چگونه جی جی آبرامز " راز کار در کاسپر تغییر شکل هالیوود در یک بزرگ راه

جی جی آبرامز کمی شناخته شده اتصال به یک 1990s خانواده فیلم که تغییر آینده هالیوود در یک راه بزرگ است. در 1990s

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

جی جی آبرامز کمی شناخته شده اتصال به یک 1990s خانواده فیلم که تغییر آینده هالیوود در یک راه بزرگ است.

در 1990s آبرامز اثبات ارزش خود را با نوشتن یک تعداد انگشت شماری از فیلم بود اما برخورد او در حالی که مشغول به کار در سال 1995 خانواده فیلم Casper قرار داده است که او را در جاده به تبدیل شدن به مدیر او امروز است.

زمانی که او در اطراف 29 آبرامز انجام یک ناشناس بازنویسی در این فیلم که جشن سالگرد 25th این هفته است. آن را از طریق این شغل است که آبرامز برای اولین بار ملاقات استیون اسپیلبرگ بود که تولید فیلم است.

"در این زمان در کار خود را [آبرامز] نیست و در عین حال یک مدیر اما یک نویسنده بود و او یک نویسنده" اسپیلبرگ گفته سرگرمی هفتگی در سال 2011. آبرامز نوشتن اعتبارات در 1990s شامل مل گیبسون را برای همیشه لطفا برای جوان, در مورد هنریبا بازی هریسون فورد و اوایل Will Smith فیلم Six Degrees of Separation.

اسپیلبرگ ادامه داد: "او بسیار شوخ و او adores طرح ساختار و داستان سرایی. وجود دارد بسیاری از نویسندگان که نوشتن درخشان در گفت و گو و چه کسی می تواند فراموش مقابله فوق العاده درام و کمدی. اما نه هر کس می داند داستان. این که آیا آن یک شخصیت داستان و یا خالص طرح محور داستان JJ شگفت انگیز است."

آن بود که از آبرامز کار در کاسپر که اسپیلبرگ به نام بر او به بازنویسی فیلمنامه برای جنگ دنیاها را در سال 2004. آبرامز مجبور شد به نوبه خود این فرصت را به او فیلمبرداری خلبان از دست داد – Abrams گفت EW در سال 2009 است که این احساس در حرکت بود "حرفه خودکشی".

این بود که دور از حقیقت است. اسپیلبرگ گفت EW که تام کروز و جنگ دنیاها"منجر ستاره و شرکت تولید کننده "یاد چگونه تحت تاثیر قرار او شده بود با JJ که او پرسید که آیا او خواهد مستقیم Mission: Impossible III".

آن بود که اسپیلبرگ را تشویق کرد که آبرامز مستقیم Star Trek و بدون موفقیت از بازسازی که محبوب فضا-مجموعه سریال برای مخاطبان جدید به نظر می رسد بعید است که او را استخدام شده اند برای نظارت بر Star Wars: The Force Awakens.

اگر آبرامز نشده بود از تلفن کردم به بازنویسی کاسپر در اوایل 1990s او را ملاقات اسپیلبرگ خود به نام "consigliere".

بدون آن روبرو می شوند و آن را عادلانه می گویند که کار خود را – و هالیوود به طور کلی – خواهد بود بسیار متفاوت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن