Jacinda protocol wine studio 14 بهترین نقل قول: "به من رهبری است و نه در مورد بلندترین در اتاق'

Jacinda protocol wine studio انتخاب شد به عنوان نخست وزیر نیوزیلند در ماه اکتبر سال 2017 پس از پوپولیستی نیوزی

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

Jacinda protocol wine studio انتخاب شد به عنوان نخست وزیر نیوزیلند در ماه اکتبر سال 2017 پس از پوپولیستی نیوزیلند اولین حزب توافق کردند که به شکل یک مرکز-چپ ائتلاف با حزب کارگر.

Protocol wine studio است که کشور او جوانترین رهبر از سال 1856 و جهان تبدیل شد جوانترین زن رئیس دولت زمانی که او در سن 37.

Protocol wine studio که قبلا در دفتر کابینه در لندن نامزد دریافت جایزه بود در تعهد به افزایش حداقل دستمزد نوشتن کودک کاهش فقر اهداف به قانون و ساخت خانه های مقرون به صرفه.

در طول زمان او را به عنوان نخست وزیر protocol wine studio او اولین فرزند – دختر Neve – در ماه ژوئن سال 2018 با دوم انتخاب رئیس دولت را به هنگام تولد در حالی که در دفتر و همچنین هدایت نیوزیلند از طریق پس از Christchurch مسجد تیراندازی و Covid-19 بیماری همه گیر.

در 26 جولای protocol wine studio که بارها توضیح داده شده خودش را به عنوان مترقی جمهوری خواه فمینیستی و پشتیبانی از اجباری آموزش مائوری زبان در مدارس را جشن تولد 40. در اینجا 14 بهترین نقل قول ها از سه سال در قدرت است.

در سرمایه داری

"سرمایه داری شکست خورده است و مردم ما است. اگر شما صدها نفر از هزاران نفر از کودکان در خانه بدون به اندازه کافی برای زنده ماندن است که یک شکست آشکار. چه چیز دیگری می تواند شما را توصیف آن به عنوان؟"

در نژاد پرستی

"حتی زشت ترین ویروس ها می تواند وجود داشته باشد در مکان آنها استقبال نمی شود. نژاد پرستی وجود دارد, اما آن است که در اینجا خوش آمدید. چرا که ما سیستم ایمنی بدن به ویروس ها از نفرت از ترس دیگر. ما هرگز شده اند. اما ما می تواند این کشور است که کشف درمان است."

(گتی)

در رهبری

"به من رهبری است و نه لزوما در مورد اینکه بلندترین در اتاق اما به جای اینکه پل یا چیزی که از دست رفته است در بحث و تلاش برای ساخت یک اجماع وجود دارد."

در شفقت

"در آن طول می کشد شجاعت و قدرت به همدلانه و من بسیار افتخار یک همدلانه و دلسوزانه رهبر. من در تلاش برای نمودار های مختلف در راه است که جذب نقد اما من فقط می تواند درست به خودم و شکل رهبری من به آن معتقدم."

در نقش سیاستمداران

"ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال نگاه کردن به توانایی افراد در واقع یک زندگی معنی دار یک زندگی لذت بخش که در آن کار خود را به اندازه کافی برای زنده ماندن و حمایت از خانواده های آنها."

تروریسم

"صحبت می کنند و نام کسانی که از دست داده بودند به جای این که آنها را در زمان. او ممکن است به دنبال معروفیت اما ما او را به هیچ چیز حتی نام خود را."

در نوزاد دختر

"من امیدوارم که او احساس نمی کند هیچ گونه محدودیت. که او نمی باید هر گونه حس از آنچه دختران می تواند یا نمی تواند انجام دهد. که آن را نه تنها حتی یک مفهوم برای او."

در قربانیان, Christchurch, تیراندازی

"آنها باقی خواهد ماند و ما برای همیشه لطفا برای. آنها از ما هستند. اما با حافظه که می آید یک مسئولیت است. مسئولیت به جایی که ما به آرزو می شود. جایی که متنوع است که استقبال از این است که مهربان و دلسوز. این مقادیر نشان دهنده بهترین ما است."

(گتی ایماژ)

در coronavirus

"بدترین سناریو مورد است که به سادگی غیر قابل تحمل. این امر نشان دهنده بزرگترین از دست دادن New Zealander زندگی در تاریخ کشور ما ، من نمی خواهد که شانس. دولت را انجام خواهد داد همه از آن می توانید برای محافظت از شما. هیچ یک از ما می توانید این کار را به تنهایی."

در انجام درست

"آیا شما می خواهید به یک رهبر که به نظر می رسد در زمان به عقب و می گویند که شما در طرف اشتباه از استدلال زمانی که جهان به گریه کردن برای یک راه حل است؟"

در مارس ترزا

"آخرین چیزی که من همیشه انجام دهید این است که ظرف مشاوره و یا تفسیر در افراد دیگر سیاست است. این یک بازی دشوار است و من قطعا می دانید که من از آمدن شما نمی بینید لایه های پشت صحنه. او یک زن از انعطاف پذیری قابل توجه."

در گناه

"من پیدا کردن آن دشوار است. من از طریق همان احساسات هر پدر و مادر می کند وقتی که من دور از او برای یک دوره از زمان... احساس گناه از اینکه آیا یا نه من به اندازه کافی خوب, دختر, خواهر, شریک, مادر من یک زن که نمی کند."

در ترک او را مورمون مذهب برای حمایت از حقوق همجنسگرایان

"برای بسیاری از سال من قرار داده و آن را به پشت ذهن من. من فکر می کنم آن را بیش از حد نگران کننده است... من زندگی در یک آپارتمان با سه گی و من به یاد داشته باشید برای رفتن به کلیسا و تفکر – من یا انجام زیانی به کلیسا و یا دوستان. چگونه می تواند من اشتراک یک دین که نیست حساب برای آنها؟"

در حال کار مادر

"من اولین زن به چند کاره هستند. من اولین کاری به کار کرده اند و یک کودک – وجود دارد بسیاری از زنانی که قبل از این انجام داده."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن