ناسا مریخ در 2020 تاریخ راه اندازی: چه وقت و چگونه به سازمان دیده بان پشتکار رور برخاست – زنده

ناسا در حال رفتن به مریخ خواهد شد و جریان به عنوان آن می رود. آژانس فضایی است که راه اندازی آن پشتکار مریخ نور

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

ناسا در حال رفتن به مریخ خواهد شد و جریان به عنوان آن می رود.

آژانس فضایی است که راه اندازی آن پشتکار مریخ نورد به سیاره سرخ امروز در یک ماموریت برای پیدا کردن شواهدی از حیات بیگانه وجود دارد.

آن را نیز میزبانی می شود زندگی می کنند جریان از راه اندازی اجازه می دهد هر کسی که به تماشای آن را بر روی زمین.

مردم قادر خواهد بود به تماشای آن در ناسا جریان زندگی در فقط در مورد هر پلت فرم آنها می خواهند: یکی از اصلی ناسا تلویزیون کانال در یوتیوب است که می توان در اینجا یافت اما آن را نیز می توان در آن Twitter, Facebook, LinkedIn, حرکت یا کشش ناگهانی حرکت روزانه و Theta.TV.

ایالات داد راه اندازی یک همکاری بین لاکهید مارتین و بوئینگ ساخته شده است که این موشک که حامل مریخ نورد نیز میزبانی خود را در جریان زندگی و شمارش معکوس برای راه اندازی. که می تواند بر روی وب سایت خود را.

و مردم دیگر نه چندان متصل به راه اندازی خواهد شد و نیز میزبانی جریان است. انگلستان ملی فضای مرکز به عنوان مثال خواهد شد میزبانی یک Q&A, به دنبال یک جریان زندگی در آن Facebook صفحه.

مستقل نیز پوشش راه اندازی آن وبلاگ زندگی می کنند. شما می توانید پیدا کردن است که در اینجا.

راه اندازی خواهد شد اتفاق می افتد در 7.50 هستم محلی شرق یا 12.50 pm در انگلستان هر چند پوشش شروع خواهد شد کمی زودتر. راه اندازی پنجره دو ساعت طول دادن آژانس فضایی یک فرصت برای راه اندازی هر پنج دقیقه اگر شرایط را فورا اجازه می دهد.

کامل راه اندازی دوره طول می کشد برای سه هفته تا 15 ماه اوت است. اگر ناسا نتواند که پنجره به طور کامل آن را نمی خواهد بود قادر به راه اندازی برای دو سال دیگر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن