مسابقه نقطه, رئیس, رد تماس با سباستین Vettel به عنوان شایعات چرخش در اطراف آلمانی پس از فراری آینده

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Sebastian Vettel شده است مرتبط با یک سوئیچ به نقطه مسابقه سال آینده اما تیم اصلی Otmar Szafnauer اصرار دارد او نه صحبت با چهار بار قهرمان جهان پس از آلمان خروج از فراری اعلام شد.

Vettel آینده در فرمول یک فراتر از پایان فصل شده است و این موضوع از گمانه زنی ها پس از آن تایید شد ماه گذشته که او را پایان ارتباط خود را با Scuderia در پایان 2020 مبارزات انتخاباتی.

سابق راننده F1 David Coulthard گفته Vettel خواهد بود "درخشان دارایی" در سیلورستونه-مسابقه بر اساس نقطه است که به rebranded به عنوان استون مارتین در سال آینده.

اما در حالی که Szafnauer صحبت کرد و به گرمی از Vettel و دوستی خود را که در طول انجامید تعدادی از سال, مسابقات, نقطه, رئیس, گفت که او خوشحال است با زمان راننده خط به بالا از سرجیو پرز و لنس قدم زدن.

"Seb شده اند و من دوستان برای یک مدت طولانی و حتی قبل از او یک فرمول یک راننده من او را می دانستند و از قضا او نیست به نام من, بنابراین من تا به حال گفتگو" Szafnauer گفت: F1 ملت پادکست.

"او تا به حال برخی از نژادها و من فکر می کنم در سن نسبتا جوان از 33 او هنوز هم تا به برخی از سال های خوب در سمت چپ او. اما نه برای من می گویند.

"ما واقعا خوشحال با ما راننده خط و آنها را امضا کرد تا به عنوان به خوبی کار می کنند به خوبی با هم."

Vettel برنده چهار عنوان جهان در ردبول قبل از حرکت به فراری پنج سال پیش, اما او تا به حال بی ثمر طلسم با تیم ایتالیایی پایان runner-up به لوئیس همیلتون در رانندگان مسابقات در سال 2017 و 2018.

سال گذشته او outshone توسط جوان team-mate چارلز لکلرک که جمع آوری شده بیشتر برنده امتیاز و قطب از آلمان.

مارک وبر Vettel این تیم و در چهار نوبت که او موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان معتقد است که 33 ساله خواهد بهره مندی از یک سال دور از این ورزش است.

"من فکر می کنم او باید یک سال خاموش" استرالیا گفت. "من امیدوارم که برای همه ما او را می جوانی از سر گرفتن خود و بازگشت به روح مایل به رقابت در مقابل دوباره در فرمول یک.

"من فکر می کنم او می تواند دوباره خود را, اما او به جو است. من فکر می کنم او واقعا واقعا واقعا نتواند انگلیسی در مورد راه رفتن مسابقه [به عنوان او تا به حال در ردبول]. من فکر می کنم او واقعا لذت می برد که."

وبر افزود که Vettel رابطه با فراری در حال حاضر ممکن است در یک نقطه پایان.

"من فکر می کنم او به معنای واقعی کلمه فقط اجرا پف وجود دارد" وبر گفت. "او به وضوح از خارج شدن از رختخواب با انگیزه به رانندگی یک ماشین قرمز. اما کوتاه مدت [Ferrari] را از دست ندهید کسی از تجربه و دید."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب