ساوانا اکلاهما در دفاع از مدل موهای بعد از بیننده خواستار آن 'منحرف'

ساوانا اکلاهما است در دفاع از خودش از یک بیننده که در انتقاد خود را در هوا مدل موهای. روز سه شنبه ، امروز میزب

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

ساوانا اکلاهما است در دفاع از خودش از یک بیننده که در انتقاد خود را در هوا مدل موهای.

روز سه شنبه ، امروز میزبان نمایش در پاسخ به اظهار نظر در توییتر از یک بیننده که می خواهم او را به نام مو "ژولیده و "منحرف".

"با آنچه که آنها به شما پرداخت نمی توانید استطاعت مو سبک ؟ من عاشق طبیعی ژولیده نگاه, اما آن را منحرف در @NBCNews ملی اخبار" زن نوشت: در یک صدای جیر جیر کارگردانی در اکلاهما.

در پاسخ اکلاهما است که کار از راه دور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس توضیح داد که نشان می دهد مجریان انجام شده است خود مو و آرایش.

"ما همه خود ما انجام مو و آرایش در طول بیماری همه گیر. و بله, آن را نشان می دهد!" اکلاهما نوشت.

اخبار لنگر پاسخ مواجه شد با پشتیبانی در توییتر که در آن دیگر بینندگان ستایش اکلاهما برای ادامه حرفه ای در حالی که کار از خانه.

"ساوانا شما زیبا هستند و همیشه دنبال افسانه...و از همه مهمتر شما یک زن قدرتمند انجام یک کار فوق العاده هر روز" WNBC لنگر Darlene رودریگز نوشت.

فرد دیگری گفت: "من فکر می کنم همه شما نگاه بزرگ و از همه مهمتر شما در حال ادامه خدمت به مردم تحت چه باید شرایط استثنایی دشوار است. با تشکر از شما!"

اکلاهما پاسخ باعث شد این زن که در اصل انتقاد لنگر مدل موهای برای عذر خواهی.

"من معنی نیست که به معنی. من مشغول به کار در تلویزیون برای 32 سال," او نوشت. "من فقط تعجب است که آرایش هنرمندان خواهد اجازه مو اسلاید در تلویزیون ملی به مدت دو روز. شما نگاه بزرگ. این مو که نیاز به کمی عشق. ما شما را دوست دارم در پورتوریکو!"

در یکی دیگر از صدای این زن افزود: "اشکالی ندارد! شما برنده شوید و @SavannahGuthrie. من متاسفم من انتقاد مو خود را. من واقعا فکر کردم این بخشی از کار ما برای حفظ ظاهر به خصوص در شب ، بار آنها در حال تغییر است. از حالا من نمی خواهد نوشتن در مورد آنچه من فکر می کنم. درس آموخته است."

این NBC میزبان شده است و باز در مورد مبارزات نگه داشتن تا با حضور در تلویزیون در حالی که اجتماعی فاصله در خانه.

در اوایل این ماه به 48 ساله به اشتراک گذاشته Instagram photo of a multi-coloured مانیکور او داده بودم خودش نوشته: "Tryin' ناخن در خانه, مانیکور."

آخرین مطالب