شاهزاده جورج: دوک و دوشس کمبریج با انتشار دو عکس جدید به علامت سلطنتی هفتم تولد

دوک و دوشس کمبریج منتشر شد دو عکس جدید از پرنس جورج به علامت سلطنتی هفتم تولد. تصاویر به اشتراک گذاشته شده در

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

دوک و دوشس کمبریج منتشر شد دو عکس جدید از پرنس جورج به علامت سلطنتی هفتم تولد.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در روز سه شنبه پیش از پرنس جرج تولد در 22 ژوئیه گرفته شده توسط کیت میدلتون در اوایل این ماه.

"دوک و دوشس کمبریج هستند خوشحال برای به اشتراک گذاشتن دو عکس جدید از پرنس جورج جلوتر از خود را روز هفتم تولد فردا" بیانیه ای از کاخ کنزینگتون بخوانید.

در اولین عکس, زن و شوهر فرزند ارشد دیده می شود لبخند او به شمار در برابر یک پس زمینه سبز رنگ در حالی که لباس پوشیدن و در یک زیتون سبز یقه پیراهن. در دوم-پرده عکس, Prince George می پوشد camo-چاپ تی شرت-پیراهن و به نظر می رسد در زمینه ورزش.

عکس ها نیز به اشتراک گذاشته شد در مقام سلطنتی کنزینگتون Instagram حساب که در آن زن و شوهر نوشت: "به اشتراک گذاری [دوربین emoji] گرفته شده توسط دوشس جلوتر از پرنس جرج هفتم تولد فردا!"

دوک و دوشس کمبریج به اشتراک گذاری عکس های جدید از پرنس جورج (دوشس کمبریج)

شاهزاده جورج در حال گردش است هفت (دوشس کمبریج)

سلطنتی طرفداران در زمان این فرصت را به ارائه خود خواسته تولد سلطنتی و سخن گفتن در چگونه او رشد کرده است.

"تولدت مبارک شاهزاده جورج! چگونه سریع او رشد کرده و من هنوز هم به یاد داشته باشید در حال انتظار برای تولد او و پدر و مادرش او را برای همه ما به دیدن" یک نفر نظر داد.

یکی دیگر گفت: "Awww! تولدت مبارک شاهزاده جورج! نمی توانم باور کنم که چگونه او را بدست."

دوشس به طور منظم سهام عکس او را گرفته و از او سه فرزند به مناسبت های خاص مانند تولد خود را. در کاخ کنزینگتون منتشر شد چهار عکس جدید از شاهزاده خانم شارلوت گرفته شده توسط مادر خود را برای جشن پنجمین سالگرد تولد.

در عکس شارلوت به Cambridges " وسط کودک دیده می شود کمک به ارائه مواد غذایی به سالمندان در میان coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب