ و بارهای از دندان نشان می دهد که با وجود اندازه آن پرنده بود روزانه به درنده.

"حیوانات که بسیار کوچک تبدیل شده و باید برای مقابله با مشکلات خاص مانند چگونه به همه جا اندام های حسی بسیار کوچک سر و یا چگونه به حفظ حرارت بدن" با توجه به مطالعه سرب نویسنده Jingmai اوکانر.

این فرایند به نام کوچک سازی معمولا رخ می دهد در محیط های جدا شده, مشهورترین جزایر—مانند یکی از این 99 میلیون ساله برمه کهربا به فکر ما آمده است.

متاسفانه جدید نمونه متشکل از تنها یک جمجمه و آن را دشوار است به درک چگونه Oculudentavis مربوط به سایر حیوانات است. برخی از ویژگی های شبیه به دایناسور در حالی که دیگران بیشتر شبیه پیشرفته پرندگان.

"این عجیب ترین فسیلی من تا کنون بوده است به اندازه کافی خوش شانس به مطالعه" اوکانر ارشد استاد با آکادمی چینی علوم و تحقیقات مرتبط در LA موزه تاریخ طبیعی (آنهم) در بیانیه ای گفت:. "من فقط دوست دارم که چگونه انتخاب طبیعی به پایان می رسد تا تولید چنین اشکال عجیب و غریب.

"ما نیز فوق العاده خوش شانس این فسیل جان سالم به کشف 99 میلیون سال بعد" او ادامه داد. "فقط نشان می دهد که شرایط فوق العاده ای است که همه باید به طور درست و مناسب برای فسیل را از آن به دست بشر است."

جمجمه بازسازی Oculudentavis (از طریق موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس)

هشت نمونه از دایناسور باستانی پرندگان قبلا موجود در کهربا تمام کوچکتر از سنتی حفظ شده در فسیل سنگ.

تبدیل به سنگ شده رزین درخت منحصر به فرد preservational حالت گرفتن در غیر این صورت unfossilizable بخش از اکوسیستم برای کشف قرن بعد.

"این کشف برجسته های باستانی کهربا است که توانایی ارائه اطلاعات در مورد موجودات زنده هستند که در غیر این صورت غایب در فسیل," لوئیس Chiappe ارشد معاون پژوهشی و مجموعه در NHM توضیح داد. "این امر به ویژه در مورد حیوانات کوچک است که زندگی در درختان."

حیوانات کوچک مانند Oculudentavis khaungraaeکه نام کامل افتخارات Khaung Ra که اهدا نمونه به Hupoge کهربا موزه در چین است.

یک کاغذ توصیف مرغ مگس خوار به اندازه دایناسور بود که این هفته منتشر شده در مجله طبیعت.

بیشتر در Geek.com:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب