SpaceX راه اندازی لغو دقیقه قبل از بلند کردن به دلیل بدی آب و هوا

SpaceX شده و مجبور به لغو آن آخرین راه اندازی با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی. خصوصی فضایی شرکت پاک آسانسو

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

SpaceX شده و مجبور به لغو آن آخرین راه اندازی با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی.

خصوصی فضایی شرکت پاک آسانسور از آن Falcon 9 rocket فقط چند دقیقه قبل از آن برنامه ریزی شده در زمان راه اندازی به عنوان باران ابرها گذشت بیش از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا.

راه اندازی شد و در حال حاضر با تاخیر داشتن که قبلا برنامه ریزی شده برای 26 ژوئن. جدید راه اندازی زمان است و در عین حال تایید می شود.

"ایستاده از امروز ماموریت با توجه به آب و هوا; اقدام از طریق شمارش معکوس تا T-1 دقیقه برای جمعآوری اطلاعات" شرکت توییتی. "اعلام خواهد شد هدف جدید راه اندازی تاریخ پس از تایید در این محدوده است."

این ماموریت به ارائه یک دسته از 57 Starlink ماهواره به مدار به عنوان بخشی از SpaceX مدیر عامل شرکت ایلان طرح به پرتو اینترنت با سرعت بالا به پایین به زمین است.

بیش از 500 Starlink ماهواره در حال حاضر در مدار با امیدوار است که آنها در نهایت خواهد شد بخشی از یک 12,000 قوی صورت فلکی.

SpaceX هنوز اعلام یک تاریخ دقیق برای زمانی که این سرویس را زنده خواهد شد اما در حال حاضر درخواست آزمایشکنندگان بتا در کانادا و شمال ایالات متحده است.

فضای مبتنی بر سرویس اینترنت در حال حاضر شده است با موفقیت مورد استفاده توسط آقای مشک استفاده می شود که آن را به ارسال یک صدای جیر جیر در اواخر سال 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب