کوین Clifton آدرس شایعات در مورد استیسی دولی ارتباط: "ما نمی نوشند, و وجود دارد خواهد بود داستان در مورد مستی با شدت گرفتن'

کوین Clifton باز کرده است تا در مورد ارتباط خود را با استیسی دولی در یک مصاحبه نادر است. این دو با هم بوده است

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

کوین Clifton باز کرده است تا در مورد ارتباط خود را با استیسی دولی در یک مصاحبه نادر است.

این دو با هم بوده است پس از سال 2018 زمانی که آنها با هم همکاری بر شدت می آیند رقص که آنها رفت و در را به نفع خود.

هر دو را رد کرده بودند در یک رابطه, در زمان دولی تقسیم از شریک زندگی خود را از پنج سال سام Tucknott مدت کوتاهی پس از این سری به پایان رسید – چیزی که اغلب سوخت بهره در آنها به عنوان یک زن و شوهر.

"این وحشتناک زمانی که شما احساس به عنوان اگر مطبوعات در حال رفتن برای شما" کلیفتون گفت: ثابت توجه رسانه ها در مصاحبه با گاردین.

"اگر شما خواندن شایعات در این مستند استیسی است باردار شده و من به او پیشنهاد ما تا به حال دعوا بزرگ و... آن را تمام شده پایین رفتن," او اضافه شده است.

"در حقیقت ما خسته کننده ترین زن در تاریخ جهان است."

کلیفتون اضافه شده است که زن و شوهر را صرف بیشتر وقت خود را مشغول به کار و تماشای تلویزیون را نشان می دهد در حالی که او در حال حاضر به یک کارگاه آنلاین با نمایشنامه نویس David Mamet.

"من خواهد بود در اینجا نشسته انجام Mamet masterclass و گفت:" چه شما فکر می کنم در مورد آگاهی؟' و استیسی می کند کار خود را و سپس دوست دارد به نشستن و تماشای چیزهایی مانند فروش غروب آفتاب در Netflix بکشد در مورد عوامل املاک و در لا," او گفت:.

"ما حتی نمی نوشند وجود خواهد داشت و داستان در مورد مستی با شدت گرفتن... نوشیدنی ما چای است. من خوب در نادیده گرفتن آن است."

دولی قبلا صحبت در مورد رابطه او با Clifton بیش از حد.

در مصاحبه ای با گاردین در سال گذشته این روزنامه نگار توضیح داد که او مشتاق به نگه داشتن ارتباط خود را به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

"کو و من توافق کرده اند برای رفتن به جزئیات بیش از حد در مورد زندگی خصوصی ما دلیل این که شما واقعا نمی تواند که افراط و سپس از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی" او گفت:.

"همین دلیل است که ما تبدیل کردن مصاحبه های که ارائه داده اند به ما ده ها هزار پوند است.

"آنچه من خوشحال می گویند که کو آن کودک من شاد زندگی اتفاق می افتد, من یک حرفه ای هستم و من بسیار خوش شانس است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب