Netflix لغو تولید سریال ترکی اگر تنها پس از اینکه از او خواسته به سانسور گی شخصیت

Netflix را لغو کرده است تولید یک سریال ترکی بیش سانسور از یک شخصیت. هشت-بخش درام, اگر تنها اعلام شد در ماه مار

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

Netflix را لغو کرده است تولید یک سریال ترکی بیش سانسور از یک شخصیت.

هشت-بخش درام, اگر تنها اعلام شد در ماه مارس و با توجه به توان تولید شده توسط شرکت تولید Ay Yapim که تا به حال ساخته شده نیز Netflix ترکیه اصلی عشق 101.

اما همانطور که بار مالیتولید کرده بودند یک فیلمبرداری مجوز مقامات ترکیه کشف شده است که یکی از پنج کاراکتر سرب بود و گی.

در پاسخ Netflix بکشد تصمیم گرفت به کشش تولید به جای تغییر اسکریپت.

اگر تنها's خالق Ece Yörenç گفت فیلم ترکی سایت Altyazi Fasikul (ترجمه توسط FT): "با توجه به یک شخصیت همجنسگرا اجازه به فیلم سری داده نمی شد و این بسیار ترسناک برای آینده است."

Yörenç گفت که با وجود این نشان می دهد که نه شامل هر گونه صحنه های جنسی و یا تماس فیزیکی بین این شخصیت و دیگر مردان است.

اگر تنها به دنبال Reyhan یک متأسفانه زن که سفر بازگشت از 30 سال در زمان به لحظه شوهرش به او پیشنهاد. فیلمبرداری این مجموعه در حال حاضر شروع با بازیگر سرب Özge Özpirinçci ارسال یک تصویر از مجموعه ای به او Instagram هفته گذشته است.

تصدیق کرد که مقامات ترکیه را مطرح کرده و مسائل را با برخی از Netflix اسکریپت سخنگوی حزب حاکم عدالت و توسعه گفت: "ما باید در مجموع عذر خواهی به Netflix بکشد ؟ چه آنها می خواهند از ما ؟ آیا ما به برکت همه چیز Netflix باعث می شود پیدا کردن آن مناسب و تقدیس آن ، وجود دارد هیچ موضوع که در آن ما باید یک راست به افزایش رزرو؟"

Netflix بکشد, سخنگوی گفت: "Netflix عمیقا متعهد به ما ترکی اعضا و خلاق جامعه در ترکیه است. ما مفتخریم که استعداد باور نکردنی ما با کار است.

"ما در حال حاضر چندین ترکی اصل در تولید – با بیشتر به آمده – و نگاه به جلو به اشتراک گذاری این داستان با اعضای ما در سراسر جهان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب