رابرت دنیرو باز کرده است تا در مورد به رسمیت شناختن سفید خود را امتیاز.

صحبت در Tonight Show Starring Jimmy Fallon, این بازیگر با اشاره به این که او شش فرزند هستند همه از نژاد مخلوط.

“بچه ها همه نیمه سیاه و من لازم نیست که حتی من برخی از چیزهایی که برای اعطا” دنیرو در مرجع برای داشتن فرصت های بیشتر به عنوان یک مرد سفید پوست.

“هنگامی که مردم می گویند که آنها به بچه های خود را نگه داشتن دست خود را [از] هنگامی که شما متوقف شده توسط پلیس هر نگه داشتن دست خود را بر روی فرمان نمی ناگهانی را حرکت ندهید قرار دادن دست خود را زیر این کار را انجام نمی,’ شما را در درک که.

“این ترسناک” 76 ساله اضافه شده است. “است که به تغییر.”

این بازیگر در ادامه به بحث در مورد خشونت پلیس و تظاهرات که بوجود آمده به عنوان یک نتیجه از جورج فلوید مرگ است.

آقای فلوید کشته شد در ماه گذشته پس از افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. آقای چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

“کسی که لطمه می زند و فرد دیگری بدون هیچ دلیل دیگر از دفاع از خود یا دفاع از مردم دیگر در سراسر نباید انجام شود که کار” دنیرو.

این بازیگر دارای دو فرزند با همسر سابق خود, Diahnne Abbott, Drena 48 و رافائل 44.

او پسر دوقلو, جولیان و هارون 24 با سابق خود شریک Toukie Smith; و یک پسر الیوت 22 و پدر هلن, هشت, با همسر سابق خود گریس هایتاور.

این بازیگر قبلا صحبت کرد و به مردم در مورد چگونه او را تشویق فرزندان خود به دنبال بازیگری حرفه اگر آنها می خواستند.

“من برای بچه های من به آنها بگویید:” اگر شما می خواهید به یک بازیگر و یا شما می خواهید به انجام این یا آن است که تا زمانی که شما خوشحال” دنیرو در آن زمان است. “فقط خودتان فروش کوتاه. این است که من می خواهم بگویم — به خودتان فشار را کمی بیشتر و برای رسیدن به آنچه شما واقعا فکر می کنم آن است که شما می خواهید به انجام. نترس.”

وی افزود: “این مهم است برای آنها برای پیدا کردن خود را خط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im