13 دلیل برای ستاره 'تو' با نویسندگان برای پایان دادن به Netflix بکشد نشان می دهد در بیشتر افسرده راه

13 دلیل برای بازیگر Dylan Minnette است در دفاع از این سری از انتقاد بیش از یک "ویرانگر" طرح پیچ و تاب و در آخر

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

13 دلیل برای بازیگر Dylan Minnette است در دفاع از این سری از انتقاد بیش از یک "ویرانگر" طرح پیچ و تاب و در آخر فصل است.

نشان می دهد بازگشت نهایی آن 10 قسمت در هفته گذشته (5 خرداد) و طرفداران امیدوار بودند برای نتیجه رضایت بخش به بحث اقتباس از جی آشر رمان.

اما کسانی که با عجله از طریق فصل شد و سریع برای بیان خشم خود را بیش از یک داستان مربوط به یک فن شخصیت های مورد علاقه.

*اخلال گران دنبال شما هشدار داده شده است*

Netflix بکشد نشان می دهد که در بر داشت خود را در مرکز جنجال پس از انتشار هر فصل تا به امروز یک بار دیگر مورد انتقاد قرار گرفت – این زمان برای یک پیچ و تاب است که منجر به مرگ جاستین فولی (برندن فلین).

معلوم می شود که جاستین که دوره نقاهت هروئین معتاد می میرد پس از تماس با HIV که توسعه به ایدز است.

یک صحنه را می بیند پزشکان ویژگی جاستین انقباض به خود را با استفاده از یک سرنگ و همچنین وقت خود را به عنوان یک کارگر جنسی در حالی که زندگی در خیابان ها که طرفداران چپ عمیقا unimpressed.

Dylan Minnette که نقش خاک رس Jensen منعکس شده بر داستان گفتن Entertainment Weekly: "من به یاد داشته باشید تمام فصل براندون و من به طور خاص امیدوار است که این امر می تواند جاستین."

"ما هل دادن آن را و ما را به اعتراف به [showrunner برایان Yorkey] ساخت این صورت چرا ما احساس مانند آن را باید به او چرا که او و من هر دو احساس کردند که آن را بزرگترین تاثیر عاطفی در سری داده ها جاستین کل قوس" او ادامه داد.

"البته آن را ویرانگر و غم انگیز است و ما می دانیم که مردم خیلی دوست دارم برای دیدن او زنده بماند اما من فکر می کنم که چه چیزی باعث آن همه قدرتمند تر است."

Minnette افزود: "بدیهی است که آن را افسرده ترین حرکت نشان می دهد, می تواند, اما من احساس مانند آن را نیز در راستای نشان می دهد که انتخاب در آخرین قسمت به مخرب ترین انتخاب است."

طرفداران نمی شد در توافق پس از تماشای آخر.

"بنابراین خانواده fo واقعی به بهبود معتاد به هروئین بیماری ایدز است ؟ سپس او را مرگ از آن ؟ یک بار دیگر F***" یکی عصبانی بیننده نوشت.

"شما تا به حال یک شخصیت است که دچار اعتیاد به مواد مخدر + بی خانمانی در نهایت می شود یک خانواده دوست داشتنی و یک شات در یک آینده روشن و... کشتن او با ايدز??? آیا شما جدی?????" یکی دیگر نوشت.

یک بیننده انتقاد به نوبه خود از وقایع به عنوان "پر دردسر و به طور بالقوه آسیب زا".

"شما HIV/AIDS خط داستان با جاستین یکی از شخصیت ها با یک واقعا در اوردن از گرو قوس در این نمایش می توانست یک فرصت عالی برای نشان دادن HIV/ایدز نیست حکم اعدام در قرن 21" فرد دیگری است.

فصل جدیدی از 13 دلیل در دسترس است به جریان در Netflix بکشدtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن