زنده ماندن 'Nioh 2' با این 10 نکته مفید

امروز می بیند انتشار بسیار پیش بینی Nioh 2. تیم نینجا پاسخ به Dark Souls یکی از سخت ترین بازی های سال 2020 است

توسط FARDAALEFBA در 25 فروردین 1399

امروز می بیند انتشار بسیار پیش بینی Nioh 2. تیم نینجا پاسخ به Dark Souls یکی از سخت ترین بازی های سال 2020 است. آن است که بسیار چالش برانگیز است که آن را می سازد FromSoftware را بدنام حق رای به نظر می رسد مانند آن را در حالت آسان. که مبالغه در بخشی از من. Nioh 2 خواهد لگد زدن لب به لب خود را بدون یک اشاره از رحمت و شفقت است. با توجه به مجنون مشکل این است که یک بازی برای همه. تنها متعهد ترین (و خودآزارانه) پارسه نیاز اعمال می شود. اما مهم نیست چقدر بد الاغ شما فکر می کنم شما آماده برای وحشت در فروشگاه برای شما.

برای کمک به سهولت شما را به Nioh 2ما ذکر شده 10 نکته هر مبتدی باید بدانید. توجه داشته باشید که این دانش به شما کمک خواهد کرد استاد بازی یک شبه. شما هنوز هم نیاز به تمرین و صبر به استقامت. با که گفت, این نکات به شما یک لبه و نگه دارید (بیشتر) زنده در ساعات اولیه.

را انتخاب کنید سلاح های خود را عالمانه

Nioh 2 ویژگی های طیف گسترده ای از سلاح. هر سلاح و کنترل احساس های مختلف ساخت آن را سخت به انتخاب یک حق برای شما. اگر شما با نام تجاری جدید به این مجموعه آن را بهترین برای رفتن با یک سلاح مانند یک تبر که ضربات سخت و سلاح مانند یک کتانا و یا یک خنجر برای سریع تر (البته ضعیف) بازدید. شما همیشه می توانید رفتن به زمین تمرین (پوشش داده شده در زیر) را ببینید که سلاح های خود را با توجه به روش بازی کردن بهترین.

قطار, قطار, قطار

وجود دارد تقریبا مقدار قریب به اتفاق از مبارزه با تکنیک های استفاده از, حتی از ابتدا. مطمئن شوید که شما می توانید یادگیری اصول اولیه به طور مداوم در حال مرگ است. و یا شما می توانید در جایی امن. آموزش زمین است یک گزینه تحت دوجو (انتخاب از نقطه شروع بر روی نقشه جهان). در اینجا شما می توانید سعی کنید از تمام حرکات شما باز در برابر بسیاری از دشمنان. این نیز یک نقطه ایده آل برای تسلط بر خود را از مواضع و توانایی های شیطانی. نترس به بازدید از زمین آموزش اغلب برای حفظ مهارت های خود را تیز.

ایستاده خود زمین

شخصیت خود را می توانید فرض کنیم سه مواضع مختلف. یک کم موضع تسهیل حملات سریع و سریع dodging. آن است که مناسب برای اعزام دشمنان کوچک و برای سرعت dodging حملات. اواسط موضع یکی از شما استفاده بیشتر از زمان. آن را با این نسخهها کار بزرگ در برابر بسیاری از دشمنان را فراهم می کند و یک تعادل کامل بین جرم و دفاع. در نهایت موضع بالا با بهره گیری از سخت حملات که شکستن گذشته دشمن کی است. این موضع را فراهم می کند کمی در دفاع و حمله از دست رفته می تواند ترک شما باز. تسلط بر مواضع مختلف ضروری است.

مدیریت کی

انجام اغلب عملیات (حمله به dodging در حال اجرا) داراي کی. اگر شما مراقب باشید شما به خودتان پیدا کنید نفس در نا مناسب ترین لحظه. از آنجا که شما می خواهید برای خود باشیم کی در تمام زمانها.

سفید نشت نور از شخصیت خود را هر زمان که شما حمله. فشار دادن دکمه R1 تمرکز این انرژی در نتیجه دوره نقاهت خود را کی از طریق کی پالس. شما با موفقیت انجام Ki پالس زمانی که یک دایره از نور انفجار از شما. آن را ممکن است برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از کی بسته به زمان خود. من لازم نیست به شما بگویم که چقدر مهم است برای حفظ یک مقدار سالم از کی به خصوص در مبارزه با boss.

انجام یک کی پالس همیشه آسان نیست. یک جایگزین عالی است که آب در حال اجرا و مهارت موجود در سامورایی شاخه ای از درخت مهارت. به جای انجام یک پالس با فشار دادن دکمه R1 شما انجام این کار توسط dodging. هر سلاح موضع خود نسخه ای از آب در حال اجرا, بنابراین مطمئن شوید که به گرفتن همه آنها را. با استفاده از این روش همراه با نرمال کی پالس اطمینان را به شما هرگز اجرا از کی در زمان اشتباه.

Yokai توانایی های روح و هسته

جدید به Nioh 2 هستند Yokai توانایی های خود. انتشار یک Yokai پشت سر هم می تواند جلوگیری و مقابله با دشمنان احاطه شده توسط یک هاله قرمز. ترفند این است که انجام یک پشت سر هم فقط به عنوان حملات دشمن. اگر انجام موفقیت شما مقابله آسیب گسترده و ترک خود را از دشمن باز به ادامه حملات. شما دریافت می کنید سه Yokai (در قالب روح حیوانات) از پرش و هر یک خود Yokai پشت سر هم پنجره. همه آنها را امتحان کنید و ببینید که کدام یک از شما می خواهم بهترین.

قوی تر دشمنان رها, روح, هسته, که شما می توانید استفاده کنید به ویژه انجام Yokai حملات. روح اصلی حملات مربوط به دشمن است که آنها را قطره. برای مثال یک میمون مانند موجودی شما در مبارزه با زود به شما می دهد توانایی برای پرت کردن یک نیزه در دشمنان. پس از گرفتن یک روح اصلی آن را بهترین راه برای رسیدن به نزدیکترین حرم برای پاک کردن آن. باید به شما بمیرد در حمل و نقل شما از دست دادن روح هسته مگر اینکه شما قادر به بازیابی خود را نگهبان قبر. شما می توانید فیوز روح هسته از همان نوع به آنها را قوی تر. سعی کنید به جمع آوری به عنوان بسیاری از رنگ به عنوان شما می توانید و آزمایش توانایی های خود را.

این قلمرو تاریک

در اوایل بازی شما به پیدا کردن یک منطقه احاطه در Yokai انرژی است. این قلمرو تاریک ارائه یک چالش منحصر به فرد برای بازیکن. برای شروع یک استقامت بازسازی به شدت مختل. دشمنان سخت تر و شما می توانید دسترسی به هر عالیات در. همچنین ممکن است برای yokai به کشیدن شما را به قلمرو تاریک.

تنها راه برای فرار از قلمرو تاریک است شکست yokai که کشیده شما و یا کسی که قوانین این منطقه است. اگر شما یک yokai احاطه شده توسط گل سرخ که هدف خود را. اما همانطور که اشاره کردم قبل از اینکه دشمنان در اینجا هیچ فشار اور. خوشبختانه شما می توانید با استفاده از خود را yokai توانایی های بسیار کارآمد در اینجا. این به عنوان یک راه برای حتی شانس برابر مرگبارتر دشمنان شما روبرو می شوند.

بازدید از زیارتگاه

زیارتگاه ها پناهگاه های امن از جهنمی جهان در اطراف شما. آنها با ارائه تعدادی از توابع مفید از جمله جایگزینی اقلام خود را بازگرداندن سلامت خود و اقدام به عنوان یک respawn نقطه. شما همچنین می توانید با استفاده از آمریتا (به دست آمده از کشتن دشمنان) در عتبات به سطح تا شخصیت خود هسته, ویژگی, دریافت نعمت از کدوما ارواح و احضار بازیکنان به شما کمک کند. اشکال اصلی استفاده از زیارتگاه است که انجام این کار به دنبال تقویت همه دشمنان به طور منظم شما را شکست داد. این یک چیز بد نیست به عنوان ما را در نکته بعدی است.

خرد کردن در

شما می میرند و می میرند ، خوشبختانه شما می توانید این بازی را در سیستم خود را به نفع خود. به طور خاص, فوق عالیات.

پس از بازگشت دشمنان هر زمان که شما با استفاده از یک حرم شما می توانید بارها و بارها با آنها مبارزه و عمل خرد کردن یا اسیاب برای آمریتا. آیا این به اندازه کافی بلند و شما متراکم کردن مقدار زیادی از آمریتا سیما برای. در حالی که این ممکن است صدای مانند تقلب آن را کاملا یک گزینه قابل دوام برای کمک به شما در حرکت به جلو به آینده حرم و خرد کردن نقطه. بله مبارزه با همان دشمنان بارها و بارها می تواند خسته کننده, اما نتایج برای خود صحبت می کنند. می خواهید برای زنده ماندن طولانی تر است ؟ دریافت استفاده می شود برای سنگ زنی.

درخت مهارت

Nioh 2 ویژگی های قوی درخت مهارت. در یک نگاه, از آن آسان است برای دریافت غرق تمام گزینه های در دسترس است. بهترین روش این است که تصمیم بگیرید که چه نوع شخصیت شما می خواهید برای ایجاد در اوایل. آیا شما می خواهید به چهره دشمنان با شمشیر کاتانای و نیزه و یا آیا شما می خواهید به حمله مرگبار با استفاده از سحر و جادو ؟ انتخاب با شما است. شما در نهایت به طور کامل respec شخصیت خود را اگر شما احساس می کنید شما از مسیر اشتباه. این عالی است, اما نمی تبدیل شدن به بیش از متکی respec نشستند پس از آن هزینه های 10,000 طلا در هر زمان. شما می خواهید به دست آوردن بسیاری از نقاط تجربه به خصوص اگر شما در سطح خرد کردن اولیه ، اگر شما چیز درستی شما ایجاد کرده اند که واقعا توانمند demon slayer.

به اشتراک گذاشتن درد و رنج

شما لازم نیست که به صورت ترور قبل از اینکه شما به تنهایی. شما می توانید برای کمک تماس بگیرید دو راه متفاوت است. یکی از احیای پتروشیمی متحدان در آبی خیرخواه او باشد ، با استفاده از ochoko فنجان شما همچنین می توانید در تماس تا دو بازیکن دیگر در زیارتگاه ها. NPC بیشتر به عنوان یک حواس پرتی نگه می دارد که دشمنان از تمرکز همه تجاوز خود را بر شما. بازیکن کنترل شخصیت ها بسیار مفید تر از آنها واقعی مردم است. متحدان در سمت خود باقی می ماند تا زمانی که شما یا آنها می میرند.

خونین قبرها هستند مخالف خیرخواه او باشد ، با تعامل با این نشانگر قرمز شما احضار یک حریف نیرومند. چه مزیت مصرف در یک روح است که به طور بالقوه سخت تر از رئیس ؟ شیرین غارت آنها را رها کنید. سلاح های قوی تر و بهتر زره همیشه خوب است. با که گفت, بهتر است بادقت در هنگام تعامل با خونین گور. پس از همه, شما ممکن است از دست دادن ساعت کار سخت اگر شما سقوط در نبرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب