لیگ برتر تیم های نجومی: ایندی فوتبال بهترین یازدهم از دین هندرسون به مهدی سیدصالحی

با فصل لیگ برتر که روز یکشنبه آن است که زمانی که پایان سال gongs در حال از دست. همانطور که تا کنون در مستقلما

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

با فصل لیگ برتر که روز یکشنبه آن است که زمانی که پایان سال gongs در حال از دست.

همانطور که تا کنون در مستقلما کشیده اید هم خود ما از جوایز بهترین هدف برای بهترین امضای طریق standout بازیکن.

برخی از هنرمندان بالا فقط از دست رفته از جمله Raheem Sterling, Raul Jimenez و Mohamed Salah.

در همین حال برخی از اسامی که پیش بینی نیست و به درخشش در اوت مانند شفیلد یونایتد جان اگان اند شایسته به دست آورده خود را محل.

و اگر شما می خواهید یک خنده در اینجا پیش بینی های ما در شروع فصل – برخی از shockers در آن وجود دارد...

دین هندرسون بهبود از یک یا دو اشتباه در اوایل فصل به بخش عظیمی از شفیلد یونایتد استثنایی دفاعی واحد به طوری که او مجبور است خود را به گفتگو برای هر دو انگلستان No1 و منچستر یونایتد هم باید به او بازگشت به پدر و مادر خود باشگاه در فصل آینده.

مستقل تیم فصل (از طریق sharemytactics)

ترنت الکساندر-آرنولد: پرواز کامل-بازگشت به دست آورده است دوم-بیشترین پاس گل در لیگ و یک تهدید ثابت از مجموعه قطعات. او تجسم Jurgen Klopp تیم خواهد شد و یک لیگ برتر ستاره برای سال های بسیاری آمده است.

ویرژیل van Dijk: یکی دیگر از عالی فصل برای centre-back حتی اگر نه کاملا به عنوان عیب سال گذشته زمانی که او عضلات را به گفتگو برای Ballon d'or. برجسته مرکز-در این بخش است.

جان اگان: جمهوری ایرلند centre-back بوده و همیشه حاضر در کریس وایلدر جریان آزاد دفاعی واحد و حتی شروع به اضافه کردن اهداف به بعد بازی در این فصل است.

اندرو رابرتسون: تقریبا به عنوان بسیاری به عنوان کمک ترنت الکساندر-آرنولد برای اسکاتلند کامل پشت حمله کردن دیگر پهلو. رابرتسون سهم به لیورپول را هدف نهایی برابر چلسی این هفته خلاصه تا خود را در لیگ قهرمانان تیم.

کوین ده بروین: اتوماتیک انتخاب به عنوان برجسته بازیکن در لیگ برتر در طول چند فصل گذشته با 19 پاس گل در 37 بازی در این مبارزات انتخاباتی و شمارش.

جردن هندرسون: لیورپول فقط کاملا یکسان نیست و بدون تعادل انرژی و رهبری کاپیتان خود را و است که فقط ممکن است بزرگترین تعریف شما می تواند او را پرداخت.

برونو فرناندز: پرتغالی تبدیل کرده است منچستر یونایتد از هم-rans جدی به بالا-چهار مدعی داشتن امضا در ماه ژانویه از ورزشی و ناچار خواهد شد مورد بحث به عنوان یک پتانسیل player-of-the-year مدعی فصل آینده است.

Sadio یال: شاید لیورپول بهترین بازیکن این فصل در شرایط مطلق مهارت و استعداد و ممکن است تعداد خود را بدشانسی نمی شود در حال اجرا به صورت عمده فردی gongs.

جیمی Vardy: اگر چه هر دو Vardy و لستر تلاش کرده اند پس از راه اندازی مجدد خود را فوق العاده برای اولین بار نیمی از فصل را نمی توان فراموش کرده و او تنظیم شده است برای برنده شدن در اولین بوت طلایی.

مهدی سیدصالحی: از ساوتهمپتون, مهاجم بوده است وحی مرگبار در مقابل هدف و کاملا مستحق شناخت به عنوان یکی از این لیگ بهترین مهاجمان این فصل است.

فقط از دست رفته: مارتین Dubravka, Caglar Soyuncu, Fabinho, Raul Jimenez.

بازیکن فصل: Kevin De Bruyne. او موفق به کسب بیشترین آرا از نویسندگان ما با یک فاصله.

مدیر نجومی: Jurgen Klopp. فقط لبه کریس وایلدر که هر دو سرآمد در راه بسیار متفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب