Idris Elba می گوید نژادپرستانه تلویزیون را نشان می دهد باید امتیاز حذف نمی شود: "من باور نمی کنم سانسور'

ادریس البا به صحبت کردن در مورد نیاز برای رتبه بندی سیستم اطلاع رسانی به بینندگان اگر یک فیلم و یا تلویزیون نش

توسط FARDAALEFBA در 25 تیر 1399

ادریس البا به صحبت کردن در مورد نیاز برای رتبه بندی سیستم اطلاع رسانی به بینندگان اگر یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد حاوی توهین آمیز و یا محتوای منسوخ.

نظرات خود را آمده میان دوباره ارزیابی بسیاری از پیر قطعه از رسانه ای مانند بر باد رفته و Little Britain.

بر باد رفته بود به طور خلاصه از حذف ما جریان سرویس HBO حداکثر آن تصویر از برده داری قبل از اینکه دوباره اضافه شده با توضیحی سلب مسئولیت از قبل.

Little Britain حذف شد از خدمات جریان از جمله Netflix, BBC iPlayer و BritBox به دلیل استفاده از blackface توسط آن ستاره مت لوکاس و David Walliams.

صحبت به رادیو فرداالبا Elba گفت: "من بسیار معتقد به آزادی بیان. اما چیزی که در مورد آزادی بیان است که آن را مناسب برای همه. به همین دلیل ما یک سیستم رتبه: ما به شما بگویم که این محتوای خاص دارای U, PG, 15, 18, X..."

این لوتر ستاره پیشنهاد کرد که یک رتبه بندی سیستم می تواند تحریک که هشدار به بینندگان جوک های نژادپرستانه و نظرات و تم در داخل نشان می دهد.

برنامه های مانند Fawlty Towers, Peep Show, it's Always Sunny in Philadelphia و 30 Rock باید همه قسمت های حذف شده از خدمات جریان بیش از نگرانی هایی است که خود را توصیفاتی blackface - یا در Fawlty Towers's مورد نژادی تهمت – باعث می شود جرم است.

البا ادامه داد: "از احترام به وقت و جنبش کمیسیون و بایگانی-دارندگان کشیدن چیزهایی که آنها فکر می کنم فوق العاده تن-ناشنوا در این زمان به اندازه کافی عادلانه است و برای شما خوب است. اما من فکر می کنم در حال حرکت رو به جلو مردم باید بدانند که آزادی بیان پذیرفته شده است اما مخاطبان باید بدانند آنچه که آنها در حال گرفتن به.

"من باور نمی کنم در سانسور. من معتقدم که ما باید اجازه داده شود به آنچه ما می خواهیم به می گویند. زیرا پس از همه ما داستان-سازندگان."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب