کارگران دفتر تماس برای انعطاف پذیری بیشتر با کنترل از راه دور کار پست-مستند

دفتر کارگران ابراز امیدواری کردند که آنها ارائه خواهد شد گزینه های بیشتر انعطاف پذیر کار زمانی که ملت ظهور از

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

دفتر کارگران ابراز امیدواری کردند که آنها ارائه خواهد شد گزینه های بیشتر انعطاف پذیر کار زمانی که ملت ظهور از coronavirus مستند.

پس مستند به اجرا گذاشته شد در انگلستان را در 23 مارس, مردم سراسر کشور در بخش های مختلف مجبور به انطباق با جدید در محیط کار با بسیاری از کارگران دفتر نیاز به acclimatise به کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

دولت در حال حاضر می گوید که اگر شما قادر به به طور موثر کار از خانه شما را تشویق به ادامه و است که "کارفرمایان باید از هر تلاش برای حمایت از کار از خانه".

با وجود اولیه hesitance از برخی از کارفرمایان کارکنان بسیاری بر این باورند که نیاز به کار از خانه در طول همه گیر نشان داده است که کار از خانه بیشتر, اگر نه همه از این زمان می تواند یک مدل موفق پست-مستند.

YouGov انجام دو منحصر به فرد تمرکز گروه به صورت مستقل به بررسی امید و نیازهای کارگران آنها به عنوان نگاه به آینده با بیان اولویت خود را برای برخی از فرم های از راه دور کار در آینده است.

چند تن از کارگران توضیح داد که قبل از مستند آنها در حال حاضر برخی از انعطاف پذیری لازم برای کار از خانه یک یا دو روز در هفته است.

32 ساله نیکلاس* که با همسر خود زندگی گفت: شرکت خود را "بزرگ در ارائه کار انعطاف پذیر" با چند نفر از کارگران منظم روز از هفته که در آنها همیشه از خانه کار می کرد.

از سوی دیگر Pippa یک زن 33 ساله که زندگی در خارج از لندن با پدر و مادر او گفت که در حالی که او همیشه می خواست از این فرصت برای کار از خانه او در موقعیت "است که نمی باید انعطاف پذیری قادر به انجام این کار".

پس از مستند کارگران ادراک از راه دور مشغول به کار شده است تا حد زیادی مثبت است. راننده اصلی است که اکثر پاسخ دهندگان ذکر شده برای که مایل به ادامه کار از خانه به طور منظم تر شد و بیشتر زمان خود را در روز با توجه به عدم رفت و آمد است.

چندین اظهار داشت که این به آنها زمان بیشتری برای انجام وظایف داخلی و ورزش بیشتر در علاوه بر این به آنها را قادر به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

کارولین یک 28 ساله کارمند گفت که او احساس به عنوان اینکه او ادعا کرده است به "اتلاف وقت" از رفت و آمد در حالی که تارا یک مرد 43 ساله دانشگاه کارگر متوجه شده بهبود قابل توجه به سلامت روان از نداشتن برای سفر به کار می کنند.

ساکورا, a 33-year-old, اتاق کار و کارگر از خارج لندن اضافه شده است که او لذت می برد که قادر به فعال در میز او اگر او می یابد و انرژی خود را عقب مانده در خانه. "من می شکند مولد هستند" گفت و توضیح داد که او قادر به انجام کارهای خانه در بین کار. "من به راحتی می توانید چشم های من اگر من می خواهم به تفکر برای 30 ثانیه یا رقص در میز من اگر من خواب الود. و من رفت و آمد تبدیل شده است زمان ورزش."

دیگر کارکنان گفت: توانایی به کار از خانه در آینده پیشنهاد مدیران آنها القای یک حس اعتماد در آنها است. Yiannis 25 سال خدمات مشتری کارگر با بیان این که کار از خانه نشان داده است که "ما می تواند قابل اعتماد و خوبی انجام دهد". "من می خواهم به داشتن که به عنوان یک پیش فرض و مذاکره برای که برای هر نقش جدید در آینده," او اضافه شده است.

کارولین گفت که به عنوان یک مدیر او اعتماد تیم خود را به کار کارآمد از خانه. "من فکر می کنم که می آید از پرورش یک فرهنگ که در آن آنها خود را با کار خود و تحویل آن," کارمند دولت توضیح داد.

در علاوه بر این به زمان ذخیره شده توسط scrapping رفت و آمد چند نفر از اعضای گروه تمرکز گفت: آنها احساس بهره وری خود را افزایش یافته بود که کار از خانه بدون وقفه ناخواسته از همکاران.

رایان 43 سال کار و کارگر گفت که برخی از اعضای تیم که او مسئول "در واقع بیشتر مولد کار از خانه" به آنها "تمایل به کمی بیش از حد خوش مشرب در دفتر".

احمد گفت که در حالی که هنوز هم وجود دارد حواس او را پرت در خانه او قادر است به "مقابله با آنها بهتر" در محیط داخلی.

در ضمن لیلیان 37 ساله که با همسرش زندگی می کند اظهار داشت که او در حال انجام یک در یک چت با اعضای تیم خود را از او قبلا. "و ما جلسات تیم هستند بیشتر متمرکز و مفید," او اضافه شده است.

در حالی که چندین پردازش به کار از راه دور آن نیز ساخته شده برخی از مردم احساس می کنند جدا شده از همکاران خود را به عنوان خیریه کارگر زین توضیح داد. به عنوان 32 سال از زندگی خود را در او نشان داده است که جمعه شب ها می تواند کاملا "تنهایی" بدون جنبه های اجتماعی از زندگی است.

احمد 34 ساله تحلیلگر داده های اضافه شده به این نکته حاکی از این است که در حالی که کار از خانه فراهم کرده است و او را "انعطاف پذیری بیشتر" با کار او از دست رفته "جنبه اجتماعی با همکاران" در حالی که کارولین اضافه شده است که او در بر داشت آن را دشوار است برای ساخت یک "تفاهم" با اعضای تیم جدید در حالی که به دور از دفتر.

و در حالی که کار از خانه اجازه داده است بسیاری از کارگران به احساس به عنوان اینکه آنها باید زمان بیشتری برای انجام کارهای روزمره آن نیز ساخته شده است آن را مشکل تر برای برخی به تشخیص بین کار و اوقات فراغت.

زین توضیح داد که از راه دور کار کرده است "تاری خطوط بین کار و خیلی بیشتر" و گفت که او نیاز به کشف کردن که چگونه به بهتر "خاموش".

هنگامی که بحث در مورد ایده آل آینده راه اندازی برای یک محل در یک پست-همه گیر جهانی بسیاری از اعضای این گروه تمرکز توافق کردند که با داشتن این گزینه برای کار از خانه می تواند به نفع بسیاری بیان آرزوی خود را به ارائه یک چند روز از راه دور کار در هفته به عنوان بخشی از یک سیستم انعطاف پذیر.

"ایده آل کار تنظیم خواهد بود یک تقسیم کار از خانه یک یا دو روز در هفته و کار در همان محل به عنوان همکاران برای بقیه روز. من در حال حاضر در حال کار بر روی یک flexitime تنظیم و من دوست دارم که" کارولین گفت.

Yiannis گفت که برای هر آینده فرصت های شغلی او خواهد بود "مذاکره بسیار سخت برای کار از خانه" در حالی که احمد گفت: او می خواهم خود را به شرکت "سرمایه گذاری در یک خانه مناسب دفتر راه اندازی".

لیلیان گفت که در حالی که او می خواهم برای کار از خانه تمام روز او احساس "اعتماد به نفس" او قادر خواهد بود برای مذاکره کار حداقل سه روز از خانه.

برخی از پاسخ دهندگان گفته است که اگر به آنها داده می شود گزینه ای را برای کار از خانه را در نظر بگیرید در حال حرکت به خصوص به نقل مکان به خارج از لندن برای خواص است که ارزان تر هستند باید فضای بیشتر و دسترسی بیشتر به سبز است.

دو 60 دقیقه آنلاین تمرکز گروه بودند تعدیل توسط YouGov کیفی تیم با شرکت کنندگان از استخدام YouGov پانل در انگلستان است.

این گروه متشکل از بزرگسالان اعم از 25 تا 43 ساله که مشغول به کار از خانه در طول مستند. همه از پاسخ دهندگان در اشتغال تمام وقت در نقش عمدتا بر اساس در یک دفتر. 10 در لندن کار می کرد در حالی که نه مشغول به کار در خارج از پایتخت انگلیسی.

*نام تغییر کرده است.