فوتبال فانتزی طلایه دار راهنمایی gameweek 35+: جیمی Vardy برونو Fernandes, Michail آنتونیو و بیشتر

جیمی Vardy در این مرحله از فصل آن را حس می کند به هدف این تیم که tanking. و حتی اگر بورنموث برداشت نقطه مقابل

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

جیمی Vardy

در این مرحله از فصل آن را حس می کند به هدف این تیم که tanking. و حتی اگر بورنموث برداشت نقطه مقابل تاتنهام آخرین زمان ادی هاو طرف هنوز در خور توجه ما دلایل اشتباه.

Leicester City بازدید نشاط ورزشگاه در روز یکشنبه و Vardy به نظر می رسد به برخی از فرم دوباره به ثمر رساند سه در دو بازی گذشته خود را بازی خواهد شد و اعتماد به نفس در حفظ و نگهداری شود که در برابر یک طرف که نگاه به مقصد برای قهرمانی.

کریگ داوسون

بعید ترین منبع از نقاط پس از راه اندازی مجدد شده است واتفورد centre-back کریگ داوسون که دو گل و 20 امتیاز از پنج بازی با وجود اینکه در گیر یک جنگ سقوط.

در حالی که آن را ممکن است غیر واقعی به انتظار گل سوم بین در حال حاضر و تا پایان فصل داوسون خواهد شد که امید حداقل یک کلین شیت در این آخر هفته هنگامی که استیو بروس نیوکاسل بازدید Vicarage جاده ها است.

Michail آنتونیو

آنتونیو حفظ جای خود را در ما بر میدارد با وجود نقشه کشی خالی در برابر برنلی در اواسط هفته. مستقر به عنوان یک مرکز به جلو پس از راه اندازی مجدد 30 سال است دو گل و یک کمک در آخرین سه.

او باید مسلما باید کمی بیشتر از حد spurning چند احتمال در شکست به Clarets در شب چهارشنبه. سین دیچه طرف هستند و به خوبی سازمان یافته دفاعی لباس ، Norwich City کمتر.

گابریل عیسی

نزدیک به شکل دائمی از نا امیدی به صورت فانتزی مدیران عیسی تبدیل گوشه ؟ آن را بیش از حد به زودی برای گفتن اما راه او در زمان هدف خود را در مقابل نیوکاسل در روز چهارشنبه شب به پایان nine-بازی هدف خشکسالی الهام بخش اعتماد به نفس.

اگر او در بر داشت خود را در پایان چکمه دوباره یک جلسه در سواحل جنوبی با برایتون نشانه خوبی است. منچستر سیتی ممکن است تلاش کرده اند در جاده ها از اواخر اما این امر می تواند یک سورپرایز برای دیدن چیزی جز یک دور برنده شدن در Amex.

برونو فرناندز

می تواند ما واقعا او را ترک کردن ؟ Fernandes است که تنها متعلق به 28 درصد از مدیران. که ممکن است سوم-بیشتر از هر یک هافبک است اما هنوز هم احساس می کند کم که با توجه به چقدر خوب او در حال پخش است.

پرتغالی به طور متوسط 9.4 امتیاز در هر بازی پس از ورود او 10 gameweeks پیش و هر چند او را به ایالات بعدی مجازات هر زمان که می آید ما انتظار بازده بیشتر در برابر ساوتهمپتون در شب دوشنبه.

محترم اشاره: Lukasz Fabianski, Ezri Konsa هارون Wan-Bissaka لئوناردو Trossard میسون گرینوودtinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب