Supermassive Black Hole Star Dancing Albert Einstein
دانشمندان کشف کرده اند که یک ستاره "رقص" در اطراف Sagittarius A* در این سیاهچاله ابر پرجرم در مرکز کهکشان راه شیری که حرکت می کند فقط به عنوان اینشتین پیش بینی شده با نظریه نسبیت عام خود را. این تیم تا به مطالعه آن برای 27 سال با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ در شیلی Atacama Desert, امید به باز کردن رمز و راز از سیاه چاله عظیم الجثه در قلب کهکشان ما. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.در نزدیک ترین نقطه S2 کمتر از 12.5 میلیارد مایل از Sagittarius A* بنابراین ساخت آن را یکی از نزدیکترین ستاره تا کنون مشاهده شده در مدار سیاه چاله است. همیشه در حال تغییر حرکت S2 دقیقا منطبق است که پیش بینی شده توسط انیشتین نظریه یا روزت اثر که تا به حال هرگز قبل از اندازه گیری شده است برای یک ستاره در اطراف یک سیاهچاله ابر پرجرم.

فروش
Celestron - 70mm Travel Scope DX - Portable Refractor Telescope - Fully-Coated Glass Optics - Ideal Telescope for Beginners - Bonus Astronomy Software Package - Digiscoping Smartphone Adapter
Celestron - 70mm سفر دامنه DX - قابل حمل Refractor تلسکوپ - به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک - ایده آل تلسکوپ برای مبتدیان - جایزه نجوم بسته های نرم افزاری - Digiscoping گوشی های هوشمند آداپتور
  • برتر نوری: این Celestron 70mm, سفر, دامنه, ویژگی های با کیفیت بالا به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک قوی 70mm لنز هدف یک قاب بسیار سبک وزن و سفارشی کوله پشتی برای حمل آن است. کیفیت آن بی نظیر در کلاس خود و در برابر رقبا است.
  • قدرتمند EYEPIECES تا از نزدیک مشاهده: ما برای تلسکوپ ستاره شناسی مبتدیان مجهز به دو با کیفیت بالا eyepieces (20mm و 10 میلی متر) است که به کم و قدرت بالا نمایش اجرام آسمانی در شب و اشیاء زمینی در طول روز.
  • بزرگ 70MM لنز هدف: ما refractor تلسکوپ مجهز به یک بزرگ 70mm دیافراگم لنز هدف فراهم می کند که پیشرفته تر و روشن تر نمایش در مقایسه با 50mm مدل حالی که با اضافه کردن بسیار کمی از وزن اضافی. راه اندازی و استفاده از این سفر دامنه سریع و آسان است.
  • جایزه کیسه, سه پایه, ماه, فیلتر بارلو 2x, بلوتوث شاتر, گوشی های هوشمند, آداپتور و نرم افزار: بسیار قابل حمل و آماده برای شما digiscoping ماجراهای. همچنین شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم نرم افزار برنامه.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین می خواهید در دو سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

انیشتین نسبیت عام پیش بینی می کند که محدود مدار از یک شی در اطراف دیگری در حال بسته نشده که در نیوتنی گرانش اما precess به جلو در هواپیما حرکت است. این اثر برای اولین بار دیده می شود در مدار سیاره عطارد به دور خورشید — اولین شواهد در حمایت از نسبیت عام" گفت: همکاری نویسنده راینهارد Genzel.